38
MMORPG-Prius/Anima
  • Hydroceph
    #1
    Hello...eloszoris, nem tudtam megállni, kénytelen voltam nyitni egy topicot. előre bocs mindenkitől.
    Szoval egy uj mmorpgrol lenne szo, kb muvin meg honlapon kivul semmit nemtudok rola, termeszetesen angol nyelvu infonak még nyomara sem bukkantam-.-
    szoval:
    Video
    honlap
    Képek és némi info
    szerintem egy topicot megérdemel, és nem érdekel h mi a ti véleményetek:)
    jah, game eleinte Anima néven futott, mára már Prius lett a neve.
    hát majd remélem vki fordit némi infót
  • Pepsi Twist
    #2
    lol


    (WoW, Lineage és sorolhatnám ezek mind egymást koppintják...)
  • Hydroceph
    #3
    és akkor most mi van?-.-
  • Pepsi Twist
    #4
    semmi csak nem tudnak újat kitalálni...
  • Hydroceph
    #5
    Csak akkor olvasd el ha szereted a töménytelen mennyiségű süketelést:)
    Szerinted mit kellene kitaláljanak?
    WoW nekem nem tetszik, egyrészt az emberek miatt, akik játszák, másrészt a grafikája nem jött be, mondjuk mostanában kezdek megbaratkozni vele.
    ettől függetlenül jó játék lett.
    Lineage 2 mai napig egyik kedvencem, bár már 1 éve nem játszom, mai napig az a mérce.
    Miért baj az, ha két (egyesek szerint) jó játékból vesznek ötleteket?
    Én személy szerint ha megunok eg yjátékot az elso sorban azért van mert; unalmassá válnak armorok/fegyverek/effectek
    másodsorban pedig mert unom, hogy mindig ugyanazokon a szutyok helyeken grindelek, mert nekem spec az olyan jatekok tetszenek, melyekben grindelni kell.
    Nem vagyok oda questekér, elég magas százalékban azok qrják el a gammát, szerintem. Mert ugye vegyuk pl PW-t.. (ami szerintem szintén egy aranyos játék)..másról sem szól csak öld ezt öld azt, ami ugye valljuk be, semmivel sem több mint a grindelés, csak itt még szaladgalni meg keresgélni is kell idiota npc-ket, persze XP-t nézve nagyon jó..
    na mindegy, szóval én örülnék egy ilyen téren is kiegyensulyozott gammának, és sz@rok én arra, hogy kitől/mitől lopták az ötleteket, vagy hogy melyik gammára hassonlit, csak engem kössön le..
    amugy azon elgondolkoztál már, hogy WoW/L2 vajon honnan vette az otletet h legyen fejlődés? vagy hogy szintkovetelményes legyen a felszerelés? esetleg hogy legyen crafting? vagy neadjisten kasztok? dungeonok? insták?
    hagyjuk már ezt konyorgom..
    bocs h hosszu és unalmas/ertelmetlen lett, szétesek olyan fáradt vok..
    személyes véleményem amugy, senkit nem akarok meggyozni vagy barmi hassonlo
    nah bye
  • Pepsi Twist
    #6
    valójában nem érdekel :D nem vagyok kocka :D
  • Csabesz6
    #7
    Azt hittem, hogy Toyota...
  • SimaSuna #8
    Achmed powa :D
  • n3whous3
    #9
    énis [wink]
  • n3whous3
    #10
    Fúúúj, Anime játék :( Utálom/rühellem/gyűlölöm ezt a stílust, nah bye.
  • ScarY MAN
    #11
    en is xD ... am hmmm.. erdekes
  • tigeroo
    #12
    és a grindelés miért élvezetesebb mint questeket csinálni?
    én megyek játszok majd valami kalandjátékkal, közben te pedig nyomogass 1 piros gombot hogy nőjön a számláló...

    minden mmo ugyanolyan (=ahogy lépsz szintet ugy gürizz többet a jobb stuffokért)
    csak a wowot ismerik a legtöbben, az a mérce
    amugy játszottam már elég sok F2P ázsiai mmo-val, és tényleg mind ugyanolyan
    (bár a wow a világa miatt jön be, de akkorsem a blizz szarta a spanyolviaszt...bár ők értenek az RPG-khez nagyon)
  • Hydroceph
    #13
    mert nekem ez jön be-.-
    WoWnak is fasza kis questjei vannak...-.-
  • dronkZero
    #14
    Na ne vicceljünk, Blizzard és RPG?! Nem láttál te még RPG-t akkor...
  • Kicsikiraly
    #15
    arra senki nem gondol hogy a blizzard mit koppintott?...
  • Cat 02 #16
    Diablo
    " Action role-playing game, Hack and slash"

  • dronkZero
    #17
    Nem nagyon hat meg a marketingidióták süketelése, Diablonak annyi köze van a szerepjátékhoz, mint a szimulátorhoz.

