21
  • Epikurosz
    #21
    Már megint okoskodsz, ugye?
  • babajaga
    #20
    Ősközösség és nem kommunizmus ahogy tévesen írják.
  • Epikurosz
    #19
    Marx álma: működő ősközösségi rendszer
  • arrakistor
    #18
    ultragazdag hedonista sznoboknak
  • akyyy
    #17
    nézzétek me youtubon a videókat, tök érdekes:D tszta sar trek holofedélzet:D
  • MrWaczak
    #16
    Úgy tudom, hogy Aquincumban tényleg adnak olyan szemüveget, amely a romokra vetíti a virtuális tartalmat. Vagy lehet, hogy még csak terv.
  • szedRick
    #15
    az alvás a halál szimulációja, illetve az átmenet élet-halál közti sáv
    aki nem ért egyet az írjon, én sem értem amugy...
  • Ludi94
    #14
    És a halált is (csak) szimulálják?
  • Chocho
    #13
    Ahhoz már csak egy fizikális érzékelőrendszer kéne, és átélhetnéd, milyen nehéz lélegezni a forró hamuban égve. [#eplus2
  • WinT
    #12
    Én a vulkánkitörés közben szeretnék a település utcáin mászkálni!
  • schrank
    #11
    most már jó lenne ha kidobnának a piacra valami épkézláb videjószemüveget amit az fps playerek is tudnának használni anélkül hogy epilepsziát kapnának ...
  • Wharyoo
    #10
    Szögletes gömb kell és akkor a lépcsö is szimulálható :DD
  • LPG
    #9
    lépcső?
  • julius666
    #8
    viszont az nem adja át az érzést, mintha járnál.
    Akkor már egy gömb jobb lenne, amiben belöl járnánk. Ott viszont tényleg bármerre lehetne menni.
  • Lazarus
    #7
    apró golyócskákkal lehetne megoldani a járkálást szvsz legjobban, olcsó és kis helyen elfér, persze irdatlan nagyot lehet vele esni, de valamiféle testre erősített tartó szerkezet mégis olcsóbb mint a képen látható szörnyeteg
  • Szefmester
    #6
    emberi léptékű tapipad :)

    fejlesszük tovább.. legyen kissebb a járófelület az alany legyen beszíjjazva egy 3 irányba elforduló és motorikusan gyorsító/lassító készülékbe és mehet az rpg.. ha jó az ugrásod könnyebb a szaltó mert rádsegít.. ha nem akkor nehezebb..:D
  • tunyo902
    #5
    Az a gömb megoldás jobb volt!
  • teddybear
    #4
    Szerintem az lenne az igazi durranás, ha Pompei bejáratánál adnának fejenként egy-egy ilyen szemüveget, és ezekkel a romokra rávetítenék a szimulációt. Így barangolni lehetne az "eredeti" városban.
  • Narxis
    #3
    Kipróbálom.
  • dzsagon
    #2
    bárhogy számolok ez nem fér be a szobámba
  • Tinman #1
    Nekem ez nagyon tetszik