176
  • PrisonMan
    #1
    Június 3-án jelenik meg a játék. Bővebb információ:
    gamekapocs
    A játékban 13 pálya adja majd ki a történet orientált kampányt, emellett lehetőség lesz co-op és competitive multiplayer mókára is. A filmben, és így a Kung Fu Panda játékban is olyan neves hollywoodi színészek hangjain szólalnak meg a karatés állatok, mint Jack Black, Angelina Jolie, Jackie Chan és Seth Rogen.
    Pár screen:




    Ha hinni lehet a képeknek, akkor szerintem az eddigi legjobb filmből készült játékkal lesz dolhunk
  • Legend Killer
    #2
    érdekes lesz :D, a filmről se hallottam még ,akartam is mondani rögvest, h remélem Jackie Chan szinkronja benne lesz :) és láááám :)))).
  • bertino
    #3
  • zeli
    #4
    elolvastam a címet, s már röhögtem, aztán meglátva a képeket, röviden, tömören egyetlen szó van erre: #3
    ezt kajak kipróbálom
  • ba32107
    #5
    úristen, nem elég a film, erre játék is...
  • Cat #6
    http://www.sg.hu/letoltesportal.php?status=linkletoltes&refid=5228
  • Peppus
    #7
    Hááát..A demo alapján sajna nemlesz egy nagy durranás :S
  • kakaoskalacs
    #8
    a Demorol pár szo : vegigvertem fél kisvarost meg sem sebeztek egyszersem gondolom megsem lehet halni (a panda amugyis vedett allat)
    de amugyis :D hulyulni jo
  • RAZOR27
    #9
    A grafikát elnézve, még egész jónak mondtható, a többi filmes játékhoz képest.
  • Monoton
    #10
    Tekken 3 ban is volt Panda :))) azthittem ezis vmi verekedős játék lesz

    am kiprobálos lesz
  • CalebJoe
    #11
    Már vagy egy hónapja végigtoltam a demót nem rossz kis game lesz.
  • n3whous3
    #12
    Elég igényes a grafika, de én szkeptikus vagyok az ilyen játékok 10 éven felüli élvezhetőségével kapcsolatban.
  • LaszloLedzenyi
    #13
    Szexuális zaklatás pfff panda????
  • n3whous3
    #14
    lól
  • Legend Killer
    #15
    Még1South Park Panda, de ez Francia :DD.

    Cartman hangja milyenmá :D, de a többieké is, a francia szar, az eredeti angol rulz, v a magyar :DD.
  • Gerbill
    #16
    Végre a nextgen konzolos verziót írták át pc-re. A demóval játszottam, játékmenetileg nem rossz, és szerintem szebben nézett ki highban mint itt a képeken, de lehet, hogy megszépültek az emlékek:D(2-3 hete töltöttem le a demót)
  • csgery
    #17
    Nekem is ez ugrott be először a címről
  • mama2
    #18
    Leszedtem a demót éshát: Naggyon jóó játék:D. Amúgy nem ma kellett volna megjelennie?
  • mama2
    #19
    Megtudják sebezni.
  • mama2
    #20
    Ja, msot látom hogy ma még csak 3. van:S.
  • mama2
    #21
    a francba, ezt is elrontottam. Szóval: Moat látom hogy még csak 2. van:S. Bocs hogy ennyit írok, én nem tudom szerkeszteni.
  • PrisonMan
    #22
    No problem. Holnap lesz a megjelenés. (A mozifilm pedig 6-án jelenik meg)
    Ha tényleg igaz, hogy képektől is jobb grafikája van, akkor tényleg egy nagyon jó játék lesz!!
  • Carlos HUN
    #23
    Nah rem estére fent lesz pcre is x360ra már kint van D
  • Vlala #24
    Miért van az, hogy nekem is ez jutott eszembe?
  • offkorz
    #25
    ennyirejó?
  • Fehercsoki
    #26
    Nem a grafika számít hanem a játékélmény.
  • poppe
    #27
    csak tudnám ezen mi 7,15 GB...
  • kakaoskalacs
    #28
    az hogy nem LowPoly
  • offkorz
    #29
    énis ezt nézem. :-|
  • xido
    #30
    Gyerekek ez gyönyörű!!..Végre nem cseszett ki az Activision és nem egy szar alternatív verziót vagy egy PS2 átiratot kaptunk..ez tényleg szépen néz ki és nagyon hangulatos..jó lesz ez ökörködni:)
  • grebber
    #31
    Valaki tegyen már be képet milyen!
  • PrisonMan
    #32
    Grafikája tényleg olyan, mint a képeken?
    Természetesen a legtöbb filmből készült játék egy kalap s..., de vannak jobbak, de általában ott sem a grafika a hűdejó, hanem a játékélmény. Így voltam pl a Shrek 3-mal. De ha itt még a grafika is jó lesz, akkor minden adott
  • FZoleee
    #33
    Warezon már fenn van :D (bocs, tudom, no warez :P)
  • PrisonMan
    #34
    Szerintem warez-témában egyezzünk meg abban, hogy a magyar megjelenésig (június vége) lehet warez kérdéseket/crack dolgokat kérdezni.
    A PC-s verzió: Kung Fu Panda - RELOADED
  • xido
    #35
    Mondjuk azt,hogy igen kényes vagyok a rajzfilm átiratokra,utoljára talán a Toystory 2-re mondtam,hogy isten..az se ma volt:)..Na erre első blikkre megint azt mondom,hogy ott van...gyűjtögetős-pofozós,de szemem szám tátva maradt,olyan jó hangulatot kapott és a grafika is tényleg olyan szép,mint a képen,1024-ben 4x AA-val...persze köszönhető az effektelésnek:)
  • xido
    #36
    ja meg hogy Jack Blacket hallani játékban...:)))
  • timantes
    #37
    engem nem fogott meg , a CROCK 2 mérföldekkel jobb ebben a stílusban , viszont dícséretes hogy végre megjelent egy jó platform játék
  • Carlos HUN
    #38
    yes már vártam pandára zuzhassam vele :D
  • Carlos HUN
    #39
    Hát nemtom nálam érdekes game tul világosnak tunik vagy ez direkt ilyen?
  • Maxtreme
    #40
    Srácok. Aki véletlenül rájön hogy miként lehet a játékot rábeszélni a ws felbontásra (pl 1440x900) plz jelezze :)
    Sajna alapból nem támogatja, és a fileokban kutatva sem találtam hogy miben tárolja a játék ezeket az értékeket.