9
  • Möci
    #1
    Nem hiszem, hogy ez az ami megmentheti a POLAROID-ot!
    ((Rossz a színösszeállítás(hi-hi)))
  • gizmoboy
    #2
    Én kérek egyet karira =D
  • magyarvok
    #3
    Ház ez tényleg arra jó, hogy általános iskolás, alsó tagozatos gyerek kezébe nyomd, tessék, fényképezz, örülj, 13.000Ft-ért amcsiban nem számít valami nagy összegnek.

    Így nézve talán nem is olyan rossz ötlet.
  • M0RN1NGST4R
    #4
    mikor adnak ilyet happy meal menü mellé?
  • csimmasz
    #5
    Asszem a polaroid mellett elhaladt a világ,amíg ő ölbetett kézzel ült!
    Nem ártott volna ha fejlesztenek is valamit a digitális technika jegyében.
    Ez kicsit siralmasnak tűnik nekem,ezek valami játékszerek!
    talán egy digitális gépnek,beépített nyomtatóval lehet hogy lett volna létjogosultsága,amennyiben sikerülne eléggé kompaktra össze nyomni.
    Kár!
  • kvp
    #6
    "talán egy digitális gépnek,beépített nyomtatóval lehet hogy lett volna létjogosultsága"

    Mar van. A polaroid is tervezett ilyet meg a cannon is. Valamiert nem kellett senkinek, inkabb a digitalis keretek es az e-ink terjednek. Ez a jatekszer meg sajnos egy olcsobb telefon szintjet sem eri el.
  • magyarvok
    #7
    Mondanál nekem olyan telefont, amiben 3 megapixeles kamera van, és nem kerül többe mint 13.000Ft?
    Ezek mellet a kialakítás azért ilyen 'gagyi', mert ezt gyerekeknek szánják, ahogy a cikk is írja.

    Valóban nem valami erőteljes próbálkozás, újító ötlet a Polaroidtól, de szerintem amcsiban még működhet is :)
  • karmicsek
    #8
    Hát én tavaj ezt el nem fogadtam volna(idén se) egy árva jó képep nem képes kiizzadni és még ronda is
  • babajaga
    #9
    Ez macskafing. Gyerekeknek is lehet fényképezőgép kinézetűt csinálni.