148
http://kuruc.info/r/34/22145/
  • ForzaInter
    #1
    borzalom ami akkor történt, video első felét nézzétek meg...
  • ForzaInter
    #2
    A valódi népirtás: horror videó 50 ezer délvidéki magyar '44-es lemészárlásáról
    2008-03-08. 22:32

    A Magyar Televízió 1-es műsora péntek éjfélkor, hogy minél kevesebben láthassák, összeállítást közölt az 1944 őszén végrehajtott délvidéki magyarirtásról, amikor a titóista partizánok mészárolták az ártatlan magyar lakosságot. Szerencsére az MTV honlapján megtalálható volt az összeállítás, legalább az interneten megtekinthető utólag.

    Mivel elévülés nélküli emberiség elleni bűntettekről van szó, ideje lenne megindítani az eljárást, megállapítani a felelősséget, kárpótlást követelni. Ma már ebben lehetne támogatást kapni nemzetközi fórumoktól, és jó lenne a magyar iskolákban tanítani a történteket. Minden ellenkező híreszteléssel szemben magyart sem szabad ölni.

    És ennyit azokról, akik az akkor is, a 90-es években is tömeggyilkosságokat elkövető, jórészt büntetlenül maradt szerbekkel szimpatizálnak Koszovó ügyében. Csak a délszláv háborúkban 300 ezer embert pusztítottak el, horvátokat, bosnyákokat, albánokat és a horvát fennhatóságú Kelet-Szlavóniában, Dél-Baranyában magyarokat is megint, nem beszélve a frontra golyófogónak terelt délvidéki magyar srácokról. A rácok megérdemelnék rablóállamuk teljes szétverését is, nem csupán Koszovó elvesztését.
  • bardocz
    #3
    miért álltak boszút?
  • Tigristank
    #4
    Az előzményeket persze nem említik. Ugyanis még előtte, 1942. januárjában sor került az újvidéki hideg napokra, amikor a magyar csendőrség ~3000 szerb lakost lőtt a jeges Dunába a partizánok elleni harc ürügyén. Csak arra nem számítottak, hogy 1944-ben a szerbek visszafoglalják Délvidéket, és bosszút állnak. Persze a szerb mészárlás jelentősebb volt, mint a magyar, csak azért azt sem árt megemlíteni.
    Mellesleg tanítják ezt a magyar iskolákban.
  • Punker
    #5
    azt ne hagyd ki hogy nem civilek illetve elvétve voltak, ugyanis akkor az teljesen magyar lakta terület volt, ergó ténylegesen partizánokat végeztek ki ahogy minden más államban is.
  • Shortstop
    #6
    persze magyarázzátok meg hogy ez tök jo volt...
  • nyamiag #7
    mindent vissza!
  • bardocz
    #8
    és akkor elindul egy körforgás,ami nem ré véget,sok értelme lenne...meg biztos érdekelné az érintett magyar családokat,hogy megöltek x ártatlant boszuként
  • Tigristank
    #9
    Nem egészen. Kb. 12 000 km2 területet kapott Magyarország, 1 millió lakos élt akkoriban a Délvidéken, és csak a 40%-a volt magyar.
  • Énvagyokazapád
    #10
    említik, csak a videot is meg kéne nézni...
  • Csacsi
    #11
    Már nincs ott a videó. Legalábbis nekem nem hozza be.
  • REALista
    #12
    Te hol olvastál ilyesmit?Csak leírták hogy volt előzménye is a dolognak...
  • Tigristank
    #13
    Én nem a videóról beszélek most, hanem az előzetes szövegről, mert az nem említi.
  • Punker
    #14
    ez csak trianoni ködösítés.
  • Csacsi
    #15
    Bocsi, nem szóltam. Fáradt vagyok.
  • Muki100
    #16
    Hmm kurucos link a topikleírásban ^^
    Egyébként meg "örök barátaink", azoknak is a titoista meg csetnik részei nem is tudom mire számíthattak, mivel területet raboltak.
    Persze semmi sem jogosíthat fel arra, hogy civileket mészároljanak, de mégis mit képzeltek, országcsonkításért mi jár?...
    A magyarok mészárlásáról pedig annyit, hogy hasonlítsa valaki össze pl. ennek a visszhangját mondjuk a holokausztéval, vagy az xy fekete országban dúló polgárháborúéval, vagy akár az atombomba áldozataival...nem tudom kinek melyik a fontosabb.
    Meg tudtommal a Magyar Királyságban 1914 előtt nem jártak az ezeréves magyar területeken szerbeket mészárolni csak azért, mert szerbek.
  • gyuri12
    #17
    ebben tévedsz, a népirtások valahogy mindig kimaradnak(csak azok kerülnek bele,amit a németek[nácik] tettek)
  • Tigristank
    #18
    Miben tévedek? Hogy tanítják? Csak mert én is a suliban tanultam róla kb. 1 éve.
    Azon meg ne csodálkozz, hogy te még nem hallottál róla, messze vagy még az érettségitől. :)
  • Sippie
    #19
    a lényeg inkább hogy kik ellen tették
  • Sippie
    #20
    én se tanultam, pedig már jó ideje túlvagyok az érettségin. De talán ez köszönhető a zsidó tanáromnak.
  • guardian hero
    #21
    Azt nem értem, hogy miért mindig ezzel a hasonlítgatással jössz. Ez valami komplexus nálad? Hadd beszéljen már mindenki arról, ami neki fontos...
  • guardian hero
    #22
    Szerintem meg köszönhető annak, hogy basztál elolvasni a könyvet.
  • TommyC
    #23
    Gondolom akkor erről is lehetne beszélni....
  • nyamiag #24
    véletlenül se gondoltam komolyan :D:D
  • Frosty01
    #25
    azért azt se felejtsük megemlíteni hogy a szerb az egy bunkó vadállat nép szal nem meglepő, annak ellenére hogy még én sem hallottam róla...
  • bardocz
    #26
    1764,azért az eléggé régen volt,akkor picit más volt a felfogás
  • Cat 02 #27
    Először azt hittem 1844 ^^

