479
  • ColdFire
    #1
    A téma adott, ki mit szokott enni, mi a véleménye, mennyire tartja károsnak, stb :)

    Én most jöttem mekiből, 4 sajburger, 1 közepes kóla, cigi, legfőbb szempontom az egészség :)
  • Loál János #2
    Néha egy McChicken. :-|

    Drága, kevés, csak étvágygerjesztőnek jó. Meg biztos ÉCt lehet tőle kapni.
  • Fabio Capello
    #3
    Rohatt drága, egészseggtelen, de néha egy menü becsusszan :)
    [McRoyal vagy McChicken kb havonta egyszer]
  • ColdFire
    #4
    McRoyal jóféle, csak drága :Ooo
  • Brolly
    #5
    discóbol hazafelé, 6 sajtburger 1170 ft ha minden igaz + egy kis kóla, max 1500, tökéletesen elég és finom is, mi kell még?:)
  • ColdFire
    #6
    olyant még nem ettem :l
  • OrioN the S
    #7
    kb. annyira egészségtelen ,mint a tesco-s kaja. vagy mintha bolti árúból csinálnál hamburgert.
  • Brolly
    #8
    Jah nézzétek meg a Supersize Me c. filmet, érdekes:)
    trailer
  • ColdFire
    #9
    :)
  • SHADOWEYES7
    #10
    Tettem be 1 ilyet a bannerba míg mást nem akarsz :c
  • ColdFire
    #11
    htx, jóféle, deh akkor a véleményeket vedd ki, köszi
  • deep
    #12
    Érdekes persze. Semmi mást nem csinált a marha, csak mekit zabált. Reggel, délben, este. Ülőmunka, SEMMI mozgás, sport, akármi. Ilyen életmód mellett akármit ehetsz, akkor is elhízol. Kivéve persze ha búzacsírán élsz, ez meg nemigen valószínű:D Szóval csak annyira mérvadó a film, mintha józsibácsival és marhasültel forgatták volna...
  • tigeroo
    #13
    ahogy mondod..

    btw, mi régen jártunk a mekibe,de mostanság ha nyiregyen vagyunk,inkább a plázában bepuszilunk 1-2 kínai kaját, tudom, hogy nem sok köze van a kínai ételhez, de tetszik az "5 ízvilág"
    (pont ma akarok csinálni "utánzatot", hogy ne kelljen állandóan utazgatni érte:P finom rizstésztát + édes savanyú sörtésztás csirkegombócokat...mmmp)
  • akyyy
    #14
    én tavaly sokat jártam, bespájzoltam és hazafele buszon jólakva értem home.
    meg ugye mindig kapok érte smartpontot is jeah.
    multkor akartam bemenni ismét, mert jó dolog hogy útba esik, főleg ha ugyvzek hogy van egy csomó időm a buszra. csak sajnos egyik suliárs most ot dolgozik ésnem mondott fényes dolgokat, :( (hogymiket csinálnak mire a vásárló tálcájára kerül a kaja)
  • cenobite
    #15
    Havi adagom mekiéknél kb. 2 sajtburger. Inkább pizzát/spagettit/kínait zabálok ha nagyon nem bírok magammal.
  • ColdFire
    #16
    hallgatjuk hogy miket csinálnak vele :)
  • cenobite
    #17
    Ajánlom a Thai kajáldát a nyíegyházi plaza-ban. Nekem jobban bejött mint a "kínai". Nyami. :) Persze ízlések és pofonok.
  • cenobite
    #18
    Ennyi erővel a legelitebb étteremben is belehugyozhatnak a levesedbe, úgysem látod. :)

  • ColdFire
    #19

  • tigeroo
    #20
    jaja, a hong-kongi csirkéjük nagyon finom

    akyyy, kifejtenéd? :-D
  • Taranov
    #21
    Csak egy hatalmas marhaság.
  • szucsy89
    #22
    jah mostanába meki helyett én is kínait eszem ha nyiregyen járok nemtom miért, egyszerűen jobban bejön, a hambikat már unom:ll

    szerk.:meglepődtem h még nem ovlt ilyen topic:O
  • Tresh
    #23
    nem cigi rágót akartál írni?
  • DJ RX7
    #24
    "...2 sertés mcfarm egy közepes Colával." Legtöbbször ez a mondat hangzik el a számból, ha a MC-be kaját kérek.

