40
kedvenc csajozós fickónk legújabb kalandjai
  • Desiderata #1
    Sziasztok!

    Bejelentésre került kedvenc csajozós fickónk legújabb kalandjainak folytatása.
    Sierra Entertainment nyilatkozata szerint PC, PS3, Xbox 360 és mobil platformokra készül az új játék.
    A történet egy filmstúdió területén fog zajlani.
    Megjelenés őszre várható.

    első képek





    további képek, forrás
  • Desiderata #2
    a játék címe: Leisure Suit Larry: Box Office Bust, csak az utolsó szó nem fért ki, egy moderátor legyen szives javítani a címet, köszönöm!

    +1 kép :)
  • n3whous3
    #3
    Látom már előre a 60-70%-okat repkedni. Meglepnél minket pár játékmenetbeli infóval? Hátha nincs igazam :)
  • Bucser
    #4
    Hova lett a régi jó Larry??? már a Magna cum Laude is szar volt.. ez még gázabbnak tűnik...
  • Desiderata #5
    előző rész, a Magna Cum Laude tényleg nem volt a top, sajnos ott a környezet sem volt valami határtalan és Larry se volt megnyerő, küldetések laposak, humor kevés volt

    az új részben így képek alapján a játéktérrel nem lesz gond, nagy bejárható területet sejtek
    viszont feltételezhetően megint nem a fiatal felnőtteket célozzák meg jó humorral és erotikus jelenetekkel, hanem a kisiskolás korosztályt
    Larry fiatalabb, story szerint a nagybácsinál dolgozik nyári munkában, biztos sok mini game lesz mindenhol, de játékmenetről nem tudok infót
  • Timbo
    #6
    azokat az időket nem lehet felülmúlni :) ezek pedig már csak szánalmas próbálkozások visszaadni a visszaadhatatlant :) (monkey island, sam and max és larry :) )
  • Desiderata #7
    itt olvasható egy rövid interjú
    itt pedig további képek
    karakterek inkább játékbabára hasonlítanak mint életszerűre
  • takysoft
    #8
    Picit... vastagabb..... ne ennyire melles, inkább "seggesebb" csajok nem lesznek?

    10 éves kislányok néznek ki így... (melleket kivéve).. ez nekem nem jön be...

    Ezek úgy néznek ki, mint az éhenhalt hullák...
  • takysoft
    #9
    egy szép lánynak jó segge, meg combja van:D

    csak hogy ne kötekedhessetek:

    (kép nem a játékból... sajnos)
  • SuperCharger
    #10
    Nagyon szűkszavúan beszél az ürge az interjúban a játék műfajáról, meg nagyon sokat emlegeti a "mai" játékokat. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez bizony nem vérbeli, régivágású kalandjáték lesz. Kalandjáték elemei is lesznek, talán többnyire azok lesznek, de sok lesz mellette a sallang.

    (taky: Úgy tűnik, mégiscsak igaz, amit eddig mesének hittem: bizony kincs van a szívárvány lábánál. )
  • Desiderata #11
    új fejlesztőcsapat készíti a játékot, a Team17
    akár valami jó is kisülhet, de mindeképpen gyerekes lesz
  • Seth
    #12
    a team 17 mikor csinált jó játékot? worms ami a csövön kifér, nagyon tapasztaltak. Oké, a 90-es évek elején elkövettek egy kellemesnek mondható alien breed-et, amúgy semmi említésre méltó
  • takysoft
    #13
    Team17? "Uuuncsiiii"

    (worms-beszólás:D... igen a worms egyes rszeiben voltak magyar beszólások:D)
  • MerlinW
    #14
    "új fejlesztőcsapat készíti a játékot, a Team17"
    Mármint az a 20 éves cég akinek köszönhetjük azokat a klasszikusokat mint pl.:

    Lemmings, Kingpin, Nightlong

    Illetve a felejthetetlen:
    Silverball
    Arcade Pool
    Body Blows
    Assassin
    Alien Breed
    X2
    Stunt GP
    Superfrog
    Worms


    Nagyon fiatalok vagytok..:)
  • Desiderata #15
    képzeld ismerem a céget ezer éve , Lemmings nagy kedvencem volt
    "új fejlesztőcsapat"-tal arra akartam utalni, hogy eddigi részeket nem a Team17 fejlesztette
  • takysoft
    #16
    Ott voltam, annyira fiatal nem vagyok.
    Ezek Annyira nem nagy játékok...

    Lemmings meg worms... többi...
  • MerlinW
    #17
    Nightlong egy zseniális point and click kaland, Kingpin egy szuper hangulatú gengszter FPS, X2 a nemtudom hány díjat nyert kereskedelmi űrszimulátor, Arcade Pool a maga idejében az egyetlen és legélethűbb "fizikával"rendelkező 2D-s billiárd játék volt, stb. Lehet hogy neked nem nagy játékok, de az összes felsorolt játék 80-90%-os értékelést kaptak. És sokak számára felejthetetlen órákat szereztek.


