1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • Lammer
    #1
    Sziasztok!

    Topiknyitasom miertje pofon egyszeru: helyi Starcraft teleszpemmelese DOTA temaval nem helyenvalo es soxor felmerult a kerdes, hogy nyissunk neki topikot...

    EZ A JATEK nemcsak egy MAP a warcrafthoz, vilagon szazezrek bizonyitottak, hogy igenis egy eleg komoly hos alapokon nyugvo defense-strategia amely bizony megmozgatja a szurkeallomanyt is... koszonheten a 90 hosnek a rengeteg targynak es receptnek es a maximum 5v5os fellalasnak eleg komoly taktikai csatakat le lehet bonyolitani a "harcmezon"...

    A jatek celja amugy pofon egyszeru, le kell utni a masik bazisan talalhato fo epuletet, a bibi csupancsak az, hogy a folyamatosan termelodo "creepek" (amiket nem lehet iranyitani alap esetben)es a vedoepuleteknel kezdetben eleg vekony az eselyunk... Adott tehat 90 hos ami folyamatosan szintet lep 25ik szintig... van 3+1 ulti kepzettseg ami (4+3) erosodik, kozben a targyakkal plusz erosithetjuk a hosunket is... Igazi elmeny amikor 5 verhus(van nagyon jol megirt AI map is, amikor nincs mod arra, hogy emberek ellen gyakoroljunk, akkor lehet gepek ellen is!) ember szembeszall 5 verhus emberrel... a taktikai varaciok szinte vegtelenek, plusz el lehet menni fejlodni a palyan talalhato semleges lenyekhez is "XP"-t szerezni ugye... plusz a rejtett bolt+ neha spawnolo buffok segithetik a gyozelemre torekedest...
    Nem kotelezo olni, de a vegso hit penzt eredmenyez egy creepen es tobb XPt is kapunk... egy hos legyilkolasa nem vegleges, csak respawnra rakja az illetot(amit penzzel ki lehet "vasarolni"). A respawn ideje pedig fugg a szinttol... magas szinten kozel 1,5 perc mar a bunti a "kispadon" :D stbstb...

    nosza hat sg kozossege, sc topikot szepen meghagyjuk scnek es a war3asokat sem kell zavarni tobbet remelem... remelem a modik megertik, hogy ez az a jatek amely tenyleg meger egy kulon topikot... (ensem nyitogatok 5 percenkent topikot szal... :p)

    1-2 kulfoldi oldal ahol lehet erdeklodni a DOTA felol...
    (nezzetek meg, mert aki nem ismeri, de szereti a hasonlo jatekokat, tuti addiktiv lesz.... elobb vagy utobb :D)

    LETOLTES - HIVATALOS!
    [URL=http://www.engamers.com/]Innen lehet tolteni az "AI" mapokat[/URL]
    DOTA Allstars WIKI
    DOTAportal
    DOTAstrategy
    (magyar retechet azert nem linkelem, mert nem online a szerver 100%)

    ps: az egy hszes("HI, nemszeretem :C") kozom sincs a temahoz userek maradjanak tavol, htx >.< ha a topik marad, szigoruan kervenyezem a jovoben a modik jelenletet ha KELL!44

  • Kicsikiraly
    #2
    hmm érdekes, lehet megnézem (most már értem miért kérte kölcsön haver a wc3-at és DOTA-zik egyfolytába :D)
  • F1re
    #3
    ááá nem olvastam el figyelemsen es abba a hitben eltem hogy ez 1 starcraft map :D am re'g lattalak msnen
  • ToCsEk
    #4
    dota, kani tele volt vele mindig párszor én is játszottam vele, átlagban oylan 1.5-2.5órás volt egy party. :D
  • Fbn Lx
    #5
    ismerem ám!
  • Cat 02 #6
    Ez alapból benne van a W3 ban csak kevesebb hőssel nem ?
  • ToCsEk
    #7
    volt ám néha imbulás is :D meg mapphack is:



  • Nuki
    #8
    Vazze pont most beszéltem éppen ittlévő vendgéeimnek, hogy nyitni kéne már külön topikot ennek, hogy ne a Starcraftba szennyezzünk

