14
  • echo
    #1
    elég sony-ericsonos első ránézésre.
  • Tinman #2
    Kiváló ötlet!
    Nem kellene céges és magántelót hurcolásznom.
  • l3alF1aKe
    #3
    Hja épp minap gondoltam ilyenre, hogy miért nincs elérhető, egyik telóm mindig elhagyom valahol, vagy rosszkor csörög, így könnyebben lehetne kontrollálni, és nem kéne 2 re vigyázni, bár inkább várok valami se megoldást.
  • Tinman #4
    Régebben volt ilyen akksifedő amiben 2 sim kártyának volt hely, de csak úgy működött, hogy bekapcsoláskor mindig csak 1 lehetett aktív, ha újra bekapcsoltad, akkor jött a másik... ez azért hatalmas lépes ahhoz képest.
  • Cat #5
    A szolgáltatók nem örülnek az ilyeneknek, növelné köztük a versenyt. Pl. kapásból vennék én is még egy prepaid kártyát, és az egyikkel este, a másikkal napközben telefonálnék, mindig amelyikkel akciós a tarifa.
  • ChaosTeam
    #6
    Ezt most is megteheted, ha van 2 Sim kártyád csak 1 kártyacsere este illetve reggel és ugyan úgy tudsz az épp akciós kártyával beszélni :)

    Ez a telefon nekem is jóljönne, mivel 2 telefont használok most is - kényszerből, hogy mind2 számomon elérhető legyek bármikor, ez sokat segítene rajtam :)
  • Tinman #7
    "csak 1 kártyacsere"

    Mindenki tudja, hogy naponta kikapni/betenni a sim kártyát gyorsan a telefon végéhez vezet. Akksi kilazul, hátlap lepotyog, nem rulz.
  • Facek
    #8
    olyan a hír mintha most találták volna fel.
    Nekem már egy fél éve 2simes telóm van
  • passatgt
    #9
    kb 2 éve van 2 simkártyás teló kínai másoltban, ami tud kezelni 2 simát, bár csak úgy, hogy átváltja szoftver másik sim-re

    annyira nem újdonság, spanyolviaszt feltalálták
  • Scamp
    #10
    Egy ismerősöm ezt úgy oldotta meg hogy vett két totál egyforma relatíve vékony telót és egymásnak háttal összegumizta XD nem túl dizájnos de célnak megfelel...
    Amúgy ötletes készülék...Létezik egy asszem kínai gyártó a CECT, ők is ilyen telókat csinálnak de gondolom mérföldekkel más minőségben.
  • endrúdí
    #11
    :D Ki fogja adni valamelyik szolgáltató KÁRTYAFÜGGŐként? :D
  • passatgt
    #12
    arról beszéltem, nem olyan szar annak a minősége mint ahogy sokan gondolják, egyedül a szoftver egy fos rajta:)
  • ihateworkdays
    #13
    Sztem meg az lehet az előnye, hogy van két SIM-ed, a telefonkönyved meg a telódban van, és akkor mindkét kártyádról ugyanazt a listát látod. Nem kell mindig "szinkronizálni" a két telefonban levő számokat egymáshoz.
  • onimusha
    #14
    nemrossz dolog, ha céges/magán telcsit egybe meg lehet oldani