14
Rig of Road
  • Gibor
    #1
    Helló mindenkinek!

    Beszeretném mutatni egy béta fázisban lévő ingyenes házi fejlesztésű játékot.



    Nemtudom ki ismeri az INSAINE nevű játékot mert ahoz kicsit hasonló, na szóval képzeljük el, hogy Insaneben hajtjuk ezerrel a Baja buggynk, leérünk a tópartra, kiszállunk, egy hajóval elmegyünk a szigeten lévő reptérre, majd egy repülővel egy újabb terepre vihetjük a buggynk.

    Nagyjából így lehetne jellemezni a Rigs Of Rods-t ami már-már mesteri szinten használja a mass-spring technikát, amivel a egy sokkal dinamikusabb fizikai világot pontosabban játszóteret kapunk, autóval, hajóval, repülővel vagy akár gyalog . Mindemellett a fizika real-time zajlik és átlag gépen is egyszerűen produkálja a 40 FPS-t hála a rengeteg kis apró beállításnak az Options részben. Aki imádja ez a fajta fizikát, és rajongott anno az Insane és Terep2-ért és a Pontifexért annak KÖTELEZŐ KIPRÓBÁLNI !
  • Gibor
    #2
    Néhány videó:







  • Benny04
    #3
    hmm, jó játék lehet, az Insane is jó volt :D
    szerk: +fav :)
  • Gibor
    #4
    HIVATALOS OLDAL na ezt elfelejtettem :P
    mellete multi van benne.
  • Gibor
    #5
    és hozzáteszem addon cuccokat elfogad.
  • Firerock
    #6
    nem néz ki rossznak
  • Hmuda
    #7
    Csak a legalsó videót néztem meg, de az alapján pont ugyanazt a rendszert használja a fizikához ami anno a Bridge Builder sorozatban is volt. Újnak önmagában nem új, csak az alkalmazási területe számít annak.
  • akyyy
    #8
    ikarus? merci busz???
  • Firerock
    #9
    már töltöm;)
  • PJack
    #10
    nekem az irányitása okozott gondot ennek :D
    btw nem rossz játék, de egy idő után uncsi.
  • SuperCharger
    #11
    A "játék" címe viszont a topik címével ellentétben "Rigs of Rods".
  • Prézli
    #12
    Az a fránya kereső már megin
  • bardocz
    #13
    kormányal lehet játszani?jónak ünik,terep2 meg sajna nem működik gépemen:(
  • Prézli
    #14
    G25-el tökéletesen üzemel. Sokkal többet tud mint az eddigi jó fizikás offroad játékok.
    Én most Blenderrel ismerkedem (dobozt már építettem is) Aki icipicit kitartó az 5 perc alatt tervezhet egy autót a játékba és hála a pluginnak pofonegyszerűen be is rakhatja.