73
Miss World és Miss Universe Hungary 2008
  • berczely
    #1
    Az RTL Klub élő televíziós produkciót mutat be A Királynő címmel, amely a Miss World és a Miss Universe szépségversenyek hivatalos magyarországi döntője lesz egyben. Úgy tűnik, a csatorna kezdeményzése igen népszerű, mert több mint kétezer lány jelentkezett az előválogatásra.



    A Miss World és a Miss Universe a két legnagyobb, legismertebb szépségverseny, így az RTL Klub és a Magyarország Szépe Kft. gálaestet rendez, melynek alkalmából a szakmai zsűri megválasztja azt a két hölgyet, akik képviselik az országot a világversenyeken. A csatorna közleménye szerint a rendezők célja, hogy nemzetközi színvonalú produkció létrehozásával újra visszaállítsák a szépségverseny mára kissé megkopott fényét.
    A Miss World és Miss Universe Hungary címre pályázó szépségek annyian voltak, hogy csak három napos válogató során tudták azt a huszonnégy jelentkezőt kiválasztani, akik májusban indulhatnak a Királynő címért.
    Az előzsűriben Náray Tamás divattervező, Hajas László mesterfodrász, Jónás Kata sminkmester, Bodri Kriszta, a tavalyi év királynője, Klinszky Gábor fotóművész, valamint Papp Tímea koreográfus válogatott. A kiválasztottakra intenzív, 30 napos felkészítés vár, az előzsűri csapata veszi kezelésbe őket, hogy kihozza belőlük a maximumot a döntőre.

  • Carlos HUN
    #2
    lessem
  • Kojiro
    #3
    A 4, 10, 13, 14, 15, 19 vagy 20 fog nyerni
    Ez így a bikinis bemutató után elég nyílvánvaló sztem.
  • berczely
    #4
    Vannak igen jó félék!
  • n3whous3
    #5
    1 azaz egy adásos műsorért muszáj volt nyitni?
  • n3whous3
    #6
    végülis van estére kibeszélnivaló, de akkoris...
  • AntiHero
    #7
    Mijeza zene ami most megy? (olyan ismerős)
  • berczely
    #8
    Mér am 1 adásos műsor?
    Nem is tudtam....
  • tobias88
    #9
    Nem azért, de ennyire elb@szni valamit, mint az rtlnek sikerült... Idehívja ezt a 2 b@rom műsörvezetőt, most meg valami bűvész lép fel. Azthittem ez szépségverseny, akkor meg a nőket kellene végig mutatniuk, ez egy f°s
  • berczely
    #10
    Lehetett volna sokkal elegánsabb műsor is...hüle smsezés is meg ezek a show efektek...
  • akyyy
    #11
    emelt dijas smsel kell szavazni?
  • berczely
    #12
    Biztos!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #13
    4 For Dance helyére én inkább Utasi Árpit tettem volna be az elején. :(
  • wordsworth
    #14
    Dugnám mindet, sorrend tökmindegy mer hullarészeg lennék
  • overlocker
    #15
    Az én tippeim
    3 4 9 10 12 13 16 ők sztem az esélyesek
  • tommyg
    #16
    15 a nyerő!
  • AntiHero
    #17
    4-es nyeri meg sajna:(

    De a 13 as nekem a nyerő:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy dugnám mindet:D

  • Ari18
    #18
    12
  • Hymtozis
    #19
    4-es megnyerhetné. Szerintem szép, meg... minden.
    Már Fókuszban is tetszett.
  • tommyg
    #20
    aki nyeri jöhet ide hozzám
  • SHADOWEYES7
    #21
    12

  • wordsworth
    #22
    Megnézném őket 2 hét szénpakolás után :D
  • wordsworth
    #23
    gégé niki mellei mint két gagarin :D by uvegtigris
  • V43 1105
    #24
    Árpika ide nem hiányzik, maradjon csak otthon mesélgetni ..
  • tommyg
    #25
    15!!!

    akkor 15 jöhet hozzám megvigasztalom
  • AntiHero
    #26
    Mujééé, 13 win
  • CalebJoe
    #27
    A szilikoncsoda nyert.
  • Istencsászár
    #28
    A két leghelyesebb nem nyert semmit... csodás.
  • Palinko
    #29
    ez mindég így van. kínai világsézpe választáson ki nyert? a 2 méter magas lapát tenyerű kínai versenyző :D akkora bunda az egész szerintem...
  • AntiHero
    #30
    Mindig is bunda volt az egész és az is lesz! (de szerintem most a legszebb nyert, mégha bunda is volt)
  • Palinko
    #31
    ja ez elég szubjektív. én csak a végét csíptem el és nekem a 6 os volt a legjobb
  • whiskeyman
    #32
    erre gondolsz?
  • Casillas
    #33
    esetleg a lila ruhásnak a nevére nem emlékszik valaki a legvégéről, aki mellől kihívták a győztest?
  • Westyl
    #34
    Itt keresd(még nem linkelhetek, újregisztrált vagyok):

    http://www.kiralyno.hu/
  • Westyl
    #35
    Nekem az a 24éves tanár tetszett a legjobban :)
  • mama2
    #36
    Én is néztem. frankó volt. Nekem is a tanár tetszett a legjobban. Nikolettnek hívták mint az én tanárom, és ő is történelem szakos mint az enyémxD.
    Micsoda irónia. Amúgy a bejutott 5 lány közül nekem a szőke tetszett a legjobban.
  • Dodibá
    #37
    nekem az utolsó 5 közül a rózsaszínruhás Krisztina nevű csajszi teccett a legjobban.:)
    de azért röhelyes h. egyik sem tud beszélni... meg hogy bemagolták a szöveget.. xD
  • M@TriX
    #38
    talán érdemes lenne megnéznetek pl a kókuszban mutatták őket smink nélkül... szóval ennyi munkával szinte mindnekiből tudtak volna Királynőt kreálni.

    én csak fél füllel néztem, bár az már elég is volt, hogy az RTL kaparintottam meg, ki gondolta volna, hogy Stohl Bucinkat nyomják be ebbe is.. nah mind1.
  • kék
    #39
    Nekem a 11-es, Bencsik Emerencia volt a kedvencem. Sajnos, az estéji ruháját elrontották. Az egyik legjobb melle volt a mezőnyben (talán csak a szilikonosé volt jobb), de a zöld ruha leszorította. Nem volt rendesen felsliccelve, így a lába sem látszott, és teljesen zárt volt a testén is. Nem tudom, ki választotta ki a lányoknak a ruháját, de aki ráadta, az 1 barom, aki semmit nem ért a munkájához. Esetleg direkt estette ki szegényt. A bikinis felvonuláson látszott, hogy az egyik legszebb testű lány.
  • mama2
    #40
    Azt én is észrevettemxD. Mindig lefelé tekingettek:P. Gondolom súgó gép volt ott.