74
The Videogame
  • ColdFire
    #1
    A hatodik film debütálásával együtt, 2009 októberében kerül boltokba a Saw: The Videogame PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra - tudtuk meg a mai bejelentésből.

    A Fűrész játékadaptációjának készültéről ugyan eddig is tudtunk, hiszen Thomas Tull filmrendező újonnan alapított játékfejlesztő csapatára, a Brash Entertainmentre a Saw: The Videogame egy korai leleplezésével hívta fel a figyelmet. Mára a készítők kiküldték az első teaser videót a sajtó számára, melyben Jigsaw ostorozza a játékújságírókat, amiért azok lényegében egész nap csak lustálkodnak és szórakoznak - ez egyébként nem így van, mert bizony jómunkásemberek vagyunk. A hatodik Fűrésszel együtt megjelenő játék PS3-ra és X360-ra készül, alatta pedig az Unreal Engine 3 dübörög majd. A játékban visszaköszönnek majd a hat film egyes jelenetei, de alapvetően eddig nem ismert sztoriszálat ismerhetünk majd meg. Alig várjuk a további információkat!

    Forrás: Gamekapocs
  • 5c0rp330n
    #2
    i wanna play a game
  • leho94
    #3
    Jóhogy ilyen sokára jelenik addigra lesz péndzem konzolra:DD
  • szucsy89
    #4
    ez mászthev
  • ColdFire
    #5
    :D
  • ColdFire
    #6
    indító szöveg: U wanna play a game? :D
  • 5c0rp330n
    #7
    akarod mondani: do you wanna ply a game? :)
  • takysoft
    #8
    nem, nem akarja, mert ő írta helyesen...
  • ColdFire
    #9
    :DDddd
  • VRSDM
    #10
    teaser[right]nem megkövezni - FAKE
  • 5c0rp330n
    #11
    "U wanna play a game?"
    ez szerinted a helyes?
    asszem akkor most adom vissza az angol vizsgámat.
    bocsi, de ezzel most kicsit felbasztad az agyam. ha nem tudsz te (sem) angolul, mért pofázol bele?
    amúgymeg ez olyan szintű hiba, amit 3 óra angoltanulás után nem sokan követnek el.
  • Fido4life
    #12
    szlegről nem hallottál ?
  • Fido4life
    #13
    *szleng
  • 5c0rp330n
    #14
    hallottam. szerinted a "wanna" mi, ha nem szleng? ha nagyon szlengben akarod mondani, akkor mondhatsz "wanna play a game?"-t esetleg. de ilyet h "u wanna play a game?" szlengben sem soktak soha mondani, legfeljebb a legigénytelenebb fekák eltorzult angol nyelven, már amennyire angolnak lehet azt nevezni.
    de az az egyik f@szság, hogy helyesnek mondjátok, amit írt. ezen még lehetne kicsit vitatkozni, mert némelyik nagyon igénytelen fekáknál egy elkorcsosult angolban lehet, hogy részben elfogadott (1ébként szó szerint idézek imdb-ről: "Jigsaw: Hello, America. Do you wanna play a game?", szóval már itt elbuktatok, de lássuk tovább), de az, hogy arra, amit én írtam írjátok, hogy nem helyes, mindennek a csúcsa. harmadrészt meg akinek ennyire fing köze nincs ehhez a nyelvhez, miért áll le velem vitázni róla?
    és akkor asszem itt fejezem be az ingyen különangol oktatást.
  • Fido4life
    #15
    Soha többet nem mondom másra hogy FASZ, mert legközelebb kivágnak a modik!
  • 5c0rp330n
    #16
    köszönjük, hogy színvonaladdal emelted a topicnak amúgysem alacsony színvonalát, itt viszont asszem elbúcsúzunk.
    leülhetsz, egyes.
    vagy ha stílusos akarok lenni: game over.
  • ColdFire
    #17
    elvagytok amúgy? :]
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Le kéne higgadni! Én nem szoktam büntiket szórni, csak banolok. ÉS a következő lépés az lesz....
  • RAZOR27
    #19
    (én nagyon halkan igazat adok 5c0rrp33on komának :D, de tényleg halkan)
    Viszont, hogy ne offoljak (csak) annyit mondok, hogy szerintem jó kis játék lessz, bár kíváncsi leszek egyes dolgokat hogy oldanak meg.
  • simon7108
    #20
    a gamekapocs on fenn van a 2 legujabb gameplay video!!!nagyon durva game lesz:D
    ja és mellesleg nem csak PS3 ra és Xbox360 ra jon hanem PC re is!!!
  • fgm
    #21
    http://tinypaste.com/0bd61
  • fgm
    #22
    Tölthető
  • speedy8710
    #23
    fgm ez pc verziók???
  • Seth
    #24
    Nem
  • speedy8710
    #25
    És esetleg nem tudod hogy mikor jön a pc-s verzió?
  • fgm
    #26
    http://nfohump.com/index.php?switchto=nfos&menu=sections§ionid=2
    Itt kell nézelődni.
  • speedy8710
    #27
    És ez azt jelenti ha itt feltűnik a játék akkor kint van?
  • speedy8710
    #28
    Saw.The.Videogame [PC] - RELOADED most nézzem hogy már kint is van a pc verzió
  • speedy8710
    #29
    valaki esetleg már probálta hogy működik e?
  • fgm
    #30
    Hello !

    Ezt hol olvastad? Az nforce-on nincs kiírva
  • Gideon Wieth
    #31
    te ezt hol láttad ?
  • speedy8710
    #32
    http://www.google.hu/search?hl=hu&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ahu%3Aofficial&hs=H3q&q=SAW+The+Videogame+reloaded&btnG=Keres%C3%A9s&meta= itt vannak,vélemények róla hogy mien?
  • Gideon Wieth
    #33
    szerintem kamuk. Szinte biztos vagyok benne :) am ahogy nézegettem videókat, egy Silent Hill stílusú játék lesz, ami esetleg még jó is lehet.
  • Seth
    #34
    Kamu hát.
    A játék maga nekem tetszik, a grafika tiszta Silent Hill.Egy hatalmas épületkomplexumba vagyunk bezárva, ott kell megtalálni az utat különböző logikai feladatok teljesítésével miközben azért pár jómunkásembert is le kell verni ( rajtad is és rajtuk is van egy fincsi nyakörv, mint amilyen a 3. részben volt a doki csajon. Ha túl sokáig vacakolsz velük akkor bumm neked is meg neki is,mert nem tartózkodhat egymás közelében kettő nyakörves). Olykor-olykor meg kell menteni vkit egy csapdából,az is többféle logikai feladat szerint. A főszereplő a Saw 1-ben szereplő Tapp nyomozó ( Danny Glover játszotta), az 1-2 között játszódik ezek szerint, de biztos lesz kavarás szokás szerint, még nem láttam végig
    Szerintem hangulatos, egy 10-ből 7-et kap tőlem
  • Gideon Wieth
    #35
    Nah akkor nem lehet rossz :) Jöjjön ki PC-re :) erre azért nem pazarolnék Xbox360as verziós dvd-t :)
  • speedy8710
    #36
    Na srácok mindjárt letöltöm a álítolagos pc reloaded veziót,és tájékoztatni foglak titeket hogy müködik avagy sem! peace
  • speedy8710
    #37
    persze hogy nem a warez legyen veletek!...xD
  • Gideon Wieth
    #38
    előre szóltam :)
  • zso23
    #39
    Xbox-ra van: SAW_USA_XBOX360-SPARE
    Pc-re nincs majd csak okt végén.
  • Gideon Wieth
    #40
    én ráérek :)