190

  • John Cena
    #1
    Los Angeles Lakesr Csapat Tagjai:

    3 Trevor Ariza
    54 Kwame Brown
    24 Kobe Bryant
    17 Andrew Bynum
    1 Javaris Crittenton
    5 Jordan Farmar
    2 Derek Fisher
    11 Coby Karl
    31 Chris Mihm
    7 Lamar Odom
    10 Vladimir Radmanovic
    21 Ronny Turiaf
    18 Sasha Vujacic
    4 Luke Walton
  • John Cena
    #2
    Kobe Bryant

    Lamr Odom

    Derek Fischer

    Kulcs Játékosok a csaptban!!!
  • John Cena
    #3
    Régi nagy SZtárok Legandák a Lakersben:


  • John Cena
    #4

    Jerry West
  • John Cena
    #5
    Los Angeles Lakers Hivatalos Honlapja
  • báttyó02
    #6
    csakacsikágó -
  • John Cena
    #7
    Régen volt bajnok:) ahoyg a lakers is:)
  • John Cena
    #8
    csapat LOGÓ
  • trogerzsiger
    #9
    Huh nbat szeressük, igaz nem a lakererst, de Bryant csinált.. az nem kis teljesitmény..
  • tommyg
    #10
    hajrá bullssssssss
  • VRSDM
    #11
    [center]
    LAL
  • MrSpock
    #12
    Lakers a legjobb!
    Persze mostanában nemjött össze nagyon a dolog,amilyen keret volt nemcsodálom!
    Kobe szerintem a legjobb játékos az NBA-ben!
    Na de majd idén egészen szépen muzsikálnak.Elég jó a támadójátékuk,és ha odafigyelnek még védekezni is tudnak.
    Eléggé csapatként működnek,bár azért néha Kobe-től várják a csodát ha épp mélyponton vannak.
    De igaz,ezért klasszis ő,hogy ezt elbírja.!
    Go Lakers!
  • gabber_saviola
    #13
    éredekes Lakers rajongói topik, ahol olyan neveket sem említetek meg, mint Kareem Abdul Jabbar és Magic Johnson.
  • Aspyrin
    #14
    Ne csodálkozz, Magic idejében még fakardoztak a fiúk :D
  • Rockynhooo
    #15
    csakkk A Denver -.-' :D
  • GTheo
    #16
    Jó Topik nagyon (Y)
    Tegnap megvertük a Utaht :P
    19-10re állunk most azthiszem, ami azért elég jó...
  • Monoton
    #17
    csakazis
  • miki36
    #18
    jaja:)
  • MrSpock
    #19
    Én speciel Magic Johnson idejében lettem Lakers szurkoló.
    Bár akkor még általános sulibajártam,és nemvolt csk magyar1-2csatorna,de bejott a novi sad adó,és ott néztem mindig,mert akkor szerződött oda Vlade Divac,és mindig adták a szerbek:-)
    Karemet nemláttam fénykorában játszani,csak archiv felvételeken.
    De jelenlegi éra van terítéken.
    Mint egyéb topikban,hogy a régi nagyok,de a mai generáció,már a jelenből táplálkozik.
    (Pelé,és Puskás is nagy volt,de egy tizenéves,Ronaldinhot,Messit látja.)
    Ezért elnézést,hogy egyenlőre nemlettek említve a 70-80as évek nagy zseniei.
  • John Cena
    #20
    akartam képet linkelni és mindjárt foogok ja James Worty-t ki hagytad
  • John Cena
    #21
    Hoppá msot látok egy 2001-es rostert ide nézzetek

    8 Kobe Bryant 6-7 215 4 Lower Merion (HS)
    2 Derek Fisher 6-1 200 4 Arkansas-Little Rock
    17 Rick Fox 6-7 242 9 North Carolina
    3 Devean George 6-8 220 1 Augsburg
    54 Horace Grant 6-10 245 14 Clemson
    4 Ron Harper 6-6 215 14 Miami (Ohio)
    5 Robert Horry 6-10 235 8 Alabama
    10 Tyronn Lue 6-0 175 2 Nebraska
    34 Shaquille O'Neal 7-1 315 8 Louisiana State
    7 Isaiah Rider 6-5 215 8 UNLV
    20 Brian Shaw 6-6 200 11 Calif.-Sta.Barbara
    35 Mark Madsen 6-9 240 1 Stanford
    12 Mike Penberthy 6-3 185 1 The Master's College
    40 Greg Foster 6-11 250 11 Texas - El Paso
    14 Slava Medvedenko 6-10 250 1 (Ucrania)
  • gabber_saviola
    #22
    Ő nem Worty, hanem James Worthy
  • John Cena
    #23
    egy kis nem hivatalos Rajongói oldal elég jó
  • John Cena
    #24
    Bocsánat mindíg félre írom de miondjárt nyomok egy kép Linket!!

