83
egyre terjed a fülhallgató nélküli mobilozás... brrrrrr
  • trogerzsiger
    #1
    Csasztilaszti!

    Egyre több ember hallgat zenét a mobilján fülhallgató nélkül. Néha elég idegesítő... És recseg ropog.. kinek mi a véleménye erről az új "divatról"?
  • sweech
    #2
    mikor iskolába menet buszon végig ugyanazt a számot kellett hallgatnom, nemkicsit idegesített :|
  • zeli
    #3
    Hát, én néha szobába szoktam, mikor nincs kedvem azt a hülye kagylót betenni. (Samsung telefon, s ilyen bazinagy mikrofonos bumszli van rajta, ami kihúzza a fülemből :D). Szerintem nem recseg ropog, egész jól hangzik, ahhoz képest, hogy telefon. Ha meg buszon hallgatod, vagy ilyesmi, akkor meg nem illik más ember nyugalmát zavarni, szóval fejhallgató. Én buszon nem is szoktam sehogyse..
  • kulabácsi
    #4
    megkell őket ütni... elég idegesítő tud lenni néha
  • trogerzsiger
    #5
    ja nálunk is van pár 7.-es picsa a buszon, eddig jó zenét hallgattak, de mostmár... ilyen kő kemény rockot.. úristen... és hiába szólunk/nak..
    másnap is nyomják.
  • trogerzsiger
    #6
    akkor ez telefonfüggő is :-)
  • Szabi84
    #7
    mobil? az ratyi
  • Szabi84
    #8
  • Szabi84
    #9
    miaa?? na mindegy hagyjuk-.-
  • leho94
    #10
    Hát én gipszlevételen voltam a baleseti sebészeten és ott volt egy roma srác 16-17 éves lehetett és mindig azzal voltam egy öltözőbe ahonnan behívtak azt végig nyomta a roma zenét , tokio hotelt mindent ... Már alig bírtam :S
  • leho94
    #11
    Amugy suliba énis üvöltetem a rappet de senkit sem zavar..Ha szól valaki akkor fülhallgatóra váltok.
  • zeli
    #12
    tudjuk, kanapé akar lenni :DDD
  • trogerzsiger
    #13
    hehe :D
  • madass
    #14
    ízirájder öcsém ugy recseg egy-kettönek mint csoki babettája
  • trogerzsiger
    #15
    :D :D hát ja.. de ma olyat láttam hogy gyerek a füllhalgatót fordjtva rakta be a fülébe és kifelé szólt a zene
  • leho94
    #16
    Most jut eszembe pár napja tök ismeretlen srác a sulimba az én mixemet hallgatta...Én meg kérdem honnan van aszondja netről töltötte közbe csak 1 embernek adtam oda..Ugynézki népszerű xD
  • passatgt
    #17
    buszon néha szokott lenni fülhallgatós, de olyan hangosan hallgatja hogy simán kihallatszik

    ez is idegesítő nem kicsit
  • Szabi84
    #18
  • DJ RX7
    #19
    Há-há!
  • Szabi84
    #20
    kaptyátok bee:DD
  • Goruck
    #21
    nincs jó napod... :)

