11
  • Möci
    #1

    Hát én most szóhoz sem jutok!
  • Flashy
    #2
    meg vagyok döbbenve. hogy csak három és nem hét vagy kilenc új gép.
  • babajaga
    #3
    "Míg az IXUS 90 IS erős, markáns megjelenésű, masszív felépítésű gép, addig az IXUS 85 IS lágy, minimalista külsejű."

    És én még azt hittem a fénképezési tulajdonságok a lényegesek.Arról a gyengeelméjű dologról meg le kellene szokni hogy 32 megabájtos kártyát mellékelnek hozzá.
  • fflx
    #4
    Nekem 1 Gb-os kartyat mellekeltek karacsonykor (pluszban) az IXUS 7x melle. (termeszetesen ott volt a 32 megas is ) Egyebkent ez a fenenagy uj design nekem valahogy nem tunt fel. Szinte csak ide oda tologattak a gombokat. Nekem az egeszrol leginkabb az autos korokben "facelift"-nek hivott dolog jut az eszembe.
  • G_ArchAngel #5
    Annyi okos ember jár ide, hogy ideje lenne összedobnotok egy céget, mert úgy látom, hogy a magyarok nem csak a labdarúgáshoz és autóversenyzéshez értenek, hanem a fotótechnikához, designhoz és marketinghez is.

    Vagy ennyire már nem gondoltátok tovább az ultrakompaktok célpiacát? Szánalom...
  • Möci
    #6
    Kedves G_ArchAngel!
    Sajnos nem értem a célzásokat.

    (Egyébként még, ha az ultrakompaktok célpiacával tisztában is vagyok, vagy sem...,mikor olvashattunk utoljára itt egy jó kis tesztet, vagy akár rosszat.
    Még valami!: Véleményed szerint, aki itt szokott fórumozni, illetve a digicam rovatot olvassa, az lenne az ultrakompaktok által eltervezett célszemély?!)
  • G_ArchAngel #7
    Nagyon sokan olvassák olyanok ezeket a cikkeket, akiket egy megfizetehető családi zsebgép érdekel, s közben eszükben nem jut kommentet fűzni az íráshoz.
    Van itt olyan ember, aki nagyon sok okosságot hint szét hétről hétre, közben a saját dslr-jével még nem tudott elfogadhatót alkotni.
    Neki pl. ez az Ixus bőven elérhető határokkal rendelkezik a tudását illetően...
  • Cat #8
    "És én még azt hittem a fénképezési tulajdonságok a lényegesek"

    Aha, szerinted a gép formája, fogása, kialakítása tök lényegtelen :)
  • babajaga
    #9
    Láttam olyant nem is egyszer mikor valaki az általa dizájnosnak olyan jó kinézetűnek ítélt gépet vette meg és fotótudás szerint szemetet vett. Akinek az kell, annak úgy kell.
  • babajaga
    #10
    Te szánsz? Nagyúr!
  • babajaga
    #11
    És azt tudod é hogy a keresővel nem rendelkező gépeknél sokkal de sokkal több életlen kép készül mint a keresővel rendelkezőknél? Tudod ez hasonló mintha az autóra nem lehetne visszapillantót tenni. ( Habár tegnap a Forma 1-en mintha az lett volna.