294
Devil May Cry 4
  • Ragnar360
    #1
    Hi!

    Úgyvélem ,hogy megérdemel ez a játék egy normális , -szvsz- aktív topikot , itt a Konzolosok fórumán. Megbeszélni az dolgokat.


    MAKING OF DMC4 ! (Spoilert nem tartalmaz!)





    Pls say hello to my little friend!


  • ldavid
    #2
    tegnapi hír
    Húsz percig települ a PS3-as Devil May Cry 4
  • Okami Amaterasu
    #3
    vkinek meg van már?:)
  • Ragnar360
    #4
    Ja , LOL :D ...szerencsére 360 -on nyomom és egyáltalán nem lehet panasz a töltési időkre , véleményem szerint. :D
  • Rena11
    #5
    elolvastam a hírt és komolyan nem tudom elhinni hogy emberek ezen a 20 percen képesek síni nevetséges hogy ennek hír értéke van
  • Okami Amaterasu
    #6
    azt se felejtsük ám el h a telepitésnek köszönhetöen a gép is jobban lesz kimélve..amugy egyszer 20 perc..akkor számold ki 1200 másodperc magyarul 400 töltökép kell ahoz h z kompenzálódjon,nem tudom pro én kontra x iléletve ps.tök mind1 a lényeg h van és jó és devil és oh jeee va va!
  • Ragnar360
    #7
    Sztem se kell ezt olyan nagydobra verni , ennyi.

    Még keveseknek van meg a játék , szerencsere azok közé tartozom (ezt , csak ugy halkan jegyzem meg :D)
  • gazgoblin
    #8
    nade addig amig installál csinálsz amit akarsz...
    viszont ha toltoget 4-5mp-t akkor meg ulsz a kepernyo elott kontrollerrel a kezedben...

  • gazgoblin
    #9
    + a tudat! hogy ps3 nem toltoget!
  • Ragnar360
    #10
    Figy , az a 4-5 mp is max csak akkor van mikor vége a missionnek v vmi , mert ha ajtón mész ki-be akkor szinte semmi!
  • DarkSector
    #11
    Én meg csak azt nem értem, hogy miért a cseszett töltés a fontos egy ilyen nagy játék esetében.
    Én annak is örülnék, ha töltésenként menne 20percet csak tudnák játszani már vele.
    JA ÉS MIÉRT VAN ODAÍRVA 2X IS, HOGY CSAK KIZÁRÓLAG PS3-RA LESZ MEG, HA EGYSZER PC-RE ÉS X360-RA IS MEGVAN MÁR????????
  • gazgoblin
    #12
    na de a tudat!

    (bogár a fuletekbe )
  • TVelvet
    #13
    Na végig vittem, nagyon jó a történet vezetés, remélem nem minősül spoilernek, de Nero-val és Dante-val is mész majd a történet során. Ha valaki elakadt ( mert ilyen is van, kicsit idegölö egy-két hely) annak tudok segíteni:) 8/10-es értékelés a gamenek.:)
  • Seth
    #14
    Egy link is elég lenne a leáldozott topikra, ott már elbeszélgettetek a töltési időkről, installokról , kutyafa**omról.
  • bllo
    #15
    Na, rápróbálok itt is, hátha . . .
    Szóval a kérdésem az lenne, hogy van e a DMC4-ben Co-op, illetve ha nincs, akkor ajánljatok légyszíves valami hasonszőrű verekedős játékot, ahol van jó kis Co-op lehetőség!