    Én elég gyakran járok MCDonald's-ba nagyon jók a hamburgerek, meg a salátáik. De tisztában vagyok azzal is, hogy mennyire egészségtelenek.
  • DJ RX7
    #25
    Ha fordítva nyomod a sorrendet éhgyomorra cigit, az még talán jobb is.
  • DJ Skyline
    #26
    rájöttem az aktuális slágerek mindíg szarok, van 1-2 kivétel persze! pl ezt a rösztiburgercsodát ott hagytam, nagyon nem ízlett! vagy amikor kinyitottam az új szendvicst', és volt benne egy grillezett hús, saláta, paradicsom, ennyi! sokkal jobbak a régi, jól bevált szendvicsek, szóval ezentúl nem engedek a sötét oldal delejes csábításának, maradok a régi kajáknál! amúgy meg ritkán szoktam járni, de amikor néha beesek, akkor az utóbbi időben erre a nagyravágyóknak menüre álltam rá, fagyi, big mek szedvics, sajtburger, közepes kóla és krumpli, egy ezresből kijött!
  • Brolly
    #27
    aki ott dolgozik annak tényleg napi 2 sajtburger jár, így hallottam...
  • Brolly
    #28
    "fagyi, big mek szedvics, sajtburger, közepes kóla és krumpli" ezek kijönnek egy ezresből?:o
  • Xing
    #29
    Egy tetszőleges menü jár (Miskolcon).
  • DJ Skyline
    #30
    900 valahány volt (talán 950-60), lehet azóta drágább lett pár százassal, de még mindíg jobban kijövök mint egy szendvics, nagy krumpli, nagy üdítő kombójával. és akkor még sehol a fagyi meg a sajtburger
  • bigapó
    #31
    Túl sok és jó tapasztalatom nincs Mekivel kapcsolatban. Tizenévesen a debreceni mekibe mentünk be muterral, kórházból hazafelé menet, kábé félévente, amióta meg Pesten vagyok annyiszor, hogy egy kezemen is meg tudom számolni (mármint azt hányszor kajáztam is, ha bementem). Pár éve rosszul lettem az egyik "híres" szenyájuktól (az is ilyen akkor sztárolt újdonság volt), hát nekem nem jött be, azóta nem komálom. Asszony szokott venni fagyit, max ezért megyünk be, akkor is csak Ő nyal:)

    Jobban komálom a kínait, bár az se mindig jó. Van a lakásunkhoz 2 percre egy, oda szoktunk járni mondhatni rendszeresen.
  • sweech
    #32
    inkább veszek egy pizzát :|
  • Lammer
    #33
    aki esetleg idosebb emlekezhet a regi magyar reklamszlogenre: "mert ez muanyag"

    mekkdonálc, jo mi? kicsit sem muanyag :C



    ha nagyon raszorulok a kajalasra: gyros, pizza vagy valami naturabb fozelekbarszeru okossag^^
  • szucsy89
    #34
    jah ezt láttam:C
  • LES FORZA INTER
    #35
    meki + burger king évente max 1-2 ha naon sietek. bár miskolcon ha hambi akkor matróz, itt szegeden is van jó hambis, bár a hús miskolcon jobb sokkal, vagy ha nem hambi akkor gyros, pizza, szal mekit kivülről csodálom csak :D. normál hamburgeresnél 500ból kapsz egy jó nagy hambit, nyáron friss ubi, hagyma saláta stb. meki nyomába sem érhet azzal az akármilyen ízzel
  • zoolee
    #36
    Az a beszt..Abból 2 darab meg 1 nagy kóla azt jól is vagyunk:D
  • autoszimulator
    #37
    Hát én manapság hazafele beugrok a mekdrájvba, legkényelmesebb, kikérek két sajtburger egy duplasajtos mekrojál (arra 10 esetből 9szer várni kell :@) azt meg is van az útravaló hazáig...

    Nekem is több ismerősöm melózott ott, és hát a higiéniára odafigyelnek nagyon, az hogy mik kerülnek a szenyóba, műanyag meg társai, zsír hülyeség.. Semmivel sem hízlalóbb, mintha az ember egy nagy tár vörösboros marhapörköltet tol be magának (jaj de finom is az).. Max annyi, hogy mikor eszed, hirtelen eltelsz tőle, de aztán 1-2 óra és megint nagyon éhes vagy.. És mivel nagyon ízletes, eteti magát, ezér megin azt eszel.. Legalábbis akinek nincs önkontrollja, az így csinálja, úgy tényleg káros, de mondjuk heti egy normál mekizés nem fog megölni -.- Előbb a cigi..
  • kulabácsi
    #38
    egyétek csak -.-
  • kulabácsi
    #39
    énis melóztam mekibe, ráadásúl a mammutban, és a higiéniás dolgokról azért kicsit más véleményen vagyok, azt soha nem fogod tudni h a dolgozók mit csinálnak azzal a szendviccsel, de mondjuk ez mindenhol így van
  • autoszimulator
    #40
    há nálunk szhelyen kidobják azt, ami leesik, még ha zacskóstul esik le, akkor is... de gondolom ez függ a főnöktől is... De aki nem dobta ki, hamarjában kirugták onnan..