175
\"Adrenalinnarkózis egy betegség...\"
  • Sland
    #1
    Adrenalinnarkózis egy nem létező szó egyben betegség is.

    Erre a videóra egy motor fórumban akadtam rá és több motoros ismerősöm nevében is láttam MSN-en.
    A téma nem csak a lent linkelt videról szóna, hanem az adranalin-függőségről, és a hasnló szetlen, felelőtlen dolgokról, azok hatásairól stb.

    Ha zárják zárják, ha nem akkor nem.

    És itt a videó is:
    Adrenalinnarkozis
  • Sland
    #2
    *motoros fórumban
    *szólna
    *eszetlen

    bocsessz :)
  • Monoton
    #3
    jo kis video
  • Szabi84
    #4
    háhá király lesz majd tolószékkel lejtőn lefelé is...
  • Beast Machine
    #5
    Hajtson csak a sok barom, valaki már úgyis vár a veséjükre.
  • Yoda001
    #6
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    b@romá[email protected]ég él... én meg remélem nekimegy majd egy kopasz pali merkájának,aztán az agyon veriés szerintem itt nem csak a sajátja hanem a mások életét is veszélyezteti,kútnál nemfizet,menő gyerek..nekem ennyi maradt meg,lehet hogy ez nemlényeg,ez a véleményem az ilyen noobokról,akik azthiszik mindent megtehetnek
  • zoolee
    #7
    Nagggyon komoly vidi...Tud a csávó..Dícséret neki....
    Remélem télleg él még..:D Akarok még ilyen vidiket nézni.:D
  • Tinman #8
    Álszentek gyülekezete! Azért amikor ráülsz egy 650-es mocira és na adja ég még motorozni is tudsz, akkor te sem fogsz állandóan 90-el meg 50-el menni.
    Vagy beülsz egy Subaruba, M5-ösbe, akkor sem fog érdekelni jópárszor, hogy a 90, az 90...de, majd biztos, hagyod, hogy a kispolszki leelőzzön, már pedig egy jól karbantartott kispolszki 120-at lazán visz ^^
    Összetákolt glóriát kéretik leverni a fejetek felett.
  • Sland
    #9
    van benne valami. DE

    - jobbról előzni,
    - kerekezni 2kiló fölött autóplya külsőben
    - kerekzve elmenni két autó között szintén 2kilóval
    - fizetés nélkül távozni benzinkútról
    - 280nal előzni
    - stb
    felelőtlenség. DE azt tény hogy a fickó utána nagyon pörög és élvezi az egészet. ez addig jó amig meg nem hal, vagy ameddig meg nem öl valakit.

    (én is motorozok, én is állat módjára megyek, de nem ennyire :) )
  • Beast Machine
    #10
    Végignézted a videót?

    Láttad miket művelt a baromállat?

    Mások életét veszélyeztette szánt szándékkal.

