399
Avagy az utolérhetetlen páros :)
  • Legend Killer
    #1
    Kiszokta hallgatni őket?
    Nagyon jól nyomják, reggel mp3mal flangálok fel-alá, oszt így mindig tudom hallgatni, ha nem metróban vagyok, mer ott eccerűen elveszik az adás.

    Nagyon királyak az Istenek!!!

    Ha gondoljátok kivesézhetnénk miről beszélgetnek reggelente, jó, sőt érdekes dolgokat mondanak.
    Ma végig röhögtem az ellenőrős részt :DD.
  • gercse
    #2
    Ritkán hallgatom, de amikor eszembejut, akkor a legtöbbször egy egy poénnál akár nevetőgörcsöt kapok :D
    kib.szott jók
  • szucsy89
    #3
    ugyanígy vagyok:D
  • Tinman #4
    Sokat vezetek, meló közben kész felüdülés... Voga odavág rendesen :-D
  • tugyiti
    #5
  • antijuve
    #6
    utálom nagyon -.-
  • SimaSuna #7
    boros és bocskor 2 fura fazon..én ezért szeretem a poénjukat nagyon! :D
  • REALista
    #8
    Általában én is szoktam hallgatni őket.Nagyon jók.
  • mistermiskolcz
    #9
    Most is őket hallgatom!
  • Willi Betz
    #10
    Egyszerűen istenek! Szoktam hallgatni őket.
  • atee
    #11
    Még annó a danobiuson voltak! Akkor kiváló volt! Aztán egyre laposabb most ott tartok, hogy fél éve nem hallgatom őket! És nem is hiányzik!
  • caseih9400
    #12
    Én mikor nyáron dolgozok minden reggel őket hallgatom...odabasznak rendesen
  • PíszLávJuniti
    #13
    Már unalmasak.
  • spy803
    #14
    Nagyon nem szeretem őket, de a slágert is csak addig hallagják míg ők vannak, a műsor véget ér a slágert se hallgatja senki. Régen Béres Zoo -t és nyalakát szerettem nagyon, ők tudtak igazán! Mostanság az MR2őt hallgatom, nem beszélnek és nem akarják rámerőltetni a különböző hüdenagyonjó stílusokat, egyszerűen zenék mennek, jó zenék.
  • joebacsi
    #15
    fiala viccesebb :)
  • spy803
    #16
    Hehe, főleg ha jó a betelefonáló is . :)
  • Legend Killer
    #17
    Nemtom, nekem mindig tudnak újat mutatni, de, ha uncsik lesznek, sztem akkor is hallgatni fogom őket.
    Eccerűen királyak

    A mai Bumerángban volt:

    - ellenőrök kiveséze, hogy milyen lámák :D. Persze én azt mondom, hogy a kevés normális a "tisztelet a kivételnek" kategóriába tartozik. Sajnos nálam is voltak lámák nemegyszer, de akadt normálisak is.
    - David Blaine a lebegő művész, aki csak egy csaló, mint kiderült :D.
    - és izé, asszem a szokásos sztár boksz csont tovább rácsálgatása :D. Vkit felhívtak, asszem Stohlt :S.

    Ti mit gondoltok erről a bléjnről, a Davidről? Uri Geller kettő? :D
    Amúgy nemtom, hogy a három dolgon kívül volt-e vmi, mert nem hallgattam végig. Lehetne dumálni ezekről, ha gondoljátok a holnapi Bumerángig :D

    Sőt!

