1196
illuminált állapotban szép az élet :)
  • dogfish
    #1
    ki milyen hülyeséget csinált részegen?
    beszóltatok-e valakinek, akinek nem kellett volna?
    elsz@rtatok valamit nagyon csúnyán? esetleg ellenkezőleg?

  • Monoton
    #2
    szomszédnak kiabáltam éjszaka, hátulról a kertből, hogy b+ ... ... demár köszönünk egymásnak ;)
  • hunbasser
    #3
    :DDDDDDDDDDDddddddddddd
  • immovable
    #4
    - verekedtem
    - összehánytam magam

    - de a legjobb, mikor hazafele elaludtam egy piac parkolójában, és kb reggel 9kor arra ébredtem, hogy egy trabant parkol az arcom mellé és a tata félig undor, félig irigy arcal figyuzta ahogy ébredezem
  • Monoton
    #5
    de a legszarabb az amikor nemtudod mitörtént veled az elmult pár órában ... az kellemetlen :)
  • w77d
    #6
    én az Ikea előtt felmásztam a padra és leestem a másik oldalt. Meg valamiért tiszta lila volt a lábfejem másnap reggel :S
  • SötétBarom
    #7
    Meztelenül szaladgáltam az uccán 2 haverommal..

    Belógtunk éjjel a strandra, majd igazoltuk magunkat a rendőröknek (szintén meztelenül)

    Egyik barátommal megszeretgettünk egy lányt..

    Leégettem a szemhéjamat cigivel.

    Most ennyi jutott eszembe :]
  • Szabi84
    #8
    belehánytam a párnámba, másnap moshattam ki, nehogy anyámék észrevegyék, akkor mostam először, aztán pedig az ananászdarabokat kellett ujjal kipiszkálnom a mosógépből!:D Megis is dicsért milyen ügyes vagyok hogy kimostam:D (há muszáj volt)
  • Pepsi Twist
    #9
    2 embert megvertem... többre nem emléxem és nem is mondtak mások semmit :D vagy nem akartak :D
  • dogfish
    #10
    lol, egyre jobb :D

    en tegnap eleg csunyan elszalltam. ma felkelek, egett a pokol rendesen, gondoltam egy mereszet es kimentem a wc-re.
    harom dolog tunt fel:
    1: az ajtobol hianyzik egy 15 centis darab
    2: a wc uloke teljesen le lett amortizalva
    3: kis hanyas darabkak voltak mindehol. (amit meg nem ertek, h miert van 2 meterrel a fejem folott is sok kis ize...)
  • Christiansen
    #11
    Én egyszer a Váci utcában kiabáltam japán turistáknak hogy
    "yámotááííj" meg mindenféle halandzsát, de örültek nekem:D
  • fanka93
    #12
    szét hánytam magam,lesmároltam mindenféle idegen csajt,akikkel soha egy szót nem beszéltem,és elaludtam
  • dogfish
    #13
    biztos orultek a friss, ude leheletednek
  • Rockynhooo
    #14
    kettéakartam harapni a telefonom , de csak a kijelzőt sikerült betörni :(
  • zvaragabor
    #15
    Haverral bemásztunk a régi általános sulinkba, szét volt feszegetve az egyik terem ablakánál a rács, meglökdöstem az ablakot, errefel az benyílt. Bemásztunk, szétszaggattunk egy két pc egér kábelt, egyik gépen hibaüzenetet kreáltam és úgy hagytam, haver széttört egy tollasütőt. Na már most nekem roppant mód kellett vécére mennem, így fogtam a kukát, és belerottyantottam. Haver meg belehuggyozott a csocsoóasztalba. Alsósok, kb másodikosok terme volt. A legvégén haver fogta magát és felrúgta a szarral teli kukát, és szétrepült belőle minden. Ez szombat este volt, vasárnap nincs ügyelet ott meg semmi, hétfőn szép lehetett a kicsiknek. :)
  • kemszi2
    #16
    fuh hát elég hosszú lenne a sor.de a pucér maraton a németjuhászunkkal az pl megvolt.vagy csúszdán lemenni kis játék motorral meg ilyenek.verekedés meg eddig elkerült minket.
  • zvaragabor
    #17
    Jah, meg amikor msztunk ki, akkor hallottuk, hogy az egyik monitor ledőlt.
  • zvaragabor
    #18
    Meg a pisivel teli csocsót megemeltem és abból is kilöttyent egy kis sárga . :)
  • offkorz
    #19
    baszki ez gecy beteg lehetett :_DSADASSADASD
  • Brolly
    #20
    gecc, biztos kötekedett a wc ülöke:D nem volt ki elmesélje hogy mégis mit csináltál?
    én régen mindig át akartam változni, vagyis üvöltöttem mint az állat, szomszédok csak az ablakból lestek hogy mivan, persze ezt haverok mondták:/
    mostanában csak vandálkodás van sajna, táblakiszedés, gázóra szétverése, telefonfülke darálása:S vmiért mindig felidegesítem magam:(
  • zoolee
    #21
    ehh..Én nekem nem szokásom az ivás, de volt úgy, hogy haver annyira beb@szott, hogy elhagyta a motorját..
    Kocsmába még motorral ment majd elindult haza motorral, majd bedölt egy árokba onnan meg nemudja hogy jött haza..
    Azt másnap felkelt, és gondolt 1 et, hogy kimegy a garázsbamegnézni mi van a motorral...Erre nem volt ott...
    Egyből ment megkeresni a motort..
    Valameik kocsmától nem messze egy árokban volt.
  • offkorz
    #22
    _SA_DAS:ASD_SAD
  • kemszi2
    #23
    én a papucsomat hagytam el a soltvadkerti tónál kiránduláson(este).vittem a fényképezőgépemet és azzal kerestem mert hogy azon volt vaku,és ak épről megnéztem hogy ott van -e.másnap nem győztem törölni a sok földről készített képet
  • offkorz
    #24
    ejjnye az a sok dregön bóól :-|
  • Monoton
    #25
    Legurultam egy dombról és bevertem a fejem lennt a betonba. Vérzett de 2 perc mulva elfelejtettem, mikor szálláson leülltem az ágyra és valaki odaszolt hogy miért piros a fal mögöttem eszembe jutott
  • Brolly
    #26
    jah meg még vagy 4-5 évvel ezelőtt, mikor még nem volt hétvégenként k.o, nyaraláson sikerült úgy fullon lenni hogy vmiért nem reagáltam a testem figyelmeztető jeleire és nem mentem ki a wcre:/ mikor felébredtem azt hittem behánytam, de sajna rosszabb volt...:@ :D
  • Rockynhooo
    #27
    lol xD
    én egyszer így egy cipőmet hagytam el.... rugtam szét a hóembereket erre lerepült , de nagyon leszartam.. mentem tovább zokniba XD aztán vkinek feltünt , és visszamentünk xD
  • kemszi2
    #28
    érdekes miként hat a pija az emberre.átugrottam egy kerítést és térdre érkeztem.semmi bajom nem volt.másnap reggel alig bírtam lábra állni
  • Monoton
    #29
  • Rockynhooo
    #30
    jaaah nagyon ismerős :D én azt utálom ,hogy nem marad meg semmi, vagy is nagyon kevés, ilyenek hogy bokorba ugrálok meg fetrengek ... nem is vágom , mondtam ,hogy egyszer vegyék már fel XD
  • dogfish
    #31
    nem sajna nem volt szemtanu...
    multheten viszont haver szallt el egy pettyet. :DDDD
    nalam kezdtunk inni kack bacsit, majd elmentunk valami koncertre. uj zenekar volt, a mai napig nem tudom, hogyan nevezik magukat, de a koncert kellos kozepen a csapathoz random modon tarsul egy uj enekes is