    (91-95 között jöttek ki ezek a játékok, ha jól matekozom, Te max 8-12 éves lehettél akkor még)

    Nehogy személyeskedésnek vagy offenzívnek vedd, csupán beszélgetek:)
  • Seth
    #18
    Kingpint szvsz nem Team 17 csinálta, hanem a Xatrix
    Az X2 pedig nem az az X2 . Amiről te beszélsz az az Egosoft alkotása. A team17 X2-je egy ps1-es shooter.
  • MerlinW
    #19
    Mindkettőben igazad van. T17-es Kingpin meg egy bowling:) Előfordul.
    De ettől függetlenül maradt még T17 zsákjában örökzöld bőven:)
  • blackgamer
    #20
    már elérhető a hivatalos oldal http://leisuresuitlarry.com, eddig kevés tartalommal
  • Desiderata #21
    első trailer itt nézhető
  • Carloska
    #22
    Leisure.Suit.larry.Box.Office.Bust.EMUDVD-Unleashed
  • Wild Black Bone
    #23
    Üdv! Letöltöttem a játékot, feltettem de nem indul. Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2500&l=hu címen. <--- ezt irja ki és nem tudom hogy miért nem megy a torrentoldalon Cracket nem adtak hozzá ezért gondoltam nem kell de ha mégis akkor ha valaki tud küldjön egy linket thx
  • zeus89
    #24
    nincs még crack :-p daemon tools pro kell meg DTE kell hozzá, de mivel Windows 7-em van, igy nem tudom feltelepiteni a daemon tools, és igy játszani sem tudok :-( remélem mihamarabb jön egy crack!
  • Desiderata #25
    aki már kipróbálta, írhatna pár szót róla
  • rotator
    #26
    15 perc próba után mászkálós-ügyességi játéknak tűnik, kicsit olyan Psychonauts jellegű, csak annál jóval egyszerűbb, földhözragadtabb és perverzebb.
  • Carloska
    #27
    mit kel ezen kiprobálni a legenda újabb része és nagyon komoly
  • Desiderata #28
    ettől nem lettem okosabb
  • zeus89
    #29
    a térkép meg a küldetések GTA szerüek, autókba is be lehet ülni ... 3rd person view kaland játék szerüség :-D perverz gondolatokkal :D
  • CalebJoe
    #30
    Ez a legelső kalandjátékok egyike úgy tudom valamikor 1980-ban jelent meg az első rész, ez egy csajozós kalandjáték logikai elemekkel köze sincs a GTA-hoz.
  • rotator
    #31
    Inkább az első 7 részhez nincs köze. :) A Magna Cum Laudehoz már annyiban hasonlít, hogy vannak benne mini-játékok, de egyébként amit láttam belőle, egy teljesen lineáris küldetésrendszerű mászkálós-ügyességi cucc, semmi logikai rész nincs benne. Az irányítás és kamerakezelés helyenként iszonyatos.
  • zeus89
    #32
    tömören összefoglalva olyasmi mint a simpson hit and run játék volt ... :-)
  • Carloska
    #33
    itt a crack akinek kell


    http://rapidshare.com/files/215634726/Leisure_Suit_Larry_Box_Office_Bust_Crack_Only-RELOADED.rar


    http://www.megaupload.com/?d=890Y9N5U
  • ricsa008
    #34
    nekem egyoik sem jó pedig jó lenne a crack :( mind2 az Ip cím miatt ugat
  • Gabee667
    #35
    A vonatos résznél vagyok amikor kiszabaditol egy csajt majd még kettöt aztán mászni kell balra hogy tovább menj de utna a következö vagonnál mit kell csinálni ? Remélrm tart már valaki ott. Thx
  • Desiderata #36
    nem erre számítottam, írtó gyenge a játék, nem felnőtteknek készült
    a kamera tényleg borzasztó, lehet konzolosoknak ez jó, pc-n szokatlan és megszokhatatlan

    létezik valami mission ugró cheat? nem bírom idegekkel de kiváncsi vagyok a következő küldetésekre
  • joe1980
    #37
    sziazstok nekem volt egyolyan problémám amikor bementem egy épületbe ott lefagyott nekem és nem tudom miért,azt szeretném megkérdezni ,hogy mással is történt-e ez
  • Desiderata #38
    készült hozzá videó végigjátszás
  • Carmageddon
    #39
    itt lesz az új rész, igaz egy rebot csak
  • JonasSandor
    #40
    Ez már nem rebot hálisten.