64
Heroes of Might and Magic Kingdoms
  • Requiem88
    #1
    Az Ubisoft bejelentette, hogy Heroes of Might and Magic Kingdoms címmel webes játékot készít a sikeres sorozatból. A 2008 tavaszán induló stratégia egy állandó online világba játszódik majd, itt küzdhet mindenki a saját területeiért. Letöltést nem igényel majd, egy böngészőből mindenki könnyedén igazgathatja saját birodalmát és tíz percestől akár több órás játszmákat is folytathat mások ellen. A béta tesztre kódokat a Heroes of Might and Magic Complete Edition dobozában lehet majd találni. Megjelenése tavasszal várható. Semmi telepítés, hardverigény vagy ilyesmi: csak internetkapcsolat és egy webböngésző szükségeltetik a Heroes of Might & Magic: Kingdoms futtatásához. A Ubisoft bejelentése szerint játékélményben ugyanazt fogja nyújtani az egyébként ingyenesen elérhető játék, mint a korábbi epizódok, továbbá arra is ígéretet kaptunk, hogy bármennyi szabadidőnk is legyen - tíz perc vagy akár hosszú órák -, jót fogunk mulatni az új résszel.
    Hivatalos oldal
    Trailer
  • tobias88
    #2
    travian 2
  • Zomil
    #3
    ezt én is olvastam jó lesz vele szorakozni :)
  • donatus13
    #4
    MIkor kapom meg vagy hogy ezta dobozt e mailra vagy az oldalon mutatják? :D
  • NeoMaN
    #5
    LOL
    azért a travian kibebaszottul messze lehet ehhez képest
    :)))
  • skinnyman
    #6
    inkább a travian-t lehetne heroes minusz 3000-nek nevezni :)
  • precision
    #7
    a travian nemhiszem hogy a heroes világában játszódna és a heroes szabályrendszer alapján működne :P
  • Requiem88
    #8
    azért én kíváncsi leszek rá... anno szerettem a heroes játékokat, kipróbálni mindenképp ki fogom.
  • Adler
    #9
    mi az a Heroes of Might and Magic Complete Edition?
  • NeoMaN
    #10
    gúgle?
  • Adler
    #11
    olyasmi:)
    nálam a H3 nál végetért a sorozat, ugy vagyok a többivel, mint Te a kodnéggyel.....igy sosem lesz béta kódom, de kiváncsi vagyok, bár gyanitom, hogy a H5 fajai és hősei lesznek benne.
  • skinnyman
    #12
    H4 valóban szar volt, de az 5 szerencsére a 3-ra épül és qrvajól megcsinálták. Az 5 szerintem kifejezetten jóra sikerült.
  • Requiem88
    #13
    nekem a négy is tetszett :D az 5-nek a multija lenne nagyon jó csak nem úgy ahogy most van... sokáig kell várni mire az ellen befejezi a körét :S
  • Zóanagyvarázsló
    #14
    Ez az. Sajnos idehaza nehéz lesz hozzájutni.
  • Nuki
    #15
    A Heroes négy is jó volt, egyezzünk ki ebben.

    Erra a 'játékra' pedig már nagyon kíváncsi vagyok... Főleg ÉLŐBEN :))
  • Adler
    #16
    a H3 pont a multi miatt örök - a mai napig ezen mennek a versenyek - az 5 nek ez a leggyengébb pontja, én a gép ellen már évek óta nem játszok,
    csak emberek ellen, sajnos erre a H5 alkalmatlan az emlitett okok miatt, mondjuk még az egyensulyban sem vagyok biztos:)