    Az ilyenekről szoktam mondani, hogy hadd pusztuljon el, legalább tisztul a génállomány az ilyen betegségektől.
  • ColdFire
    #11
    respect
  • Yoda001
    #12
    #6
  • The Garrett
    #13
    fizettett a kútnál, ott meg van vágva a vidi... :)
  • Szabi84
    #14
    akit zavar hogy kispolszki előzi, kisebbségi komplexusban szenved, én nyugisan elcigizek a kocsiban míg a sok fasz az életét kockáztatja
  • Sland
    #15
    nincs megvágva szerintem
    becsukja a tanksapkát, indít és megy...
  • homeless
    #16
    De jó, hogy minden szarra rámondják, hogy betegség. Végülis valamiből a pszichológusoknak meg a gyógyszercégeknek is meg kell élni...
  • Yoda001
    #17
    nemhiszem hogy aztuán fizetett volna miután visszatette,ráült a mocira és elhúzott
  • rotator
    #18
    :)))
  • ColdFire
    #19
    bár ha boldogsághormon kell neki menyjen kurvához
  • Yoda001
    #20
    ez kommentek között van :DD
  • Sland
    #21
    az ottani kommentek is nagyon színvonalasak :)
  • Yoda001
    #22
    eléggé,de némelyikbe igazság is van :D aláírásod ellophatom? :DD
  • ColdFire
    #23
    lol, most írjam ""-el, és írjam oda a szerzőt?
  • Yoda001
    #24
    tetudod :)
  • Zizou5
    #25
    hat igen... unokatestverem legjobb baratja, pl igy halt meg, es nem beszelve arrol, amikor kb 1 eve mentem le nagyszuleimhez bakonyba, lekanyarodtunk a strádárol, 1 motoros fekudt kek feher testel az ut kozepen a motor kb 20 meterre tole es a mentosok epp szivmasszast alkalmaztak. en specieul undorodom a motortol, meg a unokatesom robogojara se mertem felulni, epdig van jogsija, esaz a robogo sem megy 70nel tobbet! igen van ilyen betegseg, vagyis, ezt igazabol nem tudom megmondani, de en ultem mar porcheban 360al "cikcakkoztunk" a sztrádán, es igen kiszaltam es szetszakadt a szivem es igen joerzes volt, de megis ahogy nezem ezt a videot, vagy akermiet, az jut eszembe, hogy mekkora fajdalmat elhet at az azember, aki ezt csinalja es csak azert halna meg, mert rament 1 flakonra vagy stb stb. borzalmas.
  • Sland
    #26
    el :)
  • bardocz
    #27
    nagyon király videó,ezt egyszer nagyon kipróbálnám,egy az hogy kurva jó érzés,2 nem fáj ha meghalsz:D
    van ennek egy bicós változata,amikor new york-i biciklisfutárok mennek őrült módjára:D
    és amúgy a csóka majdnem befordult az utcánkba:D(a móricz után,ha jól láttam az az volt,vagyis nagyon úgy nézett ki a hely)
  • Yoda001
    #28
    nekem meg unokatesóméknál :D (persze ha lekanyarodik)
  • Goruck
    #29
    Előre is elnézést ha alaptalanul írom, nem akarok oltogatni, se megsérteni senkit, se semmi, de én azt vettem észre hogy a videó végefele mintha be lenne gyorsítva a kép néhány helyen, pl túl gyorsan villog az index, túl gyorsak a háttérbe a kocsik meg ilyenek, most ez természetes h be van gyorsítva, vagy valaki át akar minket verni ?! ha ige akkor sincs semmi baj, mert jó kis videó
  • Yoda001
    #30
    vége nekemis úgy tűnt,gpndolom észrevették h unalmas
  • Goruck
    #31
    énis a végére gondolok amikor már a szabadság híd után van, meg minden
  • Darukezelő
    #32
    De a 291 az 291! :)
  • Szabi84
    #33
    ...ha meghalsz!
  • ColdFire
    #34
    hidd el, a motoron ülve , kb csak 80al menvén is ilyen sebességünek érzed a mocit, vagy 2x gyorsabbnak, mint itt van a videon...
    290nél fel se tudod fogni már nagyon hogy mi a helyzet körülötted
  • Goruck
    #35
    az igen annyi, nem arra gondolok hogy az egész videó FAKE, hanem hogy a végénél, ahol mellesleg nem látod a kijelzőt a városba mindenki extragyors :D:D
  • Sland
    #36
    persze, fel van gyorsítva. ha nem lenne akkor is 290-et mutatna az óra, de így van egy hangulata.
    mondjuk normáls sebességgel jobban élvezném...
  • Tinman #37
    Ebben az esetben jogos... de amúgy az ember vérében ott van a száguldás.
  • Yoda001
    #38
    kellene már évet ülnie
  • Goruck
    #39
    jó, igazat adok neked, mivel nem rendelkezem túl nagy motoros háttérrel mint itt a többiek, de attól még szerintem a hídon nem mennem gyorsabban az autok, és az indexe a kocsinak sem olyan gyors és a Szabadság híd elött az a piros kocsi is elég gyorsan megy...de lehet h te tudod jobban
    helyes kis büntetőpont:D
  • ColdFire
    #40
    volt ott fizetés, meg lett vágva a cucc