    Vki küldhetne egy smst nekik eccer, hogy van nekik egy fórumuk, ahol szeretettel várják őket :DDDD. Úccse jönnek el ide beregelni és válaszolgatni :P, pedig jólenne :D.
  • Legend Killer
    #18
    Faterom őt hallgatja :D, néha én is így reggel, mikor az autóval elvisz fater. Jóarc a fiala is :D.
  • kemszi2
    #19
    vannak jó napjaik,de sokszor nagyon erőltett..
  • caseih9400
    #20
    ott van a hivatalos oldalon nekik a fórum.
  • John Cena
    #21
    Szerintem a Bumeráng Slágeren a reggeli adások kb. 06-10 ig lazán a legjobb rá tettem valmikor a Rádió 1-re Danubius-ra teljesen értelmetlen vicceket mondanak saját vicceiken nevetnek 3an astúdióba slágerrádióban pedig ezt jól megoldják és jól elhülyülnek 2en 3an:D
  • DJ BP
    #22
    régen jó volt, sűrűn hallgattam, de vagy 10 évig ugyanazt nem kéne eröltetni sztem, engem már nem hoznak tűzbe... Lehet amiatt unom, mert Bochkort meg ki nem állhatom már, nekem nem fér össze, hogy adja itt a nagyokos művelt világi poénkodót, aki néha be is szól a ,,sztároknak", közben meg a összeállt anno a médiak*rva Molnár Anikóval, innentől kezdve...
  • Tinman #23
    Molnár Anikóval én is összeállnék baz :-DDD
  • Vlala #24
    Szerintem inkább célozz meg valami nőbbet.
    Csak egy újabb strigula lennél, de a gatyát is leköltené rólad.
  • Legend Killer
    #25
    Nem tudtam. Akkor néha VIP vendégek lennének itt :D.
  • Csabesz6
    #26
    jó a logód
  • passatgt
    #27
    szerintem senkinek nem volt titok, hogy david blaine sima bűvész, ő sem titkolta
  • Taranov
    #28
    Lehet, hogy valaki azt hitte, hogy tényleg lebeg? Ilyen hallgatóság előtt nem csoda, hogy mindenkinél okosabbnak tűnik a két főokos.
  • Cat 02 #29
    Reggel mikor mek suliba, meg néha tolom online rádiót ha szünet van és itthon vagyok.
  • dartonita
    #30
    Eroltetett,szar,nagyon ritkan hallottam tenyleg improzott es jo poent amikor veletlenul kocsiban hallgattuk.Bocskor raadasul egy rosszindulatu,ostoba pocs.
  • ldavid
    #31
    én is csak reggel kb 1 órát hallgatom, szerintem általában frankó
  • musha
    #32
  • banok
    #33
    jah én is őt szoktam hallgatni de csak az éjszakai ismétlést.

    nyuszikáim. :)
  • John Cena
    #34
    KÖSZIXD
  • Phat Smoker
    #35
    én az online adást rögzítem screamerrel, majd soundforge-ban kigyomlálom belőle a változatos zenéket és reklámokat, míg végül marad a lényeg! ;-)
  • Legend Killer
    #36
    Online hol?
  • passatgt
    #37
    bumerang.hu?
  • BenceYCE
    #38
    Miután a két torony ledőlése körül elcsitultak a dolgok, az internet megtelt a kérdőjelek sokasságával. Ma már elég nyilvánvaló sokak számára, hogy mi történt ott és akkor.

    B és B nem mindíg titkolja vallási hovatartozását. De hogy MaO leghallgatottabb reggeli műsorában elengedjen ezzel kapcsolatban egy elég durva poént az azért sokaknak szemet szúr. Nem véletlen a jó hallgatottság, hiszen más társaságnak nemigen lenne pénze országos lefedettségre. Ha valaki utánna néz, rájöhet arra is, hogy a médiában magasan Ők fizetik a legtöbb bűntetést, mert rengetegszer ütközik törvénybe a mondanivalójuk. Félreértés ne essék szeretem ha valaki nevén nevezi a dolgokat, de lehet ezt úgy is, hogy nem élezzük ki egyvalamire a dolgot, nem csak az egyik oldalt kellene meghallgatni, pajzsra emelni.

    Az utolsó eset amikor Őket hallgattam az annál a poénnál (?) volt...

    B v B nekem egykutya, nemtom melyik mondta de a másik támogatóan vihogott rajta.
    "A Palesztin gyerekeknek kézigránátot kéne adni a kezébe és megmondani neki, hogy otthon a családja körében húzza ki a biztosító szeget."

    Az egészben azt sajnálom, hogy pont az Ő fajtájuk óbégat mindíg rasszizmusról meg antiszemitizmusról, de az hogy egy elég erősen gyaníthatóan ártatlan gyermeket és annak családját felelőssé teszik bárki másnak a tettéért és ezt nem titkolva tömeggyilkossággal fűszerezik erre csak azt tudom mondani, hogy ezt csak ebben a birkákkal teli országban tehetik meg. Az esetleges félreértések elkerülése végett semmi bajom a zsidókkal csak előítéleteim vannak a közülük kikerülő társaságokkal, csoportokkal szemben. Többek közt ez a két féreg sem sűrűn vesz rá, hogy reggelente Őket hallgassam. Azért aki vevő a nép szájába tömködött cirkusz és kenyér fizettségre, annak további jó rádiózást kívánok!
  • Legend Killer
    #39
    Eszembe se jutott :D, de nem kell ennyire szemforgatni.
  • Legend Killer
    #40
    Kemény, nekem elég az, hogy legyen reggelente egy jó műsor, amit hallgathatok és az a Bumeráng :D. Innentől a többi leszarva :DD.