144
akció-RPG
  • wedge31
    #1
    " A Hard to be God egy középkori, anarchista városban, Arcanarban játszódik. A lakók között egy magasan képzett diplomáciai, és harci érzékkel is megáldott kém settenkedik (mi). A halandó számára még nem is létező fegyverzettel felszerelkezve figyeli a város utcáit, a négy fal között történő eseményeket, hogy az anarchista világ gondjainak utánajárva megoldja azokat. Mindeközben végig ügyelnie kell arra, hogy ne "ismerjék" fel, hiszen különleges képességei révén hamar az ördögöt látnák benne.
    Nem lineáris játékmenet, összesen négy különböző végszó, innovatív, és rendkívül komplex, mégis egyszerűen kezelhető harcrendszer, több mint kétszáz fegyver. Dinamikus napszak váltakozás, NPC-k sokasága vár ránk. " -sg cikk.
    Kint a demo akinak van infója megoszthatná velünk milyen a játék érdemes e foglalkozni vele.
  • SötétBarom
    #2
    Jól hangzik :)
  • milk41
    #3
    kép,videó?:P
  • ricsa008
    #4
    pl itt
  • Frosty01
    #5
    egy gépigényt plz C:
  • wedge31
    #6
    Másfél éve már olvastam erröl a játékról akkor olyanokat írtak hogy lesz benne harci kutya amit ráuszithatunk az ellenre meg lovak amiket szintén lehet használni csatákban.
    Véletlen generált települések és npc-ik ,külön testrész critical-hit gondolom a fej a nyerö.
    Mivel a játék alapja Arkagyij és Borisz Sztrugackij -Nehéz istennek lenni cimü könyve és ez a game regény történései után játszodik / a stalker is az ö könyvüket használta alapnak bár ott csak keveset vettek át a regényböl / valszeg lesz benne modern fegyver is mivel a regény két idösikon játszodik.
    De aki már tolja a demot biztos többet tudna mondani.
  • Frosty01
    #7
    az egyik képen ott feszít egy kivetítős laptop ^^
  • grebber
    #8
    Részletesebb leírás!

  • wedge31
    #9
    Ez az ,ezt olvastam anno remélem a nagyját csak megvalositotak belöle.
    A demot még senki se probálta ?
  • ricsa008
    #10
    na kipróbáltam a demo-t
    az irányítás egész jó a graf nem egy assasin creed de az biztos hogy kifogom próbálni a teljes verziót is
  • wedge31
    #11
    Végre odaértem hogy kiprobáljam a demot.
    Igy az elején tuljutva szerintem egy korrekt kis hack and slash játék lesz ez.
    A harc a szokásos jobb gomb alap támadás a bal bal a power támadás és érdekeségképp az egér hármasal kivégzi az ellent.
    A graf ahhez a stilushoz elég ugyis többnyire madártávlatból szoktam az ilyen gameket tolni de aki akarja közelre is állithatja a kamerát.
    Az irányitás a szokásos wasd és az egérel forgatod a kamerát.
    Mágia ahogy néztem nincs, a harcban a staminára kell figyelni mert ha észnélkül csapkodsz hamar elfogy / vissza is töltödik azonnal / és az elég kellemetlen ha nem tudsz mozdulni mikor hárman a nyakadba ugranak.
    Több részletet késöbb mert a melo miatteléggé bevagyok havazva.
  • bepe79
    #12
    Szerintem az iranyitas ha wasd, akkor az abszolute nem a ``szokasos``.
    Ugyanis a Titan Quest-nel es a Sacred-nel is pl. (amik szinten hack n slash-ek), az egerrel valo kattintasra megy a karakter, nekem az jobban bejon. Az egyik legjobban eltalalt game a Titan Quest, nekem az a kedvencem per pill.
  • Voltan
    #13
    Ha ez tényleg csak egy hack n slash vacak, akkor már régen rossz...
  • wedge31
    #14
    Igen ez egy hack and slash az hogy milyen a játék döntse el mindenki saját maga.
  • Aurelianus
    #15
    Sajnos vistan dll hibával kilép ntdll.dll -el van vmi baja a demonak....
    Be sem töltődik: kár érte, remélem a teljesben javítják majd ha kijön hamarosan.

    Ígéretes darab lesz!
  • Aurelianus
    #16
    mármint vistán
  • Vlala #17
    Kipróbáltam a demót. Tetszik.
    Felmerült pár kérdésem is:
    1. A kamerát ugyan tudom mozgatni, zoomolni is, de a rálátó szögét (nem túl magyaros kifejezés, de mit vársz hajnali fél egykor?) hogy tudom változtatni? Laposabban szeretném látni a világot.
