36
Grand Theft Auto - San Andreas Stories
  • Verseghy
    #1
    Üdv!
    Igazából semmi konkrétat nem tudok erről még, ezért is nyitottam ezt a topicot. Elméletileg hamarosan várható. Kíváncsi vagyok, ti hallottatok e róla valamit? Egy oldalon találtam, méghozzá itt, hogy hamarosan.
  • fanka93
    #2
    hogyha még semmi konkrét infó nincs róla,akkor mé nyitottad meg?
  • tihs
    #3
    BAN :D
  • Verseghy
    #4
    Nemes egyszerűséggel, hogy megtudjak valamit, hátha olvasott róla valaki akármit:)
  • D4nY
    #5
    A Grand Theft Auto sorozat egyik legújabb része, mely a Stories vonalon viszi tovább a San Andreas-t. A játék először PSP-re, majd később Playstation 2-re is megjelenik.
  • Verseghy
    #6
    Köszönöm a kielégítő információt! -.-
  • daneszbaby
    #7
    CLOSE?!
  • macselek #8
    Én úgy tudom, hogy egyáltalán nem fog megjelenni
  • RAZOR27
    #9
    Evvel az erővel előre meglehetne nyitni bármien topikot...mien jó 5let minnyá nyitok egy nfs 20 topikot (nemis, csak pl)
  • fanka93
    #10
    vagy fifa 2018...
  • John Cena
    #11
    vagy COD 24
  • Foxhound1980
    #12
    Nem lesz San Andreas Stories a jelen állás szerint.
  • Prince of Máté
    #13
    Nem is te lettél volna :)
    A lényeg az, hogy most egy darabig GTA 4 aztán elképzelhető a SAS.
  • Miskolc88
    #14
    Miért kéne zárni?
    Lehet tippelgetni hogy ha esetleg megjelenik milyen lesz.
  • ldavid
    #15
    ha már a Gamekapocs-on olvasgatsz régi híreket, akkor ajánlom figyelmedbe a következő hírt: Nem lesz San Andreas Stories?

    #14: ilyen alapon nyithatok NFS Undreground 3 topicot? tippelgethetnénk hogy milyen verdák, zenék és reklámok lesznek benne
  • S8DJ
    #16
    Halo 8 : Recombat Evolved
  • Verseghy
    #17
    Jaja... akkor már nyissunk HL3 vagy inkább 4 topicot, de még az is jó lenne ha fake hirekkel dobnánk tele... -.-

    Amig azt gondoltam, hogy lesz, addig miért lett volna rossz ötlet nyitni egy topicot?
  • szabi2008
    #18
    hallo ki tudja hogy lehet a Gta san andreasba más jármüveket bele teni? Annyit tudok hogy es programa kell de nem tudom a programot hasznalni . Kösz elöre is a segitseget.
  • Kockazone
    #19
    Img Tools-al kell betenni (Google).

    A San Andreas Stories-ről meg annyit hogy most már tuti nem lessz most jött ki a Gta4 xbox,ps-re utána pc aztán psp (szerintem inkább a 4-et fejlesztik mint a san andreast)
  • atihtml
    #20
    Ha szeretnél csitelni akkor itt a helyed :
    Sa-mpCheat
    samp 0.2.2 R2
    irj a forumba! kösz!
    Nézzetek be! Bocs a reklámozás miatt!
  • atihtml
    #21
    Ha szeretnél csitelni akkor itt a helyed :
    Sampcheat
    GTA SAN ANDREAS samp 0.2.2 R2
    irjatok a forumba!
    Nézzetek be! Bocs a reklámozás miatt!ó
  • greg benz
    #22
    Sziasztok! Semmi új hír nincs a játékról?mikor jelenik meg,stb...
  • S8DJ
    #23
    de van : NEM FOG MEGJELENNI!!!4
  • greg benz
    #24
    Nem?miért is?
  • greg benz
    #25
    Bár eddig sem volt hivatalosan bejelentve, de úgy tűnik, nem is lesz: a GTA: Stories játékokért felelős Rockstar Leeds ugyanis felhagy a PSP-játékok fejlesztésével.


    A csapat Leeds-i kirendeltsége portolta többek között a Midnight Club és a The Warriors játékokat PSP-re, de ők fejlesztették a GTA: Liberty City Stories és a GTA: Vice City Stories kézikonzol-exkluzív címeket is, melyeket később PS2-re is kiadtak (változatlan formában, amit a kritikusok nem igazán értékeltek).

    A San Andreas Stories sosem volt bejelentve hivatalosan, csupán utalásokat hallottunk azzal kapcsolatban, hogy lesz ilyen GTA-rész. A minap a Rockstar Leeds azonban elkotyogta, hogy csapatuk nem fejleszt már többet PSP-re, hanem új címek készítésébe kezdett PS3-ra és X360-ra. Persze ettől függetlenül más csapat megcsinálhatja a San Andreas Stories-t, ennek viszont kicsi az esélye, ha eddig ennyire nem erőltették.


    VÁÁZZSzerintem butaságot csináltak...psp-re vitték volna mint a cukrot!! A LCS és a VCS is jó lett,szerintem fasza lett volna még így búcsúzásképp SAS-t is melléjük kidobni Nah mind1,akkor ez ugrott..
  • SAFIII
    #26
    jah....kár,kíváncsi lettem volna hogy ki lett volna a főszereplő
  • smusher
    #27
    figyelj baszd meg, ennyire le van lapítva az agyad?
  • greg benz
    #28
    kutya ki mit tud rolla
  • Verseghy
    #29
    Unintelligens IQ20as idióta......
  • smusher
    #30
    mennymá... ki mikor gondolta komolyan, hogy lesz san andreas stories? az sa integrálta liberty cityt és vice cityt is, sokkal komplexebb az egész, mint az előbbiek, lehetetlen psp-re megvalósítani... gondókoggyá
  • greg benz
    #31
    Befejeznétek az óvodás civakodást? Nem lesz SAS,téma lezárva!
  • belarus
    #32
    Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a legjobb a statisztikám.PL:elhizásnál hogy a legjobb minnél több vagy kevesebb legyen a fehér csik.És a többi?
  • ATi0021
    #33
    Újabb pletyka a neten miszerint jön a San Andreas Stories.
    LINK: pspupdates.qj.net
  • Marcosz
    #34
    Igenis lesz SAS mert már karácsonyra importálnak és az egyik haverom szoftver fejlesztő és felkérték hogy mint mi magyarok értékeljük a játékot psp-én de ps2re csak újévre hozzák ki de a boltokban 2009 karácsonyán megjelenik gta san andreas stories psp-re!
  • SAFIII
    #35
  • smusher
    #36
    Ezt nem hiszem el. Nem az a kérdés itten, hogy fejedre ejtettek-e a születésednél, hanem az, hogy hányszor.