    Köszi
  • Ragnar360
    #16
    Olyan kérdésem lenne ,h Mission 3 , 4 -nél kb egy helyen vagyunk (Fortuna Castle)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az 1ik terembe ,Tortura room a neve , felmész a lépcsön , ott egy emlekszobor v mi , nem lehet széttörni mert vmi erö kell hozzá , de ha mész tovabb ott a levegöbe ugye végigrepkedsz , szembe van a rács , amögött is van Giro Blade , meg a falba olyan amit csapni kell , oda ,hogy lehet bejutni ? Meg mikor a föterembe a sit széttöröm , mi lenne az ott , mert nem elhet semmit kezdeni vele ? Haladtab tovvább , legyöztem a békát , gondoltam hátha késöbb kell csinalni ott vmit , de semmi , sőt vissza se tudok már menni
  • Ragnar360
    #17
    Ez meg a masik :DDD
  • TVelvet
    #18
    nincs benne. :)
  • TVelvet
    #19
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem igazán értem hol vagy:D A főteremben van egy szarkofág, ha azt szétvered a giroblade-el akkor lesz egy ilyen jumpolo izé, amire ha ráugrasz feldob, aztan a csillart levered, és az betöri a szembe lévő képet és ott lehet tovább menni, ott jártál már?:) Vannak ilyen szobrok, ahol ugye nagy pontot kell érni, hogy szét tudd ütni, némelyiket alapból nemlehet ha nemvagy elég fejlett hozzá ( nemtom miben méri) ilyen scorpo/kigyo szerü valami. Ha arra gondolsz, azt csak később lehet szétütni, amikor dantevel vissza fele jöttem már. De esetleg egy kép róla, vagy jobban körül írnád hol:) Mert így nemigazán tudom.:)
  • Ragnar360
    #20
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    széttörtem a szarkofágot , rányomtam , annyit ir ,h vmi mágikus mizé :D , de nemtom használni , ennyit ir , nem próbáltam ugrálni . A másik meg ahol tüskék vannak a plafonon és ugrálsz a levegöbe a kézzel , na mikor felmész a lépcsön rögtön ott van az a rúnás szobor és nem lehet széttörni , lent a padló be van töredezve , arra is lehet nyomni , akkor azt irja ,h ha vmi leesne akkor biztos beszakadna.
  • TVelvet
    #21
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De amikor széttöröd a szarkofágot, akkor ott lesz egy ilyen ugorpad, vagymigenny. Piros vacak, amire ha ráugrasz feldob. Akkor most belövöm a boxot meglesem. :)
  • Ragnar360
    #22
    és a többi , amit még irtam ?:D
  • TVelvet
    #23
    Nemtudom :) Kicsit hülyén írod, le, kár hogy nemlehet screenshotot csinálni :) De mingyá meglesem hogy miről is van szó
  • Ragnar360
    #24
    Akármit csinalok , ez sehogyse dob fel :D , nemelhet ,h akkor kell visszajönni , mikor mind a 4 et odavittük ?
  • TVelvet
    #25
    jo oké már vágom holvagy :))
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos előszőr csak 3-at tudsz oda vinni, a 4. et egy rács védi, ( a giro bladekről van szó most. :)) Mivel a 4. rács mögött van, oda azt nemtudod betörni, ahol az elsőt ki kell szedned bal oldali folyoson van ugye ott van egy ajtó ott bemész, és onnan mész végig, aztán ki fogsz lyukadni a rács mögött ahol a 4. blade van, jobb oldalt lesz egy ilyen pörgentyü, amit majd kardal fel kell tölteni, az felnyitja a rácsot és kitudod vinni a 4. girot is
  • Ragnar360
    #26
    Leraktam a 4 giro bladet , visszajöttem , de ezzel semmit nem elhet kezdeni . (Azzal a szarral ami a szarkofág helyén van !)
  • Ragnar360
    #27
    Nem vagy képbe még mindig :D azon már rég tulhalattam :D
  • TVelvet
    #28
    bazzz
  • Ragnar360
    #29
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    legyöztem a békát is lazán , csak addig nem akartam tovabb vinni , nem akarok semmit elhagyni vágod ??? Secret mission 3 : hogy növeled a sztájlt támadás nélkul ?:D
  • TVelvet
    #30
    gunyolj :) Back-el lehet a controlleren
  • Ragnar360
    #31
    Taunt

    bár még mindig nem mondtad el ,vilagosan :D
  • ThugEdge
    #32
    úúúú
    annyira segítenék,de:

    "Szal aki azt a kérdést tette fel magának ,h "lehet láma vagyok" stb. a válasz : IGEN!"
  • TVelvet
    #33
    Nektek az árnyékok nem recések?:S
  • EmThor
    #34
    warezhuszárok
  • TVelvet
    #35
    Hát akinek már PS3-ra telik. :P
  • Ragnar360
    #36
    Tudtommal ezt neked válaszoltam , jogosan , nem vagyok elakadva , szeretem alaposan végigjárni az "utat" ...amit irtam annak késöbb lesz értelme a játék során.
  • TVelvet
    #37
    hidd el többször végig fogod tolni
  • Ragnar360
    #38
    Alap.

    Néztem az acsikat is ,hát kb 80% -uk secret , gondolom legtöbbje sztori haladásával kiszedhető.
  • TVelvet
    #39
    Na ja végigtoltam, a legelső fokozaton, a cuccok 80%át nem használtam. Most kezdtem Devil Hunteren szép lassan végig tolom :)
  • simirizsa
    #40
    Alap hogy DMC-t normalon kezdjük aztán Dante must die fokozat jöhet