14
  • concrete
    #1
    szép az obi a 4. képen.
  • G_ArchAngel #2
    Persze, hogy szép és jó, mert Zeiss - jut is belőle Sony és Nikon usereknek...:)

    (köszi Canon, hogy rohadnátok meg - már bocsánat...)
  • Möci
    #3
    Még nem olvastam a cikket, de első blickre nagyon jól néznek ki a gépek.
    (teljesen olyan érzésem támadt, hogy ezt szeretném megfogni, kipróbálni)
  • Möci
    #4
    Ha érzésem nem csal, Te CANON-nal dolgozol....
  • G_ArchAngel #5
    igen, és hidd el, eléggé bosszant, hogy nem képesek másokkal együttműködni...
  • Flashy
    #6
    "de persze rendelkezésre áll az optikai kereső is, amely alternatívaként használható az élőkép helyett"
  • Cat #7
    A mai dslr vásárlók mindegyike kommpaktról vált felfelé, és mivel a kompaktoknál már nincs is kereső, így szerintem a dslren is vissza fog szorulni, illetve tovább fog nőni az LCD jelentősége. Nem véletlenül raktak bele autófókuszt is az élőkép mellé Sonyék, a plusz chip berakását biztos hosszas közvéleménykutatások előzték meg, hogy mire van igény.
  • G_ArchAngel #8
    miért szorulna vissza?
    a LiveView késik, bizonyos fényviszonyoknál használhatatlan - szvsz a kettő együtt jó, de ha az optikai kereső visszaszorulna, akkor a fotósok 95%-a t*könszúrná magát kínjában:)
  • Möci
    #9
    "és mivel a kompaktoknál már nincs is kereső..."
    Hosszú sorokat kéne teleírnom, hogy mely kompaktokon van.
    Mondjuk a névjegykártya tartó méretű kompaktokon tényleg nincs.

  • Möci
    #10
    Teljesen belehabarodtam ebbe a gépbe!
    Az autómmal is így voltam tíz éve..., besétáltam a "FIAT ÓBUDÁBA", ahova éppen akkor toltak be egy új modellt a MULTIPLÁt..., pillanatok alatt belezúgtam.

    Vajon mennyi lehet az α300 és az α350 ára?
  • Möci
    #11
    (megjegyzem ilyen csúnya autót csak szerelemből lehet megvásárolni..., no de nem bántam meg)
  • rjudit
    #12
    A300 kit 800USD, A350 kit 900USD.
  • G_ArchAngel #13
    de belül az egyik legjobb családi autó...
  • #14
    “A kézből készített felvételek rázkódásmentességről a váz belsejébe épített Super SteadyShot képstabilizáló gondoskodik. Ennek vezérlőalgoritmusát feljavították…”

    Erre szükség is lesz a sok eltartott kézből exponált fotóhoz , hacsak nem hozakodnak elő stabilabb megoldással, mondjuk egy kompozit (ha akarom optikai kereső, ha akarom EVF) keresővel.

    Békaperspektívához és állványon való használathoz viszont tényleg jó az élőkép.