23
Open Arena
  • fery02
    #1
    Sziasztok! Osztálytársam találta ezt a játékot, ami tulajdonképpen egy "átalakított" Quake 3, szóval más fegyverek, karakterek, pályák, de az engine természetesen ugyanaz (de jólvanaz :)). A jó benne az, hogy teljesen ingyenes, és mint a Quake 3, ez is inkább a multi player-re koncentrál. És arra gondoltunk, hogy akit érdekel, kapcsolatba léphet velünk, és játszhatnánk együtt. Csak mi ketten vagyunk egyelőre, szóval jöhet nyugodtan, akit érdekel. IP címet nem írok, mert mindíg változik, szóval MSN-en mindíg küldenénk a címet aki játszana.
    Hivatalos honlap: http://www.openarena.ws/
    Erről letölthető a játék, de viszont innen állítólag lassan töltődik le (azért mondom, hogy állítólag, mert én nem tapasztaltam, én nem töltöttem le, adta a játékot osztálytársam)
    Szóval a link, ahonnan gyorsabban letölthető a játék: uploadit.extra.hu/openarena/openarena-0.7.0.zip
    A javítás játékhoz: uploadit.extra.hu/openarena/oa071-patch.zip

    MSN címeink: enyém: fery02 [kukac] citromail [pötty] hu
    osztálytársamé: narancs [kukac] pr [pötty] hu
  • fery02
    #2
    Az utolsó kettő linket sikeresen elcsesztem, szóval:
    uploadit.extra.hu/openarena/openarena-0.7.0.zip
    uploadit.extra.hu/openarena/oa071-patch.zip
  • David2
    #3
    nekem első se jön be
  • fery02
    #4
    Na, tudtam én, hogy elsőnek se én rontottam el a linkelést, nem értem, miért, de az sg motorja hozzátesz a linkek elé egy "http://www.sg.hu/"-t, ami egyáltalán nem kell oda. pedig sokszor linkeltem már, és csak most fordul elő ez a probléma. Szóval a linkek címe, csak a kék szöveg maga, remélem érthető :)
  • fery02
    #5
    lol, nekem az bejön
  • GCsab
    #6
    Hello!
    Néztem képeket a játékról! Nem tűnik rossznak!
    Kipróbálom :)
    Amúgy innen egyszererűbb letölteni és egész gyors!
    http://www.mininova.org/tor/1028728
    (torrent)
  • fery02
    #7
    köszi :)
  • Pheel
    #8
    Megjavítottam.
  • fery02
    #9
    Köszönöm!
  • GCsab
    #10
    Nem rossz kis játék csak magyarokkal neten lenne jó nyomni :)
  • daeemoon
    #11
    Anno játszottam vele, azt sajnáltam, hogy van pár gyér pálya, amiknél jobbat tudok csinálni én is :D, és néhány fegyver nem túl szimpatikus... Lehet én is beszállok vmikor.
  • GCsab
    #12
    Najólvan de azért azt is vegyük figyelembe hogy ez egy ingyenes játék :)
  • daeemoon
    #13
    Ez is igaz. Egyébként az openarena az ioarenára épül ami azt hiszem az 1.34 es patch, és elvileg doom3 minőségű modelleket tud kezelni. Nem ilyen formátumot, hanem poligon számra tudja. Régen játszottam már, azóta lehet vannak új pályák :)
  • GCsab
    #14
    Erről még nem hallottam... :/
  • fery02
    #15
    Kár, hogy nem érdekel senkit sem a játék. Mind1, megpróbáltuk. :)
  • daeemoon
    #16
    Hát ha valaki mondana server nevet, mennék :)
  • GCsab
    #17
    Nincs szerver név...
    Vagy nem tudom.:)
    De eddig úgy csináltuk hogy mindig létrehoztunk új szobát...
  • daeemoon
    #18
    Hát ha indítasz servert, annak neve van általában... Vagy ip cím alapján csatlakozunk. Ha te indítod, ez a célszerű :) Csak szóljatok oszt esténként ha ippen ráérek, beszállok. Én ha indítok azon max 5-6 ember tud aránylag jól játszani, bár állítólag van egy kis lag (60 as feltöltésem van)
  • fery02
    #19
    Ezen az oldalon találhattok nagyon sok szerver címet. Legtöbb persze külföldi. Kipróbáltam már sokat, és jók. Egy szerveren mondjuk meglepődtem, mert nem akart felkapcsolódni "Invalid CD key" problémával. Ebben mi a vicc? Az, hogy itt nincs is CD kulcs, ez egy ingyenes játék :D
    Végülis azt tapasztaltam, hogy ugye mivel külföldiekkel játszok, előfordult alkalmanként az igen magas ping, a nagy távolság miatt. De majd kipróbálhatjuk pl azt, hogy majd mondjuk felmegyünk egy páran egy üres szerverre mondjuk, és akkor hátha úgy nem lesz magas ping, mivel valszeg mindannyian Magyarországról játszanánk majd :)
  • fery02
    #20
    Ja, én inkább ne hozzak létre szervert a 10 k-s feltöltésemmel. Jól gondolom? :)
  • daeemoon
    #21
    Igen jól :D Max 2 en mehetnének rajta.
  • daeemoon
    #22
    Na! Senki? Vegyen fel msnre akit érdekel herszi kukac hotmail.com
  • kukacmalac
    #23
    nekem is megvan a játék és szivesen mennék oa-zni!!!!!