    a beteg allat felmaszott es dalolt az egyuttessel. 2 percig birta, utana belatta, hogy ez nem is akkora poen, mint elsore latszott :DD
    a banda meg nem hogy elkuldte volna a francba, inkabb probalt igazodni az utemhez.. eleg kemeny volt :)

    #15: loooooooooool, mi lett a vege?
  • Monoton
    #32
    áhh egyszer kisett 4ora :S

    utolsó emlék hogy haverokkal piálunk... következő dolog hogy 4 óra mulva másik falu discoban kanapén nézek ki fejemből ... (dehogy miért?)

    aztán kiderült hogy még voltunk pár helyen
  • dogfish
    #33
    ***jack bacsit
  • fifi
    #34
    nem tudtok ti inni...
  • zvaragabor
    #35
    Semmi sem lett. 1-2 hétig fostunk, hogy vajon lesz-e valami nyomozás vagy bejelentés, vagy tévében, újságban valami felszólítás, hogy "aki tud valamit...", de nem lett. Gondolom az iskola inkább csendben elrendezte magában, nem hiszem, hogy hangoztatták volna, hogy valaki dolgát végezte az egyik termükben. :)
  • zaki
    #36
    jó topik :DDDDD
  • dogfish
    #37
    par honapja hasonlo esettel kerultem a rontgen ele, valamiert kurvara fajt a csuklom. valami hajszal repedes volt, szoval gipszet sem kaptam, de fajt rohadtul :) baratno meselte, h elozo este eskudoztem neki, hogy smith ugynok vagyok es siman atutom a betonfalat :\
  • dogfish
    #38
    mazli, ennel kevesebbert is megy a feljelentes "ismeretlen tettes(ek) ellen" :c
  • ba32107
    #39
    Ez nem vicces bazzeg ez hatalmas kreténség. Jóval túllépi a poénosság határait.


    Én nem vagyok olyan balhés, de néhány dolog haveroméktól:

    - egész éjjel buszozott, mert mindig elaludt, mikor le kellett volna szállni
    - egymás fejére csorgatták a sört a csaposcsaj előtt
    - be akartak törni egy TRAMBULIN-ba
    - az apja orra előtt akart éjjel kidobni egy teljesen friss pizzát, senki sem tudja miért
    - kihányt a tetőre
    - 6 percet beszélt telefonon egy dániai ismerősével
    - éjjel felhívta a tudakozó pluszt, hogy megkérdezze, melyik oldalon van a máj
  • Rockynhooo
    #40
    aztán kiderült ,hogy még sem te vagy