109
az előző évszázad propagandája, szovjet, amerikai, náci, vagy más nemzeté, ide jöhet.
  • degenerator
    #1
    kezdésnek, egy kis videó.
  • Molnibalage
    #2
    Hasonló.
  • Bandee1987
    #3
    1940-es náci propaganda
  • Bandee1987
    #4
    Valamint lista a náci filmhíradókról
  • trident
    #5
    Nem szigorúan propaganda, mert vágva van: Are Japanese Humans ?

    "In the WW2 the US-Propaganda has show the Japanese as animal Beasts, not as Humans. So it was easy to kill Mass of their Womans and Childrens with Firebombing. All the big Japanese Citys they have devastet with giantic Areabombing by Firestorm. The Japanese was without Bunkers, so it was a greater Massaker still. The Final was the A-Bombing on two last big Citys where was undestroyet still, Hiroshima and Nagasaki. A Weapon of Masdestruction against Womans and Childrens and old Peoples.This was a Holocaust too."
  • Bandee1987
    #6
    Újabb náci propagandafilm - Triumph des Willens (Az akarat diadala) - Leni Riefenstahl dokufilmje

    Angol felirattal
  • trident
    #7
    Interplanetary Revolution - Soviet Propaganda "is a 1924 Soviet Propaganda Animated Short about a valiant comrade bringing the ideals of the revolution to Mars. Fantastic communist propaganda...mars propaganda soviet 1924 revolution"

  • degenerator
    #8
    ezen halálra röhögtem magam.
  • degenerator
    #9
    ez mostani propaganda

    egyébként olyan szovjet/magyar képeket tudtok berakni, hogy pl elvtárs, légy óvatos az ellenség mindenhol ottvan, vagy előre a munka frontján?
  • Muki100
    #10
  • Muki100
    #11
    Jó, ownoltak.
  • degenerator
    #12
    ez rossz link.
  • degenerator
    #13
    view image+f5
  • degenerator
    #14
    ha jól értem, 1924ben készült. de akkor mit keres ott a swastika? akkor a nácik még sehol nem voltak.
  • trident
    #15
    Szándékosan csak másoltam; leginkább azt a filmet linkeltem volna, ahol a japán ellenséget nekrofiloknak mutatják, de de ez sem semmi, amikor bemutatják a japán rassz sajátjait. NC.
  • Muki100
    #16
    Children knew an element of fright at this time as well. They were told they must stay away from the German soldiers because “They eat children.”

    “One dusk evening my mother was working at the hospital as a volunteer nurse. Grandfather was supposed to watch me, but I left the house and went ‘exploring’ down by the wharf. I saw a couple of ships anchored there, each having the big black German cross on the side. I hid in the bushes to watch. I wanted to see what kind of people ‘ate children.’ I hadn’t seen a German up close before. I watched as they loaded the boats. ‘Why, they look like regular people,’ I said to myself. Suddenly, right beside me I saw a pair of shiny black boots. I looked up slowly and gasped. It was a German officer!! ‘Oh, he’s going to eat me,’ I thought. My heart was pounding wildly. If I could only disappear into the air or something.

    “The German officer was very tall and blond with the most startling blue eyes I had ever seen. They were kind eyes; they were smiling too. He leaned over and patted me on the head. Gently he said in Swedish, ‘run along home, little girl. You shouldn’t be out here so late.’ I bolted up and took off running as fast as my legs could carry me, never looking back, till I reached the house.”

