215
elhagyott épületek, objektumok
  • Olcsóvér
    #1
    hát hogy is kezdjem kezdem csepelen pl egy kép egy titokztaos épületről durva.

  • Olcsóvér
    #2
    ebben az épületben olyan dolgokat találtunk hogy egy nagy savelvonó tartály (oldalán mintha valaki hevesen ellenkezett volna hogy nem megyek be) meg csigolyacsontok és hogy tudniillik a csepel művek régebben katonai létesítményként is szolgált
  • DJ Skyline
    #3
    jók Csernobilról meg Pripyatról nekem is van egy halom képem
  • Molnibalage
    #4
    Egyszer találtam egy érdekes oldalt ami egy orosz gyárat mutatott be. Hozzá képest Csernobil egy gyenge tréfa.
  • Olcsóvér
    #5
    2.
    jaja 2 itt van hajag senki semmit sem tud róla
    http://web.t-online.hu/gaborkoos/hobbi/holeopard/holeopard.htm
    csak ő szerintem el kéne ,mennünk oda és majd hozok képeket

    és tudomást szretnék szerezni ról a mi az a BARSZ ,504
  • Olcsóvér
    #6
    milyen orosz gyár?

    nemtudom szerintem van néhány orosz titok mait jobb ha nem tudunk:D:D
  • Olcsóvér
    #7
    nameg itt ezen az oldalon lejjebb nagypolc üzenete ezt meg mi a rák hajlította meg? http://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=120&na_step=30&t=9119026&na_order=
  • Molnibalage
    #8
    Nem ez, de azért linkelem.
  • Molnibalage
    #9
    Itt is egy rakás kép.
    Sajna nem találom, pedig tényleg brutálisan nézett ki.
  • Olcsóvér
    #10
    nembaj visszatérve a művekre 50 éves hangárokban találtunk orosz felírásokat meg van egy ház van kb 12 zsinór felfeszítve a falra és azok on negatívok lódnak erről kell képet hoznom...
  • ColdFire
    #11
    hétvégén megyünk ki oroszlaktanyához fényképezni, majd kaptok képet (kecskemét)
  • ColdFire
    #12
    http://www.26-04-1986.com/
  • Molnibalage
    #13
    Megvan a link csak halott sajnos. Pedig TÉNYLEG nagyon brutálisan nézett ki.
  • Molnibalage
    #14
    Ez sem megy.
  • tigeroo
    #15
    hohha, elég durva.
    1# : jókis oldal csak elég kiigazodni rajta :D
  • soma22
    #16
    de megy:)
  • DJ Skyline
    #17
    nálam megy teljesen jól! Csernobil a téma rajta

    kíváncsi vagyok, hogy azokat a grefitiket' mikor fújhatták oda! gondolom hogy nem 86-ban, vagy előtte
  • Max7
    #18
    Hmmm a csepel művekben dolgozik apum! De ahol ő dolgozik az egy felújított rész és teljesen jól néz ki! Na majd dumálok vele hátha bevisz engem kicsit mélyebb területekre de lehet nyáron elcangázok arra és hozok képeket is!

    Addig + fav!
  • tigeroo
    #19
    huh azért durva..
    tiszta bioshock
    a bezárt idő...
    enyészet és rozsdaszag
    (csapot papot otthagyva...pl. az autogyárban a kasznik..)
  • _Atti_
    #20
    http://abandoned-places.com/
  • ColdFire
    #21
    kméti oroszlaktanya: orosz könyvek, filmek, graffiti, könyvtár, lőrések
  • _Atti_
    #22
    diósgyőr vasgyár is ottvan:)
  • ColdFire
    #23








  • ColdFire
    #24







  • DJ Skyline
    #25
    hangulatos, járkálnék ott éjszaka egyedül
  • ColdFire
    #26
    huh, 5. és utolsó kép nagyon tetszik, szeretem az ilyen helyeket...
  • Molnibalage
    #27
    Itt volt régen a jó sok kép, de sajnos már nincs.
  • zoolee
    #28
    Én is csepeli vagyok.:DDD
    Hát..Régebben errefelévolt még pár ilyen ház, de most már jöttek az Afro magyarok, szépszóval élve, és olyan házakat rittyentettek ide, hogy csak na.:D

    De majd ha lemegyek az utca végéhez a papígyárhoz csinálok pár szkrínsátot.
  • Aspyrin
    #29
    Nos, ha nem ragaszkodunk Magyarországhoz tudom ajánlani a Cipruson található Famagustát. Több, mint 30 éve nem lakják a várost se görögök, se törökök, amolyan szellemvárosként funkcionál. Döbbenetes látvány, ahogy a több évtizeddel ezelőtti építkezések félbeszakadtak, a tengerparton számtalan félkész szálloda áll, a daruk üresen és egyedül merengenek a végtelen csendben. Megközelíteni a tengeren lehet a Nato által biztosított határig..

    És ha már itt járunk nem szabad megfeledkezni a fővárosról, Nicosiáról sem. A város közepén egy hatalmas, több méter magas fal húzódik végig, melynek két oldalán fegyveres erők őrzik a biztonságot a görög és a török fél között.. A faltól mintegy 100 méteres sávon belül elhagyatott házakkal, ijesztő épületekkel találkozhatunk. Itt készítettem még tavaly pár képet, kettőt meg is mutatok belőle:



  • soma22
    #30
    nagyondurva, jól beállított képek;)
  • Dragooon #31
    igaz, hogy nem épület, de....

    kőbányán van egy szép kis aluljáró, ami tényleg teljesen elhagyatott :D
    néha szoktam sétálni benne. koromfekete sötétség, felszedett/összetört burkolat a földön, rohadó falak, stbstb.. ha van igény rá, csinálhatok egy-egy képet :)
  • karajjj
    #32
    pont most gondolkoztam, hogy nyitni kéne valami ilyen topikot :D
    erre tessék, már ittvan... + fav
  • tigeroo
    #33
    gecey
    és mi a faszé hagyták abba? gondolom nem semmi pézt dobtak ki így az ablakon (...csernobilt még értem, de ezek...hát erre nincs szó..)

    horvátország déli részén miis láttunk csomo lepukkant (gyk. félkész) szállodát, félig lerombolva, golyónyomokkal...
  • Aspyrin
    #34
    Görög idegenvezetőnk elmondása szerint Famagustát a török megszállás előtt nagyrészt kiprióták és görögök lakták akiket 1974-ben elüldöztek otthonaikból. A helyzet bonyolult: a terület jogilag (hivatalosan) görög, bár érvényesíteni nem tudták akaratuk de a behatolók legalább nem lakták be a várost.. Most a török kormány Famagustáért cserébe olyan fontos Ciprushoz tartozó településekre kíván szert tenni ami abszurdum.
    Ezért a patthelyzet.
  • B0B0
    #35
    Hát én nem tudom milyen falról beszélsz. Összekevered valamivel. Nem fal van, hanem ún. "zöld vonal" (kicsit benőtte a természet) aminek két felén állomásoznak kéksapkások.
  • B0B0
    #36
    Famagusta brutálisan néz ki. Azért is keményebb, mint Csernobil, mert itt bizony pompa volt.
  • Molnibalage
    #37
    Elhagyott, de műzeum.
  • Molnibalage
    #38
    Gyűjtemény.
  • Molnibalage
    #39
    Ennek a környékénről voltak azok a jó cuccok. Egyelőre ennyit találtam.
  • Molnibalage
    #40
    Még. :) Mára ennyi elég.