14
0day mp3 scene? trade and die...
  • Denniske
    #1
    Egy félig legálisan működő zárt közösség, akik megosztják egymással zenéiket. Torrenten keresztül. Saját tracker frontendet írtak maguknak, kifejezetten zene-böngészésre testreszabva. És nagyon kemény szabályok vannak! Adományokkal, ún "Donation" nem lehet arányt javítani, kizárólag a saját teljesítményed alapján válogathatsz a zenék közül! Van ennek létjogosultsága? Egy közösség, aminek minden tagja aktívan résztvesz a közös gyüjtemény felhalmozásában.

    1337 >> durvabb, mint barmelyik 0day-mp3 elite site!
  • phalanx
    #2
    lol, what.cd egy rakás sz*r, ráadásul 0-day kategóriában említed? akár softmp3 vagy stmusic ezerszer jobb
  • Denniske
    #3
    scenereknek irtam, h van élet az 0day-en tul is... Én úgy vagyok vele, h az 0day egy nagyon szép dolog, de zenében annyira nem számít azaz 1-2 nap, cserébe olyan ritkaságok is megtalálhatóak, amik a legnagyon 0day dumpokon is már rég elévültek, vagy ki se kerültek >>> nincs scene release! Ettől függetlenül elöször voltam stm-en, csak utána kerültem be what.cd-re. Talán ez a sorrend reális is :)
  • precision
    #4
    warez?
  • tigeroo
    #5
    ez mind szép és jó de sajna illegális :l
  • Denniske
    #6
    Elvileg a szomszédos jogos lehetővé teszik, hogy ismerőseiddel cserélgesd a zenéidet. Mivel ez egy nagy közösség, kis túlzással minden tagot ismerősödként könyvelheted el. Ettől függetlenül nem mondom, h legális, de legalábbis nem illegális.
  • BB7
    #7
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez nem hírdetés?
  • Benny04
    #8
    de
  • Denniske
    #9
    Egy what.cd tag sincs itt a fórumon?
  • RAZOR27
    #10
    Én what.the.Fuck tag vagyok de ez olyan mintha valami torrent trackernek nyitottál volna tápigot bazz...
  • Petka
    #11
    "nem mondom, h legális, de legalábbis nem illegális. "

    Értem...
  • HiPPoNaX
    #12
    Valoszinuleg azert tunik igy, mert igy is van :D
  • magus
    #13
    én nem hiszem el hogy te 18-25 vagy

    amúgy meg warez, reklám, torrent
  • mama2
    #14
    reklám + warez, close topik.