6
  • Giovanni Gatto
    #1
    Annyira jó lenne, ha a cikkíró utána nézett volna a játéknak és nem írkált volna hülyeségeket. Egy dolog, hogy a hír saját magának is ellentmond: "...ezért májusban a Fantasy Warst keressük majd a boltok polcain", majd a következő sorban "A megjelenésről biztosat nem tudunk mondani". Ami még kínosabb, hogy a Fantasy Wars november vége óta kapható Magyarországon (pl. a CD Galaxisban). Igényesség rulez!
  • neoG
    #2
    nnaaaa.ezért olvasom inkább a hozzászólásokat.sokkal többet megtudni belőle mint a cikkből
  • Nenrandil
    #3
    Ez tényleg dúrva... az RPG.HU-n már leírást is olvastam róla...
  • Szaruman
    #4
    Amúgy tökre úgy néz ki, mint a HoMM5, legalábbis nagyon az a stílus (grafikában).
  • Giovanni Gatto
    #5
    Grafikailag talán, a játékmenet viszont szinte egy az egyben a Fantasy General-ra hajaz. Szóval aki szereti/szerette a Panzer General-sorozatot és a Fantasy General-t, annak szerintem mindenképpen megéri kipróbálni legalább a demo-t.
  • Wittgen
    #6
    Oltári jó játék, csak kár h. már novemberben végigtoltam a 3 kampányból kettőt.
    Még jó, hogy itt az SG-n elég jól informáltak a cikkírók (mármint mikor jelenik meg, stb.). Egyébként más portálokon is úgy harangozták be a progit, ami "majd az idén" jelenik meg.