38
SMF pluginok
  • cmsworld
    #1
    Ezt a témát az SMF Simple Machines Forum pluginjainak nyitottam. Konkrét kérdésem az lenne, hogy az SMF2-höz is létezik-e az Ad Managment plugin?
  • Aspyrin
    #2
    És a hetedik napon Ákos megnyitotta topikját
  • Benny04
    #3
  • cmsworld
    #4
    Most nem értem mi a baj ezzel, hiszen nem értelmetlen dolognak nyitottam!
  • szucsy89
    #5
    lehet velem van a baj de nemtom miről van szó:D
  • Aspyrin
    #6
    Klikkel, olvas, örül..
  • cmsworld
    #7
    Szerintem nem kéne egyből ennyire lehurrogni!
  • cmsworld
    #8
    Egyébként meg köszönöm! :)
  • Fabio Capello
    #9
    ez nem lehurrogás volt, hanem válasz a kérdésedre.
  • cmsworld
    #10
    Hát ezt nem tudom minek vegyem? "És a hetedik napon Ákos megnyitotta topikját"
  • timantes
    #11
    hehe
  • ldavid
    #12
    tanulmányozd az adatlapod alsó részét
  • berczely
    #13
    Ez tetszett!!!! XDXD
  • cmsworld
    #14
    Az SMF-hez nem létezik valami féle Chat plugin, vagy valaki nem tudja, hogy az SMF-be hogyan lehet integrálni a Shout Box nevű chat rendszert?
  • kalapos
    #15
    Üdv.
    Egy plugin t keresek amivel a fórum alatti szöveget lehet eltüntetni.
    Konkrétan arra a szövegre gondoloh ahova le van írva a verziószám,link és ilyesmi.
  • cmsworld
    #16
    Ehhez nem kell plugin, egyszerűen a téma fájban kell ezeket törölni.
  • kalapos
    #17
    Nem találom ott.
  • lewyy18
    #18
    Üdv.
    Lenne nekem is egy kérdésem, írtam ezzel kapcsolatban az smf fórumra kérlek ha tud valaki segíteni akkor írja meg itt hogy mi rá a megoldás.
    A fórum hsz-re a direktlink:
    http://simplemachines.hu/kozosseg/index.php/topic,405.0.html

    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • cmsworld
    #19
    Láttam sikerült megoldani, amúgy mi az oldalad címe?
  • rinyavas
    #20
    Nekem már a szerverre való telepítésnél problémám volt. :S Tudnátok esetleg segíteni? mutatom a képet és a hibát.

    Mi lehet a hiba? Lehet az extra mint kiszolgáló nem engedélyezi?
  • kalapos
    #21
    Nekem ez akkort jelent meg ha nem volt minden file felmásolva a szerverre.
    Nézd meg hogy minden file fel van e másolva
  • kalapos
    #22
    Ja igen és a wwwroot nak 777 es jogosultságot ne felejtsd el !
  • rinyavas
    #23
    Köszi de annyira nem vagyok penge ebben... :$ Az mi 777?
  • kalapos
    #24
    Amikort a total commanderben ugye csatlakozol a tárhelyedhez akkort ott látod a wwwroot mappát ezen a mappán ha rajtavagy akkort a total commanderben file-attributomok módosítására rányomsz.Mindent hagysz bepipálva és a számot átírod 777 re.
  • rinyavas
    #25
    Jah értem, márlátom mit csinál ez a kód. És érdemes minden kiszolgálónál ezt beállítani?
  • kalapos
    #26
    Igen ,enélkül nem mindig lesz jó.
  • rinyavas
    #27
    Értem köszi szépen. :) Ha meglesz az új szerver elérhetőségem, akkor lehet hogy jövök még pár tanácsért. :)
  • kalapos
    #28
    Csak nyugodtan.
  • rinyavas
    #29
    Sziasztok.

    Megvan az új szerver hely, FTP-el fel tudok lépni, az index.html-em fel is töltöttem de mégis azt írja ki az oldal, hogy .61 server
    Amúgy talán működne is minden, mitévő legyek segítsetek.
    A másik kérdésem, hogy az 1.8 as smf-hez letöltöttem az 1.9-es magyarosítását, csak a Themes mappát raktam ár elméletileg működnie kéne sztem, de az majd akkor fog ki derülni ha már él a tárhelyem... :D

    Választ előre is köszönöm. :)
  • kalapos
    #30
    Ha megrendelted a tárhelyet is és a domain-t is és ki is van fizetve akkort a szolfgáltató support címére küld egy mailt.

