53
Jurassic Park film paródia magyarok csinálták!
  • berczely
    #1


    Jurachick Park
    Készítette: Selley Csaba, Selley Gábor, Hajagos Péter Falcon pictures
    Tartalom: A milliárdokat megspóroló John Henmonk évek óta gyerekkori álmának megvalósításán dolgozik: a dinoszauruszok újrateremtésén. Borostyánba kövesedett jurakori mintákkal kísérletező alulfizetett génsebészei csibe DNS-sel pótolták a folytonossági hibákat, de hamar ráébredtek, hogy Henmonk ötlete mégsem lesz olcsó mulatság. A keltetés nem várt eredményeként ugyanis parányi sárga lények pislogtak vissza rájuk. A látványpark befektetői visszavonva támogatásaikat a kutatás leállítása és az ártalmatlannak tűnő csibék szabadon engedése mellett döntöttek. A felelőtlen tettek következményeként azonban megmutatkozott a teremtmények valódi ereje, és úrrá lett a káosz. Henmonk olyan szakértőket keres, akik képesek bizonyítani a lények külsőleg nem szembetűnő ősi ösztöneit. A park munkásai a terület egy biztonságosan elkülönített részén, Noblare ligeten új központot hoznak létre, ahova megkezdhetik a korábbi helyszínen mindent elpusztító állatok begyűjtését. Ám a 65 millió évnyi vadászösztönt így sem lehet kordában tartani...

    2008-as Vasfilm, fikciós kategóriában első helyezett.

    Aki esetleg részt vett a forgatásban, közreműködött vagy ilyesmi várom hozzászólását!
    Aki látta a filmet véleményét is várom!Esetleg feltöltené valaki valahová hogy más is megnézhesse!
  • berczely
    #2
    Trailer!
  • Cat 02 #3
    Vááá, ebből komolyan van film is ?
  • berczely
    #4
    Kössz nekem nem sikerült!Makrók szerint csináltam!

    Cat 02 van film!Jó lenne ha valaki megosztaná velünk!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Torrenten láttam fent elégnagy volt az érdeklődés, lassú a netem nem naon tom feltölteni sehová de még nem szedtem le!Hátha valaki legálba felkeni!
  • V43 1105
    #5
    Úristen ..
  • JackMeadow
    #6
    A trailer felénél kikapcsoltam már az az 1 percet sajnáltam amit elvet az életemből...
  • sweech
    #7
    kb
  • trogerzsiger
    #8
    Ez poén :D
  • leho94
    #9
    Ez kész van XDDDDDDDXDDDDDDD
  • akyyy
    #10
    ma néztem meg, jól leutánozták a JP-t szóseróla!:D
  • Themebuilder
    #11
    hiih
  • kakaoskalacs
    #12
    ez ultraszanalom :DDD
  • Vaxi
    #13
    tess -.-
  • CheAteR88 #14
    tiszta filling:D
    bakta rájder efektus:D
  • Dragooon #15
    :Ddddd
    ezekről a csirkékről először a vérnyúl jutott az eszembe :D
  • sz4bolcs
    #16
    Jó ötlet, silány kivitelezés.
    Egy kis ráfordítással, kicsit több humorral és színészkedéssel lehetett volna sokkal jobb.
    Igaz a Vektor nyomába sem érne ezekkel a képességekkel, de legalább nem lenne élvezhetetlen.
  • blackgamer
    #17
    nekem tetszett! a karakterek is el vannak találva, meg a helyszínek, meg ahogy megoldották a film egyes részeit
    persze leginkább csak JP fanatikusok (mint én) tudják értékelni
  • sz4bolcs
    #18
    A trailer talán még élvezhető 1:05-ig.
  • offkorz
    #19
    nekem is megvan a full movie.majdmegnézem már valamikor^^
  • biomage
    #20
    Aki azt mondja az elején "ott van" félelmetesen hasonlit FreedyD re :D a Trailerben
  • Victor1103
    #21
    Igazi kasszasiker
  • Black Hawk
    #22
    nincs ezzel semmi baj :D trailer alapján :D amint tudom megszerzem de ha tudtok linket akkor ne kíméljetek.
  • Broafka
    #23
    na jó, ez elég gyenge, de amikor a gyerek a táskával rajta a csirkével jajong hogy: ááá szedjék le! :D
    az oda vágott! :D
  • Broafka
    #24
    azért a bakta rájder jobb ovlt ennél! :)
  • Seten
    #25

    A bakta rájder csak egy rövidfilm ehhez képest. :)

  • Aspyrin
    #26
    #13?
  • akyyy
    #27
    feltettem nkórra:D
  • akyyy
    #28
    404 error
  • Jrex
    #29
    Azért sztem egy fan filmnek nem kellene külön fórum,de mivel én is JP rajongó vagyok majd leszedem és megnézem:)
  • akyyy
    #30
    akkor a vektor is del
  • berczely
    #31
    Hát ha valami moddi átírná a topic nevét Amatőr filmekre vagy Fan movie vagy ilyesmire akk jöhetne a többi "ökörség" is !
  • mistermiskolcz
    #32
    Melyiken? Privátban jöhet!
  • akyyy
    #33
    olyan van
  • Cat 02 #34
    Btw elején az Freddy ? (rosszpcjátékok topikban felmerült a kérdés :D)
  • sz4bolcs
    #35
    Freddy csinálja a rosszpcjátékok videóit???
  • biomage
    #36
    igen ö
  • blackgamer
    #37
    hol az elején?
  • biomage
    #38
    halgasd meg a trailert, az elején valaki azt mondja "ott van" az a hang nagyon hasonlit FreddyD-re
  • sz4bolcs
    #39
    hasonló a hangszíne, de szerintem csak azért, mert mindketten gagyi mikrofont használna és nem jön ki a különbség.
  • Cuchulainn
    #40
    Sztem poén, csak már ellőtték nem is olyan rég...
    Black sheep anyone?