33
Crusaders: Thy Kingdom Come
  • Montanosz
    #1
    Erről a játékról nem nagyon hallani idáig, némi kevés infót amit olvastam, nem rosz a jelek szerint....

    KÉPEK, TRAILER
  • LasDen #2
    hmm.....jónak néz ki :D
    csak ehhez az én gépem már kevés lesz..... :(
  • Rolika16
    #3
    Már rég kint van :) torrenten meg már warezon is :)
  • Szeszmester
    #4
    Valamelyik oldalon azt írták, hogy legalább olyan izgalmas, mint nézni a száradó festéket.
  • sikk
    #5
    akkor csupa jólehet:)
  • bardocz
    #6
    XD
    amúgy így képekre kb ilyesmi játék van mobilra
  • sparrow35
    #7
    Nem tűnik olyan szarnak, ha a Stronghold 2 színvonalát hozza már jó. Valaki próbálta már? Strongholdhoz képest milyen?
  • Vorpal
    #8
    gagyi
  • ricsa008
    #9
    üdv
    nekem alapból valami nagy felbontásba vagy Hz -be adná be ezt nem lehet átáálítani vagy valami fájlba áttállítaniM
  • Bucser
    #10
    Inkább csak teljesen más. Ez totál taktikai játék. még csak a 2. missionnél tartok, de eddig tetszetős. Majd látom. De ahogy látom szép hosszú lesz az új Jerusalemig.
  • Zsolo007
    #11
    Igen taktikai lenne, ha lenne benne taktika. De nincs. Még morál sincs a játékban...

    Kipróbáltam, ha ez egy RPG lenne akkor imádnám, de így csak egy gyenge TW klón (pedig sokkal többet is ki lehetett volna hozni ebből, a koncepció tetszik)
  • Bucser
    #12
    Valóban morál nincs ellenben taktika van.

    Nem attól lesz taktikai, hogy a morál lesz a mindenható úr. TW Clone meg nem igazán lehet, hisz totál más oldalról közelíti meg a korszakot és a megvalósítást is.

    Annyiban TW klón, hogy nagy seregeket irányítunk. pont és vége.
  • Bucser
    #13
    Na sokadjára zavar meg, de rohadtul az, hogy nem tudnak a csapatok elszakadni a csatából.

    hiba. és hatalmas.
  • a.carkey
    #14
    Ez érdekelne engem is. Nálam is hasonló probléma áll fenn ...
  • a.carkey
    #15
    Aki játszik vele, nem tudna vki egy olyan config fájlt belinkelni, ahol a felbontás 1024x768 és a HZ csak 60?

    Vagy beírni, ami az options fájlban van ha felteszi erre a felbontást?
  • a.carkey
    #16
    Tud erre lépni valaki vmit?
  • Prince23
    #17
    Hát ez egy medievel egyes szintű grafika majdnem, a mozgás koordináták ciki, ahhoz képest, h 2008-as gém. Senkinek sem ajánlom... vegyétek elő újra inkább a medi 2 kingdoms-t.
  • Hunor1
    #18
    Hali.
    Nektek milyen képbeállítással indul? Nekem azt írja hogy : invalid screen freq.

    1024X768 -100Hz ezen nem fut... mire kéne állítanom a felbontást ?
    THX
  • Hunor1
    #19
    ups.. " invalid scan freq." - nah szóval milyen beállítással fut ez a gamma?
    Thx
  • a.carkey
    #20
    Ha sikerült megtalálnod, hogy hol van a configban a felbontás, majd dobj meg egy priváttal, ok.

