9
  • n3whous3
    #1
    Bukta garantálva itt is, nincs egyszerűen már szükség még 1 közösségi portálra.
  • atlagember
    #2
    Ennek is az lesz a vége, hogy annyi közösségi portál lesz, hogy azért nem fogják az emberek egymást megtalálni, mert az egyik itt van regisztrálva, a másik meg ott.
  • archrodney
    #3
    Szia, megadod a bábeljúdat? :D
    Na ja, lehet hogy már nem mindenki vágyik arra h az összes ilyen oldalon fent legyen.
    Amúgy ott van a www.zorpia.com ami már 5 éve működik és ugyanazzal a céllal hoztál létre mint a babelyou-t...
  • kicsibicska
    #4
    A Zorpia túl sokat spammel.

    És szar is :)
  • Vorpal
    #5
    Ez is jó ronda
  • djw
    #6
    egyszeru, csinalni kell egy kozossegiportaltosszekotoportalt
  • sly007
    #7
    Mikróformátum szabvány adott: http://en.wikipedia.org/wiki/XHTML_Friends_Network
  • hpteso
    #8
    Sajnos a hi5 on kívül nem létezik normális közösségi portál. az összes angol szar. Magyarokról ne is beszéljek. Hotdog egy fosh, olvashatatlan az egész. Oda van hányva és kész. iwiw meg 80-as években megállná a helyét. Csakhogy már 2008 at írunk. öreg papóknak elmegy.
  • DOdo222
    #9
    Sziasztok!

    Szerintem meg a Babelyou egy tök jó oldal. Vannak új szolgáltatásai mintpéldául a csoportokhoz létrehozható fórum ahová képeket is fellehet tölteni, az online nyelvi portál is megújult, ahová saját vizsgaanyagaidat, bizonyítványaidat, nyelvi anyagaidat is mentheted.
    Nem tudom miért kell rögtön kudarcra ítélni ezt az oldalt.
    CSak ajánlani tudom mindenkinek, ez az oldal sokkal több az átlagos ismerkedési portáloknál, mert itt még az ismerkedést is ha nyelvtanulás céljából regisztráltál idegennyelven teheted meg. Persze lehet az oldalt is csak magyar felhasználókra való rákereséssel használni, de mint mondom ez sokkal több annál.