    A magyarosításal nem lesz gond.De miért nem a 1.9 eset teszed fel?
  • rinyavas
    #31
    Azt nem tudom, még nem kezdtem el keresni de biztos, hogy az lesz. :)
    A szolgáltatótól már kaptam e-mailt, hogy okkés habzsír a dolog, FTP-vel tudok csatlakozni is, próba képp a weboldalam index.html -jét feltöltöttem ahova elméletileg kell (public_html mappa) nem jelent meg, utánna minden mappába feltöltöttem az index -et ahova csak lehetett, de még így sincs semmi... Még azon gondolkoztam, hogy pénteken küldték az e-mailt és hétvégén jó magyar munkás ember nem dolgozik, így még ki vároma hétfőt ha nem lesz semmi akkor telefonálok mert már vagy 2 hónapja húzódik ez a szar regisztráció... :(
    Üdv az uraknak. :)
  • rinyavas
    #32
    Sziasztok!

    Mivel IDEEEE nem enged bejelentkezni, mert nem küldik ki az e-mailt ezért kérdezem itt is, hogy miért írja ki nekem ezt a www.domain.hu/forum/install.php

    "
    A critical error has occurred.

    This installer was unable to find the installer's language file or files. They should be found under:
    /forum/Themes/default/languages

    In some cases, FTP clients do not properly upload files with this many folders. Please double check to make sure you have uploaded all the files in the distribution.

    If that doesn't help, please make sure this install.php file is in the same place as the Themes folder.

    If you continue to get this error message, feel free to look to us for support.
    "

    Eddig azt csináltam hogy az 1.1.9-est leszedtem és hozzá a magyarosítást, aztán a magyarosítást felcseréltem az eredeti mappával, utánna feltöltöttem a szerverre és ezt írja... :S
    Mi lehet a hiba urak? Gyors választ előre is köszönöm! :)
  • rinyavas
    #33
    Jah és az index.php fileomra pedig ezt írja:

    "
    Warning: require_once(/.../.../.../forum/Settings.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tirporta/public_html/forum/index.php on line 51

    Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/tirporta/public_html/forum/Settings.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /.../.../.../forum/index.php on line 51

    "
  • kalapos
    #34
    Sejtem mi a gond.
    Miután feltetted az alap 1.1.9 est NE törölj semmit csak másold oda a magyar nyelvi file-t.
    Tilos törölni bármit is.
    De mit értesz ezalatt hogy felcserélted?

    A második kérdésedre meg passzolom de lehet a fenti válaszom megoldja.

    Ha az oldalra még mindig nem tudsz belépni küldj nekem egy pm-et a felhasználó neveddel és a regelt e-mail címedröl.Én továbbítom az oldal adminjának és talán meg tudja oldani.
  • rinyavas
    #35
    Hali, köszi a választ, elméletileg a magyarosítás a "Themes" mappára mutat, és egy ugyanaz a neve a magyarosításnak és az eredetileg benne lévő mappának, sőt még a "Themes" mappában a 3 mappának is ugyan az a neve mint a magyarosításban, ezért gondoltam, hogy törlöm az eredeti mappát és berakom helyette a magyarosítást mert ugyan az a neve. Mitévő legyek?
  • kalapos
    #36
    Hiába ugyan az a neve de nem ír felül mindent illetve a bemásolás után lehet majd csak nyelvet választani.
    Megoldás egyszerü.
    Az eredeti(angol) 1.1.9 es ből másold a tárhelyre az egész Themes mappát.Elötte ha akarod töröld a Themes mappát.
    Miután újra feltetted a magyarosítást csak másold át.Ha valamit felül akar írni azt engeded.
    Ezután nézd meg hogy lehet e telepíteni.
  • rinyavas
    #37
    Hali még mindig nem működik... :S Pedig szó szerint meg csináltam amit le írtál, a kisbetűket nagybetűkre váltottam, hátha az a probléma semmi változás... az "avatars" mappát sem töltöttem fel mert nem kell nekem, és nem hiszem, hogy annyira fontos lenne, hogy ne indulna el tőle az egész kóceráj... Esetleg ha priváltban be vállalsz azt megköszönném. :)
  • kalapos
    #38
    Küld az adatokat pm ben és megpróbálom.