    Nekem sem indul el a kurva felbontás miatt ...
  • Hunor1
    #21
    nah , 1440 x valami-nél indult el. nálam a monitorom miatt csak 60 hz ezen a felbontáson...de már közben uninstalltam.. hehe.Tényleg ha jót akarok csatázni akkor még mindíg inkább Medieval 2 Kingdoms( stainless steel 6.1 moddal)

    Borghese próbáltad már a Mount&Blade játékot?
  • grebber
    #22
    Haverom vett cd galaxisból gamet.Kapott mellé katalógust és abban ott volt ez a game hogy megvehető EVM kategoria + magyarítás tölthető hozzá.
    Nos sem a galaxisneten sem az EVM oldalán nem találtam sem a játékot sem a magyarítást :(
  • grebber
    #23
    Megnéztem katalógusban a kisbetűs részt ,megjelenése decemberben!
  • szily3
    #24
    Jön az új játékuk. Ez éppen csak jó volt annak a költségeinek fedezésére. Ez ütni fog de nagyot. Nézzétek meg:
    http://www.gamekapocs.hu/cikk/4001/1066/1/King+Arthur+interju+es+elozetes
  • lammaer
    #25
    Ne dolj be a marketingnak, adja eg hogy jo jatek legyen, de majd csak akkor derul ki ha a kezeink kozott lesz.

    Hazudtak mar eleget a reklamok :)
  • Teutonic
    #26
    Segitsetek kéne a Crusaders - Thy Kingdom Come -hoz egy PAK fájl extractor ami müködik is nagyon kéne elöre is köszi
  • peppino3
    #27
    d3dx9_37 nem található segítsetek holtom letölteni
  • grebber
    #28
    Na megvetem a magyar verzió és fel is t......em.
    Aki keresi megtalálja ha érdekel valakit!
  • grebber
    #29
    Magyar nyelvi fájl!

    Feltettem és aki leszedte azt írta működik!
  • Falcon87
    #30
    Megvan a Gamestaros verzió... Már a telepítésnél adódtak "kisebb" problémák (a telepítő többször lefagyott, úgyhogy kb. negyedik-ötödik próbálkozásra sikerült felraknom). De arra a hideg zuhanyra még én sem számítottam, ami ezután következett. A menübe érve láttam, hogy a verzió jelölése kilóg a képernyőről, mondom átállítom a felbontást. Klikkelek az opciók menüpontra, a játék kifagy. Ezzel elbohóckodtam háromszor, aztán meguntam, kezdtem egy hadjáratot. Jaj de jó -mondom-, a felbontás jó, az a felirat biztos csak véletlen nem fért ki. Kiválasztom a lovagot, töltési képernyő megvan, szépen animált aranytallér forog a jobb alsó sarokban, de szép (tényleg az, elnéztem egy ideig). Egyszer csak megjelenik a bal alsó sarokban egy fehér négyzet. Mi ez? -mondom, majd ráviszem az egeret, majd megjelenik egy felirat: folytatás. Hoppá, biztosan egy textúrahiba. Klikkelek, ekkor a tábor-menedzsment képernyőre jutok, és... A menüboxok helyett szintén fehér négyzetek, rajtuk az írás vajszínnel van, alig látható. Textúrahiba. Nagy nehezen átvergődtem ezen a menürendszeren, újabb töltési képernyő, majd egy hibaüzenet: "Crusaders: Loaders exe - alkalmazáshiba"

    Ui.: Időközben észrevettem, hogy tényleg rossz a felbontás. Nekem.. elegem van. És egy rohadt patchet nem adtak ki hozzá.
  • grebber
    #31
    Nekem is a gamestaros van egyszer sem fagyott még ki!
  • jocika
    #32
    Megtudná valaki mondni, hogy hogyan lehet felbontást állítani a játékban?
    HD tft-m van és a két szélén vastag fekete sáv van.
    Vagy szokjak hozzá?
  • nynczet
    #33
    sziasztok!

    Nekem egy olyan problemam lenne a jatekkal hogy a mentett allasok miutan kilepek a jatekbol elvesznek... ez nem tudom miert van, de igy az elorejutas szamomra lehetetlen... van valami megoldas erre hogy mukodjon a mentes funkcio? es miutan ujra belepek a jatekba lassam az a mentett allasomat?:)

    Elore is koszi!