45
Videókazettáról pc-re
  • torrente
    #1
    A Youtube-ra szeretném feltölteni Westbamtől a Celebration Generation című rési klasszikus technószámot. Ez a klip még nincs fent, s ezzel szeretnék sok-sok embernek örömet okozni. Én is nagyon imádom ezt a számot!
    A kérdésem az az, hogy hogyan lehetne vidókazettáról a számítógépre juttatnom a klipet? Milyen kábel kell hozzá, a kábel két oldalát egészen pontosan milyen csatlakozókba dugjam illetve milyen programot kell használnom ehhez? Esetleg egy rövid leírás sem ártana a progihoz, ha nehéz megcsinálni.
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Palinko
    #2
    1. TV kártya, videó.
    2. videót kötöd tévékarira, kikeresed a tévékarin a videót
    3. felveszed tévékártyával az adatot
    4. átkonvertálod
    5. nem nyitsz ilyenről topicot mert sok helyen feltehetted volna.
  • torrente
    #3
    Kösz a segítséget!
    Tipikus magyar vagy: egyet segítesz, egyet belerúgsz a másikba. Csak mert így szokás.
    Tuti választ akartam (amit meg is kaptam), és nem akartam, hogy egy topicban elsüllyedjen a kérdésem, mint ezer másik alkalommal.
  • szucsy89
    #4
    tipikus magyar vagy: megköszönöd a segítséget, utána belerugsz a másikba...csak mert így szokás
  • Vaxi
    #5
    teljesen igazad van.
    de neki is: elfért volna másikban.
    meg kéne végre csinálni, hogy működjön az a rohadt kereső, meg a nyitó törölhesse a témát...
    Ám ez szép kis divat itt, valaki nyit egy topicot, 120 ember habzó szájjal keresi a topicokat, hogy leoltsa a másikat mekkora láma/újreg/stb.
    Szánalom...
  • akyyy
    #6
    tipikus magyar vagy: igazadsz adsz mindkettőnek aztán beléjük rúgsz
  • spy803
    #7
    Ha a VGA kártyádon van s-videó bemenet, akkor nem kell külön tunerkártya. Ha nincs és nem akarsz ezért tévétunert, 4-5 ezer forintért lehet kapni USB-s digitalizálót.
  • Monoton
    #8
    :DDDD
  • Csesza
    #9
    vaty próbáld meg bedugni a floppy mekkhajtóba, asszem beolvassa :)
  • immovable
    #10
    egyetért
  • immovable
    #11
    lol
  • Balumann
    #12
    Ez nem az, vagy ez?
  • Cat 02 #13
    Ne offoljatok mert jön 1 tipikus modi =|
  • BaliBoy
    #14
    Bakkker... hogy itt mindenki magyar... :DDD
  • ScarY MAN
    #15
    én nem ^^,
  • SHADOWEYES7
    #16
    Hogyérted?
  • TothLaci
    #17
    Te is tudod, mi a jó zene :)
    Az egyik zeneszám, amit évek óta kerestem, és az SG-nek és az egyik fórumozónak hála megszereztem a szám címét. A klippjét is megtaláltam már, amit 15 éve nem láttam (most vagyok 20), kissé érdekes volt, három képkocka emlékképem volt róla :) De ha már 1993-nál járunk, hagy említsek meg egy másik zeneszámot, amiben két csúnya gyerek, és egy szép csaj van. Abba a csajba "szerelmes" lettem, csak hát nem csak a távolság, szerencse választ el tőle, hanem az idő is. :D
  • Vaxi
    #18
  • Sir Quno Jedi
    #19
    Nem. Nem tipi-kuss!
  • Solten
    #20
    tipikus magyar
  • shrike7973
    #21
    Tipikusan Shrike® is hozzátett egy hsz-t
  • torrente
    #22
    Ha meg is nézed, nem csak gyorsan beütöd a youtube keresőjébe és aztán ide bemásolod, akkor láthatod, hogy az egyik nem videóklip (pedig az lenne az eerdeti és én ezt tölteném fel), a másik pedig remix, amitől szerintem sokkal jobb az eredeti.
  • Breki33
    #23
    Ez nem az?


    klikk

    A zene minőségére inkább nem mondok semmit
  • reaper4
    #24
  • F1re
    #25
    beadja ez a szám :DD
  • TothLaci
    #26
    Videómegosztóktól mit vársz?
    Nekem tetszik ez a zeneszám, jól visszadja a 1993-as hangulatot, hiába voltam csak 5 éves.
  • torrente
    #27
    De ez az! Majd valahogy felveszem a kapcsolatot a feltöltővel, hogy rakja fel youtube-ra is. biztosan rengetegen örülnének neki! Köszi az infót!
  • torrente
    #28
    Jaja, szerintem is szuper szám! Ehhez viszonyítva Westbam későbbi munkáit mindig elcsodálkozom, hogy tudta úgy leadni a színvonalat a minimalista tötyögéseivel.
    Úgy általánosságban elmondható, hogy a 91-97 közötti számok nyomába sem érhetnek a mai zenék.
  • shrike7973
    #29
    Arról hogy kulturálatlan vagy és nem ismered a mai zenevilágot nem tehetünk...
  • Sir Quno Jedi
    #30
    Jaja, én is asszondom, hallgasson mindenki Crystalt! [l'fut]
  • torrente
    #31
    Hűha ifjú Roos Péter, azt melyik mondatomból hámoztad ki, hogy nem ismerem a mai zenevilágot?
  • torrente
    #32
    Inkább téged hallgatlak, mert hát mégis csak te vagy a Rendszer Hangja!
  • Sir Quno Jedi
    #33
    emmá tiszta száraz érzés, hmmm
  • shrike7973
    #34
    Onnan hogy meghallgattam ezt a számot és ez egy zajhalmaz, deha neked tetszik...
  • davidka003
    #35
    Nekem sem tetszik. Hányingerem van ettől a zenétől.
  • shrike7973
    #36
    [spoiler]Hold your colour... még hogy a mai zene nem ér fel...[spoiler]
  • shrike7973
    #37
    Hopp :D...kicsit félrement...
  • torrente
    #38
    Ettől jobb zenét csinált 17 (!!) éve a Prodigy.
  • shrike7973
    #39
    De az nem mai...
  • shrike7973
    #40
    Kezd kicsit off lenni a téma..