    ez a kingdoms megér probát, bár igazából egy WoW szintű játék lenne a nagy durranás, ami a heroes univerzumban játszódik ( a heroes 3 ban).
  • Requiem88
    #17
    nem hangzik rosszul. hátha az Ubisoft is rádöbben hogy van benne valami :)
  • Adler
    #18
    sajnos az Ubisoft max arra fog rádöbbeni, hogy ujjabb kiegészitőt adjon ki a H5 höz.
    Egy ilyen játék elkészitése és fenntartása sokkal többet kiván, mint amire ők képesek.
    Ahogy kiadták - sorozatos csuszások, multiplayer hiánya, majd játszhatatlansága - a sorozat általuk elsőként menedzselt részét az sokmindent elárult.
  • Zóanagyvarázsló
    #19
    Nem hiszem, hogy lesz több kiegészítő az ötödik részhez, a TotE a saga lezárasaként jelent meg. Inkább hatodik részre kell számítani. Amúgy inkább egy cRPG érdekelne, mint egy MMO. A harmadik rész világa pedig aligha lesz visszahozva - és ez nem is baj, jobb, hogy nem kontárkodnak bele, és nem kötik magukat ezzel bizonyos kötöttségekhez.
  • Dean108
    #20
    Lesz valaki aki jön a béta tesztre?
    Szerintem most már néhány héten belül indul.
  • vass17
    #21
    valami hir róla? nem tudjátok mikor fog beindulni?:D
  • Thanatos
    #22
    hogy lehet bekerülni? zsákbamacsek? :)
  • gvarga12
    #23
    gondolom reggelsz a hivatalos oldalon es ahitattal varod a meghivot :)
  • ZsZso
    #24
    Úgy nézem megindult a játék:
    Heroes Mini! Harcra fel! :)
  • ZsZso
    #25
    Én kérek elnézést. Ez egy ólcsó utánzat, de jó időtöltés lehet a Kingdomsig :)
  • plu604
    #26
    egész jól néz ki :)
  • Pio
    #27
    Már el is felejtettem a projektet, de belefutottam ebbe... csak számomra új?

  • b-type
    #28
    Nem tom, de még mindig semmi elérhető/játszható nincs :(
  • Zomil
    #29
    A franciáknál már megy, aztán szép lassan országonként teszik elérhetővé elvileg.
  • Pio
    #30
    Hoppá, valami készül! Kérdés, hogy ezzel a projekttel kapcsolatos dolog lesz-e vagy egy egészen új cím, esetleg a szerepjátéksorozat folytatása... jövő héten többet fogunk tudni. :)

  • Zomil
    #31
    én a sorozat folytatásának jobban örülnék :)
  • plu604
    #32
    Jól néz ki, hagy jöjjön az info :)
  • Pio
    #33
    Facebookról jött a hír amúgy, ott már lehet lájkolni, akinek ilyesmire van ingerenciája... :)
  • Pio
    #34
    További infóknak nyitottam ÚJ TOPIKOT, hogy ne ide offoljak, mivel a screenshot alapján bizonyossá vált, hogy nem a Kingdoms-szal kapcsolatos hírről van szó.
  • Pio
    #35
    Videó review. Mondjuk a srác eléggé motyog és az első pillanattól nyilvánvaló, hogy fikázni akarja a játékot, azt például, hogy nem nagy csöcsű karakter nyomja a tutorial rizsát nagyjából ötször felrója a játék hibájának, de azért jól bemutatja az alapokat:

  • plu604
    #36
    Tökre megörültem hogy elindult, bejelentkezek, és mi vár? "Magyarországon még nem elérhető." :(
  • Pio
    #37
    Ja, elég sokfelé megy már, sajnos itt még nem. :( Sajnos elég lassan terjeszkednek, aminek az okát nem értem, de ilyen ütemben haladva nagyon soká kerülünk majd sorra. :( hidemyass.com-on keresztül meg lehet vele próbálkozni esetleg.
  • Zomil
    #38
    eleve kb. fél évig csak a franciáknál volt...én sem értem miért ennyire lassan oldják fel a különbözö országokban :S
  • Pio
    #39
    Launch trailer, sajnos még mindig nem nekünk szól:

  • plu604
    #40
    Jól néz ki, remélem minél hamarabb elérhetővé teszik itt is