    egy pár kép

  • John Cena
    #25
    és egy ROn HArper aki úgy tudom az elött CSikágóba játszott
  • John Cena
    #26
    Lécci a Bannert betennéd ide le is írtam a Moderátor Topicba melyik kellene!
  • asfa
    #27
    szeressük a Lakerst :)
  • mstummer
    #28
    Nekem ez volt a kedvenc Lakers összeállításom. A Magic éra nekem kimaradt, igazából TVben nem is nagyon adtak NBA meccset abban az időben. Egy régi számítógéprogram maradt meg nekem abból a korból ha jól emlékszem szimplán NBA volt a neve. Részben emiatt a program miatt lettem Lakers drukker. A Jabbar,Johnson,Worthy fémjelezte Lakersem gyakran csapott össze tesóm kedvenc Chicagojával ( Jordan,Pippen, és asszem Rodman is ott volt már).
    Aztán TV-ben is egyre többet lehetett látni német adókon. Jött az első kedvenc összeállításom amit már játszani is láttam:

    Divac - Campbell - Ceballos - Eddie Jones - Van Exel

    Ők azóta is a kedvenc játékosaim. Szvsz Jones majdnem olyan tehetség volt mint Kobe, csak őt nem sztárolták annyira, meg nem volt vezér, Bryant érkezésével háttérbe szorult.
    Szerintem bármilyen nagy egyéniség is Bryant O'Neal nélkül nem jutott volna ilyen szintre. O'Neal utánna megmutatta h tud mással is bajnok lenni. ( Bryant helyett Wade-el)
    A mai Lakers nemrossz,de bajnoki címre esélytelen. Amég Kobe mellé nem érkezik mégegy erős ember nem is lesznek bajnokok. Node erre még van még 4-5 év.
  • Rockynhooo
    #29
    Van Exel-el most mi van?

    jaja addig nem lesz bajnok a LAkers míg Kobe mellé nem jön vki.. :\
    én Denver szurkolo vok , Iverson rulz :)
    de a Lakerst is szeretem, Kobe hatalmas :)
  • banok
    #30
    A Lakers mostanában nagyon elkapta a fonalat.
  • John Cena
    #31
    Úgy tudo mvissza vonult az exel 2006ban de lamar Odom és Derek Fischer msot kb. segítik őt Fischer aszsmeaz Utah Jazznél volt onnan szerződteték vissza
  • mstummer
    #32
    Fisher visszaszerződtetése sztem jó ötlet volt. Nem egy irányító géniusz, de jobb mint akik utánna voltak.
  • John Cena
    #33
    ebbe én is egyet értek de szerintem Center posztra kéne valaki leeht ott az Odom az is olyn mint a Miaminal a Wade oda jött 1 sztár ez esetbe el ment és ő is kb. bekerült a közép pontba!! Kevin Garnett asszem Center na őt me gvehették volna amikor a "Bostonba készült volna":D
  • KG21
    #34
    Kevin Garnett nem center. Power Forward, és annak is inkább a távolróldobáló fajtája. Én speciel nem örültem volna ha a mindenténdobokel kobival került volna össze. Jó ott a Bostonban neki, idén bajnokok lesznek! :D
  • John Cena
    #35
    Én szeretném ha Lakers lenne de Garnettnek is nagyon örülnék amúgy Lakersnél úyg tom vannak kisebb viták hoyg KKobe vagy el megy vagy nem tudtok róla valamit??
  • MrSpock
    #36
    Ha megnézed mostanában nem mindent dobál el Kobe,és meglátszik a dobott pontokból is,eléggé kiszolgálja a társait.persze azért ő a rutinjával bevállalósabb akritikus helyzetekben,de legyen is ilyen ne csak alibiskedjen.
    lentebb írták,hogy Oneil nélkül nemjutottvolna erre a szintre,de szerintem fordítva sem.Sokkal jobb játékos mint Shaq,persze más méretek,meg poszt.
    De egy center nemél meg jó labdák nélkül,és persze nemárt,ha nemcsak rajta csüngnek.
    Azt hogy Shaq, Miamiban is bajnok lett,hááát a szerencsének is köszönhetik,meg az ellenfél lámaságának:-)
  • John Cena
    #37
    ez igaz de azért Kobe mellé kéne még 1 be vállalós valaki HOPPÁ Kés zabannerunk:P:D
  • KG21
    #38
    Mostanában tényleg nem láttam Lakers mecset, de ez ma változni fog, ugyanis a Celtics hozzájuk látogat, streamen nézni fogom élőben, nagyon várom már!
    A Lakers sosem volt nekem szimpatikus, mikor a Wolvest 2003-ban az első körben, 2004-ben meg a főcsoportdöntőben verték ki, ezek után alakult ki bennem ellenszenv irántuk, és mint említettem, Kobet is öncélú játékosnak tartom, szóval ne haragudjatok, de Beat LA! :)
  • John Cena
    #39
    :D semmi baj szívesen látunk:)
  • GTheo
    #40
    Így igaz :)
    Különben most Bynum sem játszik rosszul centerben... Idén nagyon jók a kiegészítő emberek azért megy ennyire jól a Lakersnek