    én szoktam az utcánkba hangosan hallgatni amikor jövök haza és tök üres az utca...:D enyémnek jó hangja van, nem recseg :D
  • DJ RX7
    #22
    Angol órán bluetooth-on átküldtem havernak ezt a zenét, és hát a Motorola olyan amikor megérkezik a file akkor elkezdi lejátszani, ő akkor éppen elment valamit elintézni.
  • leho94
    #23
    :DDD Nekem meg van olyan proogim amivel rátok kapcsolodno bluetoothon keresztül más telójára és nemveszi észe:DD Úgy fizetem SG Vip regem is :$. Történelem tz közben elindítottam max hangerőn neki 4x is egy zenét és végül kirakták az óráról és 1es..:DDD Aztán tanárnak mondtam azé h én voltam azt ujraírhatta ^^
  • Rash87
    #24
    Ez jó,ezen szakadtam :D:D:D
  • Sephirot T
    #25
    milyen program ez?
  • Attila8805
    #26
    Ezt én is megcsináltam osztálytársammalXD
    Először csak rezgett és örült a feje mutogatta padtársának hogy némmá rezeg és nem én csinálom.
    Fogtam és ráadtam a hangot:D
    Akkor má kapkodott hogy kikapcsolja de nem sikerült míg ki nem vette az akksit:D
  • Attila8805
    #27
    BT info.
  • Goruck
    #28
    én előbb átálítottam horvát nyelvre és nemértette mi van utána kikapcsoltam a telóját és úgyis csengett tovább, ki kellet szednie az aksit... :D de csak szutyokerikszon ellen müxik minden :D
  • Goruck
    #29
    az a baj h párosítva kell lenni és automata elfogadásra állítani, h ne vegye észre...:(
  • ColdFire
    #30
    "elkérhetem egy percre a telód? fel kéne hívnom a Józsyt, fél perc" ;)
  • leho94
    #31
    Nem szutyok..Nekem is az van és nemtudnak belemenni sose ^^
  • bardocz
    #32
    az ilyen "norvégokat" akk avillamoson buszon hallgatják a buzizenéjüket,meg a 12 éves kislányok a szánalmas szarjaikkal...na azokat dobnám le a buszról legszivesebben,sosem hallgatok zenét hangosan a telón,csak füllhallgatóval,az meg ha kihallatszik leszarom...engem se zavar ha más hallatszik ki,na meg a k. buszok olyan hangosak,hogy néha maxon nem hallom a zenét...
  • offkorz
    #33
    én is szoktam utcán hallgatni,és Darkstep DnB-t,van aki elég érdekessen néz rám.aki nem szereti annak hallgathatatlan szinte,főleg current value és hasonlóak.de ha sok ember közt vagyok vagy valahová beérek vagy buszon,akkor nemszoktam,így rendes vagyok.csak séta közben,vagy ha leülök valahol.szavuk sem lehet rám így senkinek :)
    [jófej fülhallgató nélküli mobilon zene hallgató]
  • trogerzsiger
    #34
    ma velem pont ez volt, picsás hangon túlordították a szar zenéjüket. brrrr
  • hunbasser
    #35
    nekem meg olyan volt,hogy osztálytárs küldte bt-n a narancs,tetves és dugót(aki nem vágná,hogy mi ez,gyorsan lesse meg youtubeo-n :D 3 része van),és mikor átjött,hát igen... :) nekem is motorolám van,és hát sokáig küldte a 7 megás cuccot,szóval bedobtam a padba azt csá,teljesen elfelejtkeztem róla :D
  • hunbasser
    #36
    zenehallgatás telón,fülhallgató nélkül= sokol rádió minőség :\

    nem tudom,a mai fiatalságnak már tök mind1,hogy milyen szar minőségben van,csak szóljon??? a teló hangszórója annyira szar,hogy a basszust alig lehet kihallani a szám alatt,csak akkor hallod,ha közel teszed a füledhez,az apró kis cineket meg csillingeléseket sem lehet normálisan hallani...

    a telefon hangszóróját nem zenehallgatásra találták ki ;)
  • 12346
    #37
    hjah, vmi hasonlót akartam én is írni:) hogy lehet azt mondani egy teló hangszórójára, hogy "nem szól roszul"... nem f*szt nem. legszánalmasabb bármilyen körülmények között is ezen hallgatni akármit is, de zenét meg főleg.
  • stp4trick
    #38
    kurva egyszerű rendőrt kell hívni, mivel tömegközlekedési eszközön, nyilvános helyen... nem lehet másokat zavaró hangkeltő tevékenységet folytatni, kvázi csendháborítást követ el, aki hangosan zenét hallgat ilyen helyeken
  • Beast Machine
    #39
    "egész jól hangzik, ahhoz képest, hogy telefon."

    A szar is kellemesebb illatú, mint a kéthetes hulla, de attól még egy szar.

    Én mp3 pléjeremen hallgatok zenét, hozzá Sennheiser HD437-es vagy AKG kisfüles, és a "műszert" sem a tecdsóban vettem :)

    Na, EZ már szépen szól.
  • 0ppika
    #40
    leülhetsz