54
  • GyuriX2572
    #1
    Két eltérő FAJBA tartozó populáció egyedei nem tudnak egymással szaporodni definíció szerint. Ergo nem is keveredhetdek. Azt sem tudja miről beszél
  • karcsi
    #2
    akor enmost nekervatyoke
  • Adenoma
    #3
    igazából van pár állatfaj, amelyek tudnak szaporodni egymással, csak azért nem szaporodnak, mert más időszakban van a párzási időszakuk. de erről beszéljenek a biológusok...
  • scs17
    #4
    "két külön ALFAJként"! Nem mindegy!
  • atlagember
    #5
    És az öszvér az akkor nem létezik?
  • NEXUS6
    #6
    Ne eröltesd, ezt a tételt azért a tudomány már mecáfolta!

    A retrovírusokról már nem is beszélve, amik úgy épülnek be a genetikai állományodba, hogy nem is kell hogy szexelj velük!;)
  • Bulamer
    #7
    az öszvér nem képes szaporodni
  • cateran
    #8
    Khmm, inkább arra gondolt szerintem, hogy ló+szamár=öszvér.....
  • Piel
    #9
    Ember az emberrel miért ne tudna szaporodni?
    A cikkre visszatérve elég érdekesnek tartom, hogy egy kontinensen élő két embercsoport egymástól elszigetelődve fejlődik majdnem 100 ezer évet! Az egyik TV adón azt bizonygatták a DNS lánc elemzéséből, hogy a ma élő emberek közös őse Ádám, kelet Afrikai származású lehetett. A többiek kihaltak. Hmmm...
  • NwLGL
    #10
    és a LÓDARÁZS?
  • jasszka
    #11
    írta h 2 különböző faj lett??
  • Vamp17
    #12
    akkor tartoznak egy fajba, ha egymassal kepesek termekeny utodot letrehozni! pl a tigris meg az oroszlan is tud egymassal szaporodni, de nem tudnak termekeny utodot letrehozni. mint a lo meg a szamar. de pl a farkas az osszes kutyafajtaval egy fajba tartozik, mert barmelyik kutya farkassal keresztezve termekeny utodot hoz letre. (mondjuk mentalis problemak igen gyakran fellepnek)
  • Epikurosz
    #13
    Időgép - sci-fi érdekes. Ott 2 faj lettünk, pár milka év múlva.
  • Su0my
    #14
    Epikurosz: időgép szórakoztatónak még éppen nevezhető volt, de ez a kettéválósdi, stb khm... elég gyenge elképzelés..

    Piel: és Éva Ádám bal keze volt, vagy mi?
  • Emmegki
    #15
    Van ám ilyen is:
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Gyűrűfaj
  • N3v3rland
    #16
    Egy másik fórumon ez pont most volt téma :)
    liger :D
  • Loverman
    #17
    olvasni is tudni kell. "két külön alfajként". nem faj hanem ALFAJ,ergo fajta. mint az afrikai és a mongoloid.
  • dronkZero
    #18
    Még csak az sem.

    Homo sapiens sapiens vagyunk, és ezen belül vannak a fajták(nagyrasszok). Alfaj szinten "testvérünk" a neandervölgyi(Homo sapiens neanderthalensis).
  • uwu
    #19
    A kutyák tudnak.
  • dronkZero
    #20
    A kutyák egy faj.
  • gybfefe
    #21
    Filmajánló: The Real Eve
  • uwu
    #22
    az emberek is
  • tamasmester
    #23
    Százezer év az rettenetesen nagy idő! Vagy 6500 emberöltő! Ha azza gondolok, hogy a csimpánzoktól csak 2%-ban tér el a DNS-ünk, akkor ezek annak idelyén bármelyik majommal párosodhattak. Ami a lányeg, mikortól is számítjuk az ember eberrévállását?
  • Epikurosz
    #24
    Csak 2857 emberöltő.

    Más: Megmondom őszintén, nem is lett volna olyan nagy baj, ha kettéválik az emberi faj: balra mennének a hülyék, jobbra az okosak és normálisak.
  • reaper4
    #25
    ja. ehelyet párosodtak és a hülye kromoszóma volt az erősebb :)
  • arrakistor
    #26
    Hogyhogy csak majdnem vált ketté ?



    Kettévált az rendesen... vannak a homo-kosok, és ni99eger, gyűjtőnevükön a kihalófélben lévő állatfajok és vannak a rendes emberek (jawohl herr ober...)
  • dronkZero
    #27
    Látom a matek sem megy, meg a biosz sem... :P

    "Százezer év az rettenetesen nagy idő! Vagy 6500 emberöltő!"