    Ez egy a számtalan legendából...többek között a gázkamrák legendája is az első VH.-ban kapott népszerűséget aztán a másodikban.
    Hasonló propaganda volt még az emberi zsírból történő szappanfőzés is.
  • degenerator
    #17
    azt soha nem értettem, hogy a csontra lesoványodott zsidóból hogy főznek szappant.
  • Fantomlovag
    #18
    Modern propagandák akartok? HIRADÓ!
  • light00
    #19
    Ezzel kivételesen teljesen egytértek, de ne legyen ebből flém, ne zárják emiatt ezt a topikot :$
  • degenerator
    #20
  • degenerator
    #21
    soviet
  • degenerator
    #22
    alig hittem el, mikor olvastam.
  • degenerator
    #23
    ez meg egyszerűen röhejes
  • degenerator
    #24
    csak hogy ne süllyedjen el a topik.
  • Molnibalage
    #25
    Úristen... Akkor már inkább piál a föld. :)
    Mellesleg a régi szovjet himnusz szerintem szép. Néztek már rám furán mikor azt fütyörésztem... Sajnos a rendszerük nem volt az..
  • degenerator
    #26
    volt jó és rossz oldala. persze fogyasztói szemmel csak rossz lehet.
  • Pluskast
    #27
    Na hát igen. Nem egy csúnya zene az biztos csakhát az ember óhatatlanúl össze köti a rendszerrel. Egyébként pont a minap néztem youtobe-n a Bundeswher díszzászlóaljának egy ünnepi felvonulását. Hát mintha 65 évet visszarepültem volna az időben. 2.vh-s katonaindulókra masíroztak a srácok:)
  • degenerator
    #28
    valami hasonló érzés
  • Molnibalage
    #29
    Nem fogyasztói szimmel. Nekem ne akarja senki felülről megmondani, hogy mit tehetek és mit nem. Ne monjda meg nekem, hogy mi a jó és mi a rossz. Nem azt értem ezalatt, hogy nem kelllenek törvények, de az hogy nem hagytak rendesen élni és kussolni kellett, ha nem tetszett valami azért az nem túl jó. Viszont a diktatúrák előnye a jobb általános közbiztonság. Ez azért hiányzik itthon bár érdekes külfödön mégis megoldaható...
  • degenerator
    #30
    külföldön sincs megoldva. akármit mondanak neked. olyan helyeken lehet azt mondani, hogy éjjel is kimehetsz az utcáa, ahol viszonylag kevés a "vendég".

    egyébként meg, most már beszélhetsz, de csak bizonyos kereteken belül.

    szóval mondhatjuk, most is kuss van, csak többet engedhetsz meg magadnak.
  • Rundstedt17
    #31
    milyen országra gondolsz?a demokrácia velejárója a gyenge közbiztonság
  • Molnibalage
    #32
    Svájc? Svédország? Dánia? Kanada? Japán? Mind a gyenge közbiztonságról híres mi?
  • Muki100
    #33
    De mind egyre jobban ellepik a bevándorlók.
  • horthy
    #34
    Menj el Berlinbe a muszlim törökök közé ott tanulhatsz közbiztonságtant meg multikulturát !
  • degenerator
    #35
    ó, le vagy maradva. japánban soha nem volt közbiztonság, ugyanis a maffia optt robbant, és gyilkol, ahol akar, semmit nem tudnak tenni ellene.
    svédországot ellepték a kaffermajmok, meg az arabok, hétköznapos lett az a hír, hogy ezt-azt megerőszakolták, őt meg őt kirabolták, és felgyújtották...
    kanadáról csak annyit tudok, hogy a magyar cigányok már ott is jártak, nem is szeretnek bennünket.
    a másik kettőről még nem olvastam, nem hinném, hogy jobb lenne a helyzet.
  • Rundstedt17
    #36
    Svédországban mindennaposak hogy a bevándorolt muszlimok nőket erőszakolnak meg....Svájcban élt egy ismerősöm a bevándorlókkal nagyon kell vigyázni elmondása szerint,a lényeg hogy ott is vannak bűncselekmények de nem engedik az országon kivülre az ilyes híreket mert rontaná az ország megítélését.Japán az okés,de hát ők a fegyelmükről híres népcsoport...Dániában is sok a bevándorló...Kanada is úgy szintén célpont...
  • degenerator
    #37
    akkor még te sem hallottál a yakuzák dolgairól.
  • Molnibalage
    #38
    Na de azok egymást irtják és nem a pórnépet. Nem késel meg cigány a főváros legforgalmasabb terén az mp3 playeremért meg hasonlók.
  • degenerator
    #39
    az igaz. de néha robbangtatnak, ahol emberek halnak meg.

    on:
  • Rundstedt17
    #40
    pontosan.