    2. A lovam néha érdekesen reagál a nyílbillentyűkre. Körbe-körbe szaladgál, elrohan, nem arra megy, amerre szeretném. Bug? Feature? Egyébként tetszik a rohamozási sebzésbónsz, vágtázó lóról sokkal nagyobbat lehet ütni :)
    3. A farkasok, amelyekkel találkoztam, vadak voltak, vagy a rablókhoz tartoztak? Nekem is lehet? A leírás harci kutyát emleget.
  • grebber
    #18
    Kijött: Hard To Be A God CLONEDVD-PROCYON 4.40GB
  • Vlala #19
    Kösz az infót! "Megveszem."
  • Seth
    #20
    Hm, Reloaded verzió is van, az csak harmad ekkora
  • c3124c
    #21
    a kérdés az, hogy lehet e vhogy menteni, mert nekem nem sikerült a reloaded-el, aszongya unable to save :s. Vajon a clone-os is ilyen?
  • PTW
    #22
    szintén ugyanez a probléma eslő mapon tudok menteni, hajókáztam nem tudtam menteni. Újratölöttem régi állást, hajókáztam tudtam menteni, bebörtönöztek ismét nem tudtam menteni....
  • c3124c
    #23
    ja, sztem kakesz a krekk, kérdés, hgoy a clone-os jó e?
    jó lenne, ha vki megmondaná, mert akkor szedném is.
  • tegla
    #24
    Nekem a clone-s verzió nem akar indulni.
    A mellékelt infoban ajánlott DeamonTool Pro-t letöltöttem;azzal mountoltam,telepitettem de igy se megy sajna vmiért.
    :(
  • strebacom
    #25
    Hard.To.Be.A.God-RELOADED ilyen is van ez meg csak 1.3GB miért???
  • c3124c
    #26
    azért, mert abban nincsenek bennn a felesleges dolgok....viszont nem jó a krekk, mert nem lehet menteni egy idő után :s .
  • strebacom
    #27
  • wedge31
    #28
    A clone verzióval nálam minden rendben három óra játék után.
  • c3124c
    #29
    thx
  • haxoror
    #30
    Na most hogy kiderült melyik a jó verzió írhatnátok pár véleményt hogy milyen maga a játék?
  • csgj
    #31
    Ugyanúgy kezdődik, mint a demo... és nem változtattak azóta semmin. És sztem egész jó játék. Csak azt nemtom, hogy melyik gombbal lehet screenshot-ot csinálni. Vmelyikkel tuti lehet (ami nem f12 és nem print screen), mert van screenshot mappa.
  • BlackShadow
    #32
    véleményem szerint a verzió lényegtelen, gondolom a reloaded azért lett kevesebb mert kivette a nyelvi fájlokat (legalábbis az esetek 90%-ban ennek köszönhető a kisebb méret). a clone verzióhoz úgy sincs crack, ezért clone :D daemonnal betöltve sztem a reloaded is uugy működik. majd kipróbálom :)
  • wedge31
    #33
    Reloaded crack nem jól kezeli a mentéseket próbáltam.
  • BlackShadow
    #34
    nem is áll szándékomban használni a cracket :)
  • wedge31
    #35
    Hát perszee
  • BlackShadow
    #36
    jovan akkor ez abba a 10% -ba tartozik ami kiveszi a játék indulásához szükséges dolgokat :D mert dtpro + yasu kombóra szarik magasról :) mind1.. van mellette még pár játékom így ráérek ^^
  • Dant0r
    #37
    Nekem DTLite-tal (4.12.0) All Emulations ON-nal simán megy a clonedvd.
    Más kérdés hogy elég durván arrébb lehet lökdösni az embereket, tolni őket a füvön, elég gáz :-\
  • tegla
    #38
    Nos én a gamecopyworld-ról leszedtem egy crack+dll fájl csomagot és azzal szépen el is indult a clone-s verzióm és nincs gond a mentésekkel sem.
  • xido
    #39
    De hogy a játékról is mondjon valaki valamit...engem kicsit Two worlds-re emlékeztet...kicsit "egyszerűbb és bénácskább" egy Oblivion/Gothic/Witcher után,de játszható...és míg az elején minden hülye bandita nekem esett a farkasok mellett is..addig egy álruhás küldetés után békén hagynak a ruhám miatt,szóval jól működik az elvegyülés is:)
  • wedge31
    #40
    Nekem a diplomácia része tetszik a legjobban a sok harc elkerülhetö / persze csak a humánok fogékonyak rá / itt tényleg igaz ,hogy többet észel mint erövel elvégre kémek vagyunk vagy mi a szösz.