    Szóval szerinted 15 év egy emberöltő? Hány éves vagy, tíz körül? :P

    "idelyén bármelyik majommal párosodhattak"

    Persze mert most is bármelyik majom bármelyikkel párosodik... Bár nem mondom, érdekes látvány lehet, ahogy egy gorilla a farkára húz egy selyemmajmot... :D

    "mikortól is számítjuk az ember eberrévállását?"

    Adatokat miért is tőlünk kérsz, miért nem nézel utána magadtól?
  • dronkZero
    #28
    Akkor tegyük meg tétjeinket, Arrakistor barátunk hány felkiáltójelet fog kapni ezért a képért? Illetve mikor veszi ezt észre egy admin? (Felnyomni nem ér!) :P :D

    Szerintem még ma és ötöt... :P
  • djw
    #29
    az okosak jobbra is mentek, csak kihaltak ... az idiótak meg életben maradtak, mert az idióták nagyon leleményesek!
  • Epikurosz
    #30
    "Bár nem mondom, érdekes látvány lehet, ahogy egy gorilla a farkára húz egy selyemmajmot... :D"

    Régen olvastam, hogy vagy a gorillának, vagy az orangutánnak 2 centis farka van. Elsőre én sem hittem el.
    Úgyhogy, a seleyemmajomnak a fél fogára sem lenne elég. :-)
  • Epikurosz
    #31
    4 centi :-)))
  • arrakistor
    #32
    ízlések és pofonok drága barátom különböznek, ha neked nem tetszik a kockabajusz (azok kívül hogy egyéni szoc.problémád) akkor menjél úgy Dél-kelet-Keleti irányba, mert itt hamarosan újra divatba fog jönni.
  • TheZsenyka
    #33
    Megnézted a "Halál ötven óráját"?
    Jól értem, hogy nem az MSZP-t támogatod?
  • who am I 7
    #34
    Találtam neked valót kistor....

    ENJOY : http://www.youtube.com/watch?v=PcZHZN8f_v8


  • Nagy01
    #35
    Imádom az ilyen híreket..mindössze 100.000évvel ezelőtt jajmár...Azt se tudják pontosan hogy mi volt i.e. 2500-ban..de 100.000évvel ezelőtt nah mért ne...vagy mondjuk 65millió évvel ezelőtt hogynemár.
  • arrakistor
    #36
    én asse tudom tegnap mi volt... de eggyes okostojás vágottfü*ykösű történészek meg vannak győződve róla hogy ők tudják mi volt 1944-ben... én is tudom, és szeretek is nosztalgiázni
  • rigidus
    #37
    > Imádom az ilyen híreket..mindössze 100.000évvel ezelőtt jajmár...Azt se tudják pontosan hogy mi volt i.e. 2500-ban

    A kerdes csupan, hogy milyen i.e. 2500 elotti es 100.000 elotti leletet akarsz osszehasonlitani. Ha tortenelmit, az minden bizonnyal szubjektiv. Ha biologiait, az mar egeszen mas lapra tartozik.
  • WoHu
    #38
    Ez a buzi egy kibaszott felkiáltójelet sem fog kapni, mert a moderátorok (ha még vannak) szarnak a világra. Én is nyugodt szívvel káromkodok (basszameg), még soha nem szólt érte egy modi sem. A 26-os üzenetet posztoló gerinctelen kis takonylénynek meg üzenem, hogy lője fejbe magát de kurvagyorsan, mert fertőző betegségben szenved (Kurvanagyseggfejvagyokococcus). Menj a picsába, kis buzi.
  • WoHu
    #39
    Ja és 26-oska, szerintem te egy zsidó néger vagy, aki mellesleg homokos. Tudod nagyon feltűnő, hogy folyton őket szidod. Aki biztos faji és nemi hovatartozásában, az nem akarja minden áron bebizonyítani ötmilliárdszor egymás után, erőszakosan, hogy ő ez meg az. Kilóg a lóláb, faszfej.
  • WoHu
    #40
    Még nem fejeztem be. Ha nem hiszed el, hogy egy fajba tartozol a négerekkel meg a buzikkal, kúrj meg egy négercsajt gumi nélkül. De inkább azt mondanám, hogy anyádat kúrja meg egy nagy néger fasz, majd meglátod hogy lesz kistesó. Persze ha tényleg be akarod bizonyítani, hogy te más fajba tartozol mint pl. a cigányok, akkor kérj meg egy nagy kancigányt hogy kúrjon seggbe (meg lehetőleg szájba is). Abból tuti nem lesz gyerek, de örvendezhetsz, mert "bebizonyítottad" a világnak hogy te igenis más vagy mint ők. Plusz még jól is jártál, mert ugye élvezed az ilyesmit.