9
  • gabr
    #1
    Hmm, hátha lehet majd találkozni christian bale-el az utcán! :)
  • Seth
    #2
    nem kell cg-re költeni? Megvan a jövő lerobbant városának díszlete... Budapest. Bocsi :)
  • Andrews2007
    #3
    Christian Bale jó lesz eddig minden szerepében királ volt lásd A gépész, Equillibrium, Batman Kezdődik Amerikai pszichó. Jó is lenne az utcán egy autogramm tőle. Swarzi meg ha olyan jól lesz mág felszerelkezve izommal mint a Rambóban és Rockyban Stalonne akkor no gond.
  • akyyy
    #4
    mekkora:DDDDDDDDDDDD
  • skodatuning
    #5
    Most ezt nem értem!!LINK
  • skodatuning
    #6
    Ja csak a 4.-ik részben nem szerepel...értem..
  • Polkino
    #7
    A producer Moritz Borman kijelentette, hogy Arnold Schwarzenegger mégis visszatér... A mostani kérdés továbbra is az, hogy Arnold Schwarzenegger felbukkan-e valamelyik epizódban...

    Űtős cím kellett mind1 mi a hír nem? Egyre gázabb az Sg, ráadásul John Connor is most kissé kérdésessé vált mivel Bormant amikor erről kérdezték nem volt hajlandó válaszolni...

    Akit érdekel a cikk rendesen annak itt van inkább ez:
    http://bigkahuna.blog.hu/2007/12/30/schwarzengger_kimarad_a_terminator_4_bol

    Bocss hogy nem linkeltem csak még nem enged a rendszer.
  • tyuklepes
    #8
    Swarzi benne lesz ... je nem is ... de mégsem ... akarom mondani mégis ... pardon, mégis ... mégsem-mégis-mégsem-DE!-NEM!-De IGEN!-DE NEM!-DE DE!-DE NEM!-DE AKKORIS DE!-DE NEM B+!-DE DE, ANYÁD!-A TIÉD, BENG BENG BENG!!

    Kedves olvasóink, miután a Halycon Company kivérzése után a Terminator Salvation elkészítését az sg.hu oélvasói veszik át :D :D

    BUÉK mindenkinek, sziaszok! :)
  • matt taylor
    #9
    Tökélete trükk