    Nevezhetnénk is "Monster bash-simulator"-nak, vagy akár "Point and click action-adventure"-nek is, ezek is angolul vannak, és nem kevésbé faszságok, némi igazságmorzsával.

    A Diablo ettől még egy szimpla hack&slash, tisztán akció, agy nélküli klikkelőizom-erősítő játék.
  • pimpi001
    #18
    na haller. a japán már open beta. be is regeltem. lv10 az ijjászom. ha valakit érdekel hogy kell regelni, és honnan kell a klienst leszedni, hogyan indul akkor bátran szóljon.
  • pimpi001
    #19
    jah egyébként 3-an játszunk ott.
  • pimpi001
    #20
    lv11 :P
  • pimpi001
    #21
    lv17 megy ez szépen
  • pimpi001
    #22
    felejtsétk el. aki nem japán ip címmel rendelkezett azt mindenkit bannoltak. ennyit erről.
  • Tomy Lee
    #23
    Hello.
    Ma kezdődik CB kulcsok még itt vannak úgy kb 180 van még de fogy nagyon:

    http://www.mmoabc.com/giveaway/prius-online-closed-beta-key-giveaway
  • Tomy Lee
    #24
    Na én ma este még azért meglesem milyen:)
  • Tomy Lee
    #25
    Ja,hogy lekéstem róla?lol
    Vége cb-nek azért nem indul kliens?
  • kovalik
    #26
    jaja, vége
  • pimpi001
    #27
    http://news.mmosite.com/content/2011-05-24/the_open_beta_schedule_for_prius_online_confirmed,1.shtml
  • pimpi001
    #28
    OPEN BETA :)nemsoka
  • kovalik
    #29
    holnap
  • pimpi001
    #30
    ma Magyar ido szerint 22 orakkor. du-s vagyok, este melobol hazaerek es mar lepek is be. :P. ha tobb szero van irjatok meik lessz a Magyar. :)
  • pimpi001
    #31
    requiem, ha erdekel valakit, jelenleg lv12.
  • LordTusy
    #32
    Sziasztok!
    Reméltem ugyanolyan "fóruméletet" látok itt is,mint a korábban próbált MMO-knál.Mindegy,majd kialakul.Ma szedem le és kezdem el a játékot.Az alapján amit honlapon olvastam tetszik és ha esetleg van magyar közösség vagy valaki aki segít a kezdésben (nem cuccokkal,csak infó kéne amíg beleszokok a játékba) akkor szerintem hosszabb időre maradok.
    Később írom majd a karakternevem.Előre is köszönöm a segítséget!
  • LordTusy
    #33
    Sziasztok!
    Természetesen még mindig nem mennek olyan egyszerűen a dolgok ahogy szeretném.
    Prius telepítése és patchelése után ezt a hibaüzenetet kaptam:
    http://imageshack.us/photo/my-images/155/nvtelenrw.jpg/
    A hibaüzenet elfogadása után:
    http://imageshack.us/photo/my-images/856/nvtelen2q.jpg/

    Frissítettem VGA drivert és próbáltam minimum grafikán is indítani.A laptopom megfelel a minimum gépigénynek.Esetleg van valakinek valami ötlete?
    Előre is köszi a segítséget!
  • pimpi001
    #34
    hat passz. de ha sikerul veletlenul bejutnod, aurorara gyere mert Magyar klan van ott. a masikon nem volt, ezert jottem en is at.
  • Ryleh
    #35
    valaki tolja ezt ?
  • pimpi001
    #36
    igen toljuk paran Magyarok
  • tilato
    #37
    Játszik még vele valaki? Ha igen akkor leírná a nevét esetleg felvenne a játékban? Az én nevem Themisto a raven szerveren vagyok. Jól jönne egy kis infó játékkal kapcsolatban.
  • SkAriN88
    #38
    Hello játszik még valaki ezzel a játékkal?? ha valaki játszik még vegyen fel Raven Szerveren játszok a nevem: SkAriN88 vagy a másik Karimra: Himari88