8
Véleményetek?
  • htr93
    #1
    öhm itt van. Ismertek még ilyen zenéket? vagy pl. squerpusher tetra-sync című száma vagy ilyesmit még ismertek?küldenétek linket?
  • htr93
    #2
    ja, ajánlatom "passage D"
  • Kaszi46
    #3
    1ik kedvenc előadóm

    Hasonló előadók: wisp, µ-ziq, , Amen Orchestra, aphex twin pár száma, Jega, emotional joystcik, Bogdan Raczynski, enduser, Datach'i, Venetian snares- Rossz Csillag alatt született, és My Downfall albuma, stb stb

    a stílusa amugy IDM\breakcore jegyeket vonultat fel legjobban, szóval érdemes ezekben a stílusokban keresgélned az előadókat.

    az én ajánlatom pedig a kirlian selection album The Flasbulb-tól
  • Kaszi46
    #4
    Ja, és acidwolf néven is jelent meg korábban pár muzsikája. A névhez hűen kicsit acidesebb hangzásvilág, de jók nagyon(pl:acidwolf - legacy 1995-2005)
  • z0ty #5
    [SZERET]

    Bár az új albuma nem tetszik, túl... túl.
    Acidwolftól meg a Wicker Park a kedvencem.
  • z0ty #6
    Red Extensions of Me, Kirlian Selections, Flexing Habitual, szerintem ezek a legjobb albumai. Réunion se rossz, de az inkább downtempo-szerű izé. A Chick Habit újragondolása pedig mókás. :D
  • htr93
    #7
    Az az iGazság, hogy még nem vagyok benne ebben a témában, de szeretnék benne lenni, Flashbulb nagyon meghozta a kedvemet a Drum&Bass -hoz.

    Ami még rossz, hogy nincs se netem, se időm elmenni netezni, tehát a netről leszedés problémás... de azért megpróbálok belehallgatni:)
  • htr93
    #8
    Azt hiszem, ezekkel el leszek egy darabig...(fülel..)