28
hangal működő hazugságvizsgáló programok
  • kifli
    #1
    Csoki
    Elkezdtem nézelődni neten és találtam egy ilyen pogit :)
    Csak egyrészt kicsit régi másrészt nem nagyon jó. De azért linkelem: Link
    NA várom a további programokat!!
  • MM2
    #2
    Hali!
    Nekem kell ilyen progi!
  • kifli
    #3
    Találtam skypba beépülő hazugságvizsgálót!!!!!
    LINK
  • MM2
    #4
    msnbe nem tudod átküdeni? nem tom leszedeni, mert a free-né l hibát ír ki.
    privibe írd meg ;) msned
  • John Cena
    #5
    az igeen:D
  • Snexi
    #6
    Nem jön be a link.Amúgy milyen ez a progi?Hogy működik? :D
  • kifli
    #7
    melyik link nem jön be? Nekem mind a 2-jó!
  • kifli
    #8
    Ja meg úgy működik hogy beszélsz májkidba és a progi meg megmondja hazudol-e a skyp-os meg azt nézi akivel beszélsz
  • 5c0rp330n
    #9
    jesszusom milyen hülyeség, biztos tényleg tudja, hogy ki hazudik :o
  • Dave0092
    #10
    Hát ez valami szar lehet. mert egy hazugságvizsgálat ugy folyik le, hogy rádkötnek csomó szart, ami kimutatja, hogy adott kérdésnél belűl hogyan reagálsz... megemelkedik a pulzus szám/vérnyomás stb. ez alapján derül ez ki...
  • Sadist
    #11
    Mennyi laikus buta, és csont nélkül benyelik :|
    Még a normális beszédet is elég bonyolult felismerni, nem hogy azt megállapítani, hogy mikor hazudik valaki, de azért éljetek csak az álomvilágban :)
  • DjDano
    #12
    Állítólag a hanszín változása alapján is ki lehet mutatni, hogy valaki hazudik e... De ahhoz szerintem véprofi cuccok kellenek, nem ilyen netről huzható gagyik
  • DjDano
    #13
    hanszín=hangszín
  • DJ BP
    #14
    egyenlőre azt sem képes egy gép sem felismerni mit mondasz, nem méghogy a hangsúlyt is érzékelné :)
  • magus
    #15
    aha, csak hiszed, hogy a skype nem érti mit beszélsz neki...
  • Dave0092
    #16
    Esetleg műküdő lenne a dolog, hogyha nem 500 ft-os szar mikrofonnal beszélnétek skype-n mert sokszor még a telefon hangszoroja is egy fos...
  • kifli
    #17
    namármost én nem azt mondom hogy ezek profi cuccok! Ez csak ilyen hülyéskedésnek jó!! Egyébként meg képes a hangszín változását érzékelni...
  • Dave0092
    #18
    és ha véletlen netán tüsszentesz vagy a háttérzajbol keletkezett hangot hazugságnak itéli akkor mivan :)?
  • n3whous3
    #19
    akkor meg ne használd, mert a végén valakivel azért veszel össze mondjuk, mert hiszel abban, amit a gép mondott...
  • n3whous3
    #20
    hja, nagyon finom hangfelbontás kell ahhoz, hogy egyáltalán jó a progi, akkor jól működjön

    de ez álomvilág ahogy Sadist mondja...
  • Dave0092
    #21
    Lol mekkorát röhögnék a programon, ha ugye ugy lenne hogy a kis beszéd ablakba lenne egy plusz kis aktiv kép hogy lying mellete egy piros led ami villogna ha hazudna. és megkérdezném, hé ittvagy? Jah. erre meg azt pittyegné hogy hazudik :D
  • mflex #22
  • akyyy
    #23
    már nagyon régóta vannak programok, amivel helyettesíteni lehet egykét gombot, irányitást.

    game commander a neve, egyes játékokat faszául lehet mikrofnnal vezényelni:D bridge commander jeah!
  • [Jakuza]
    #24
    Sokkal osszetetteb egy ilyen vizsgalat, hogy szimplan hagbol meglehessen allapitani, hogy valaki hazudik e vagy sem.
    Figyelni kell peldaul a pulzusszamot, szivverest, a test homersekletet, a pupillak tagulasat stb.
  • Hellhammer
    #25
    Nézz utána a Dragon nevű hangfelismerő programnak. Már kb. 96 környékén is volt programjuk, ami meglepően jól működött és tanítható is volt, azóta eltelt 12 év...
  • alert
    #26
    Attól függ miről van szó. Kitaláltak és tv-ben meg tech portálokon is szerepelt már nem egyszer, nem jut eszembe a neve. Egy PDA szerű cucc, ami hangszínt és frekit érzékel, akár ha a telefonhoz teszed ott is. Namost értelemszerűen nem azt kell elképzelni, hogy 100%-os a cucc és nem játszható ki, de azt az embert aki nem számít rá és nem zsigerből hazudik, azt lefüleli :) Legtöbbször persze párkapcsolatok terén tesztelik, mivel ugye ha sumákolsz, akkor tényleg változik bizonyos irányba a hangfreki, mert akármennyire is ellene próbálsz tenni, nagy az eltérés mert félsz a lebukástól, ha van titkolnivaló :) meg persze jó reklám, erre harap a sok hülye. Tehát egyáltalán nem lehetetlen egy ilyen cucc, mint említettem nevesebb tech portálokon is tesztelték nem egyszer. Hogy ez a progi mit tud az passz :) viszont van ezer társa, payware és freeware egyaránt és biztos van, amelyik egész jó a legtöbb meg nyilván sz*r.
  • akyyy
    #27
    angyal vagy ördög társasjáták
  • syberia2
    #28
    Hell
    Hallottam, hogy van olyan oldal, amin van 9 logo, és az egyiket nézed, megmondja melyik volt az. Tudjátok mi a neve?