    Akkoriban is volt délen egy etnikai tisztogatás, aztán leért a magyar haderő és vissza etnikai tisztogattak =|
  • TommyC
    #28
    nekem mindegy milyen volt a felfogás.
    ha az őseimet lemészárolják, az nem felmentés és nem enyhítő körülmény, hogy akkor más volt a felfogás!

    de nem akarok offolni se flamelni

    sry
  • Sippie
    #29
    szerintem neked meg fingod sincs, hogy milyen volt a történelemtanárom, úgyhogy a szerinted véleményedre nagy ívben teszek ;)
  • Vlala #30
    A rómaiak az ókorban lerohanták egész Európát. Tehát ha mégegyszer meglátok valakit pizzát enni, elvágom a nyakát.

    Komolyabban:
    Nem hiszek abban, hogy a gyűlölködés megold bármit is. Ezek a koszovóiak már nem azok a délvidékiek, akik '44-ben gonoszkodtak, hiszen kb. 80 évesek lennének...
    Másrészt viszont szegény, ártatlan magyarok sem voltak mindig szegények és ártaltlanok. A túlzott hazafiasság torz képet ad a történelemről, és a vélt ellenség elleni háborúskodás korántsem biztos, hogy jót tesz a fejlődésünknek.

    Harmadrészt, nem hiszek abban, hogy a kurucinfóról bármi is idevaló...
  • Ronny
    #31
    "Harmadrészt, nem hiszek abban, hogy a kurucinfóról bármi is idevaló..."

    csukd be szemed, kiálts nácit és nem történt semmi:)
  • Vlala #32
    Nem erről van szó, a kurucok nem nácik, csupán idióták.
    Az említett "portál" már annyi szemetet a nyakunkba vágott a szlovákiai magyarellenességtől Pákó meggyőződéses "hazafiasságáig", hogy egyszerűen nem tartom őket hitelesnek. Tomcat vagy a többi "igazmagyar" álmodik egyet, és ellenséget csinál szomszédainkból.
    Biztos, hogy kell nekünk ez a háborúskodás néhány bohóc feltűnőségi viszketegsége miatt?

    Biztos az én hozzáállásommal van a baj, de mind a mai napig békésen el tudok sörözni-botrovicskázni szlovákok között, magyarul beszélve...
  • kemszi2
    #33
    Sztem ide is illik ez az idézet:"mostmár fel kellene ébredni mert amiről itt beszélnek mind elmúlt,amiről két hete szó volt már az is,mostmár tessék gatyát húzzuk föl... ...végre menjünk előre.legyen igaza a Balézsnak,hogy csak az órát állítottuk vissza és nem az időt" Hofi 1993Szilvesztere
  • Muki100
    #34
    Igen, és akkor teszem azt az ország 95%-a izraelita / afrikai?
    Mert szerintem ott még nem tartunk.
    Nem komplexus nálam, ha nem így lenne, nem ezt hoznám fel példának.
    Meg kíváncsi vagyok az állam mennyi pénzt fordít a vallási kisebbségek megemlékezéseire, és mennyit a nemzetére (mármint ha idevesszük pl. a délvidéki mészárlást, kárpátaljai fiúirtást, felvidéki deportálásokat, szovjet megszállást stb.).
  • David2
    #35
    azért nem véletlenül a kisebbik kormánypárt egy magyargyűlőlő, erősen faszista jellegű SNP

    hogy on is legyen, milyen érdekes h a 20. századi magyar ellenes megnyílvánulsokkor már kevésbé esik szó a középiskolai tananyagban. Példának okáért az alaposnak vélt töritanárunk is átsiklot az orosz "felszabadítás" körülményein, s még sorolhatnám napestig
  • Vlala #36
    Belpolitikába NE menjetek át.
  • gyuri12
    #37
    Az lehet,hogy 10 év múlva tanulni fogom,de most, a 14-15 évesek semmit sem hallanak róla. A könyvben egy szó sincs ezekről.
  • bardocz
    #38
    még így tizedikben sem tanulunk róla semmit
  • schrank
    #39
    én azt mondom még mindíg jobb egy kis 90%-os (10% kokeró) magyarország mint egy egy nagy százféle idióta nemzettel összeerőszakolt állam
  • Muki100
    #40
    Ja, kár hogy 1000 évvel ezelőtt nem végeztek népszámlálást. Csak valahogy a 15 milliónak az egyharmadát nem látom a határainkon belül futkosni.
    Egyébként meg vannak olyan nemzetiségek (oláh, rác), akik a középkorban szószerint betelepültek oda, ahol már több száz éve a magyarság volt az őshonos, mit szólnál ha ilyen alapon a kínaiak is egyszer csak kikiáltanák a függetlenségüket Magyarországon? Teljesen ugyanaz az elv.