14
  • Csaba42
    #1
    "Erpenbach az új büntetés-végrehajtási intézmények építési és működtetési költségeit, valamint a nevelőprogramok indítását finanszírozná a videojátékokat és az elektronikus készülékeket terhelő új illetékből."
    Inkább dolgoztatnák meg jobban a börtöntöltelékeket, másra úgysem valóak (jah, nekik joguk van, el is felejtettem). A végén már megadóztatják a levegőt is (milyen mocskos függő dolog már az is).
  • Ghoosty
    #2
    Én is így vagyok vele, munka tábort nekik és tartsák el saját magukat, azt esznek amit megtermelnek.
  • Gauge
    #3
    Háááát, azért én vigyéznék ilyen kijelentésekkel. Bár sokan valóban bűnösök börtönökben, azért azt se feletsük, hogy rendőrállamokban élünk, ahol gyakorlatilag azt ítélnek el akit akarnak.

    Én speciel az összes politikus beküldeném börtönbe, hogy dolgozzanak és termeljék meg mind azt a pénzt, amit elbasztak.Egyébként a jó kurva anyját annak aki ilyet megfogalmaz. Azért illetéket, mert még egy adót már nem vethetnek ki egy már megadóztatott termékre...


    Én azt mondom: VILÁGFORRADALMAT ÉS RENDSZERVÁLTÁST!

  • Narxis
    #4
    Világ dolgozói, egyesüljetek!
  • Ghoosty
    #5
    Az addig ok, hogy vannak ártatlanul elítélt emberek, de súlyosság szerint lehetne csoportosítani, hogy milyen munkatáborba kerülne.
    Nem 2. világháborús náci haláltáborra, se szibériai munkatáborra nem gondoltam, egyszerűen csak simán dolgoztatni őket, nem egész nap semmit tenni.

    Ameddig hajléktalanokank megéri télire börtönbe vonulni, addig nem jó a rendszer. Bár ha addig dolgozna az más lenne.

    Kis bűntett, mondjuk szemétválogató, nagy bűntett kőbánya.
  • Komolytalan
    #6
    Ahhoz hogy a politikusok visszaadják a pénzt amit elcsesztek egy élet is kevés. Gondolj bele: itt milliárdokról van szó, amiből max 10%-ot oszt vissza nekik a cég, aki lenyúlja a lóvét. Vagyis ha egy politikus elcsesz 20 milliárd Ft-ot, abból legfelejebb 2 milliárdot kap vissza, annyit tudsz rajta behajtani (ha még nem költötte el).
    A munkatábor ötlet nem rossz, de akkor kombináljuk azzal, hogy a sorozatos szabálysértésért is járjon. Mivelhogy egyes körökben divat 10eFt alatt lopni, mert az még csak szabálysértés, ha elfogják a boxost (jaj, kimondtam) behajtani úgyse tudják rajta, és mehet újra lopni. Ilyen esetekben simán be lehetne őket vágni munkatáborokba, ahol egyátalán nem kell jól tartani, elég ha az idő alatt nem döglik meg amíg benn kell dolgoznia. Asszem kicsit jobban átgondolnák a bűnözők, hogy esetleg egy másik, toleránsabb országba vándoroljanak, aminek mind csak örülhetnénk (kevesebb segély, börtön fenntartás, stb).
    Az meg hogy rendőrállam van, és nagyon sok a politikai koncepciós per, meg per nélküli több hónapnyi előzetesek az egy másik kérdés. Azt is rendbe kell tenni, hogy a rendőrség és a bíróság legyen végre független a kormánytól, meg azt is, hogy a börtön nem szanatóriumként funkcionáljon.
  • Csi9aa
    #7
    Világforradalom? Perpill inkább a fasisztoid puccs(kísérlet) a divat :)
  • Yurij
    #8
    Tipikus cionista hozzá állása van a dolgokhoz.Ez is egy késsel keresztelkedet barom.
  • Komolytalan
    #9
    Ja, 1984-ben nem lehet forradalmat csinálni.
  • BobaFett
    #10
    Juj, csak ezt a hírt gyurcsány apánk nehogy meghallja, mert akkor mimeg kapunk 10%-os extraadót.
  • Komolytalan
    #11
    Pedig meg fogja hallani, de majd nem extra adó lesz, hanem bolt látogatási díj, ami persze ott fog maradni a boltosnál, hogy fejleszthesse az üzletet, meg szebb lábtörlőt rakhasson az üzlet elé, és a többi markec bla-bla.
  • Gauge
    #12
    Cionizmus ellenségei: EGYESÜLJETEK!
  • RpPRO
    #13
    Na, csak halkan, mert a draga kormanyunk minden adot kivet, amit barhol kivetettek. :)
  • ziby20
    #14
    gaz http://href.hu/x/54ek