    De aztán azért nem tettem kísérletet erre, mert van külön w3 topik igaz hogy külön játékká nőtte ki magát, meg minden, de valahogy úgy gondoltam hogy mi általunk jól bejáratott 'banda' nem fog átmenni másik topikba, ha egy helyen megbeszélhet mindent
  • Szeszmester
    #9
    Én 3.7-et játszok a battle.net-en.
    Sok a Vérpistike, de nem kell leállni vitatkozni velük.
    Egyébként el lehet lenni, csak kicsi a társaság, van egy kb 30 főből álló mag, az ismeretlenek általában nem túl jók...
  • macselek #10
    Hú tök sok kedvet kaptam ehhez, már telepítem is:) Hogy tudlak megtalálni titeket?
  • phalanx
    #11
    dota-league.com -on nem játszik senki?
  • Esrohnoil
    #12
    Ez engem erősen vmi Majesty koppintásra emlékeztet, ami a maga nemében király játék :)
  • koryne
    #13
    Pedig nem sok köze van hozzá :)
    /me is Majesty fan
  • degenerator
    #14
    levi, davion, és luna fan vagyok. mostanában lionnal is ismerkedek. tudtok hozzá laza buildokat/stratégiákat?
  • Lammer
    #15
    nah latom szepen alakul a topik^^

    Aki esetleg szeretne epiteni nagyon durvas host az latogasson el szepen a dotaportal.com-ra... beregel es szepen megnezheti a premium guideokat... nagyon jo leirasok vannak^^

    btw ha van kedvetek jatszani, akkor lehetne kezdeskent egy E.gg) vs sghu rest meccset tolni^^ (komplett E.gg klan sghus, szal :D)
  • BEAST #16
    Egyedul levernelek titeket,mert elfelejtenel apt gepelni vagy rossz host valasztanal es nem hagynam hogy ujrakezdjuk! victory!
  • Lammer
    #17
    LOAL

    szal en nem rejtem veka ala... tuti Drowval lennek(Dori tuti Likantróppal tolna az meg fix, Terensz meg Void elvileg)... szal lehetne keszulni... toljunk jo meccseket^^
    (csakis 5v5^^)
    tobbiekre kivancsi lennek mivel toljak :]
    akikre szamitok:
    - [URL=http://www.sg.hu/forumuserinfo.php?uuserid=1088580818]Doriag^^[/URL]
    - Terensz
    - Nuki
    - Light

    esakkor igy meg is vagyunk 5en, mint E.gg vs rest :D
  • BEAST #18
    en meg tuti juggernaut vagy axe :)
  • Mr_no_NaMe
    #19
    Fú ezt már rég óta ki akarom próbálni :D
    Mondják, hogy ennek is hasonló történelme van mint a csnek. Mert ugye ahol cs lan/verseny van ott dota is van :)
    Asszem most érkezett el a pillanat, hogy kipróbáljam ^^
  • Muki100
    #20
    Nem gondoltam volna hogy legális neki topikot nyitni, pedig bőven megérett már rá a játék.

    Hát igen én is kanin tolom elég régóta (#42k-s reg, ha ez mond valakinek valamit), meg néha GGC-n.

  • BEAST #21
    miert ne lenne legalis? warcraft 3 custom mod, epp annyira legalis mint half life mellett cs topikot nyitni
  • ToCsEk
    #22
    nekem amióta nemjó a kani, azóta delete war3 :(.
  • Pigo
    #23
    Nha jah jólesz a kani szívesen kreálok egy SG dotát emberz!!!!!!!
  • Muki100
    #24
    Nekem a GGC új loaderje (Gaerna) nem indul, hanem fagyasztja a gépet, még taskkillel se lehet leállítani. Kani meg nincs, eurora nincs értelme felmenni.
  • Lammer
    #25
    csakis bnet...
  • BEAST #26
    epp emliteni akartam
  • degenerator
    #27
    de az csak legális game-el működik, nem?
  • BEAST #28
    de.
  • armageddon666
    #29
    nemtommiért de valahogy ez viccesen hatott XD
  • armageddon666
    #30
    egyszer próbáltam DOTAt... 3 napig szenvedtem vele, de aztán nem nagyon volt hozzá türelmem tovább O.o ez nekem marhára összetett gém ^^ még a cuccvásárlás hagyján, de az ilyen Deny meg oda-visszalépve támadás, meg Last Hittelés...
  • BEAST #31
    pedig nem tul bonyolult, hamar belelehet jonni ^^
  • Muki100
    #32
    Szerintem is nagyon nehéz beletanulni, pláne mivel mindig bővülnek a hős- és tárgylisták, de megéri.
  • wordsworth
    #33
    Én BF, Rotund, a kedvenc :)
  • degenerator
    #34
    elvből nem vennék meg játékot.
  • degenerator
    #35
    rotund? az melyik?
  • BEAST #36
  • Muki100
    #37
    Rotund'jere, a Necro (szellem Kel'thuzad modell)
  • Lammer
    #38
    koszi, viszlat!
    (mielott elkezdesz okadni, inkabb szolok a modiknak, htx ;)
  • Szabi84
    #39
    es mi ennek az oka?
  • magus
    #40
    jahogyittisvan