22
A játék
  • ricsa008
    #1
    a kereső nem talált semmi így bátorkodtam nyitni egy topicot
    A Warez verzio már megérkezett
    További infók a játékról
  • csgj
    #2
    Neked már megvan? Mert ha igen, akkor írhatnál róla egy kis véleményt.. Mert csak akkor szakítok a töltésre időt, ha jó.
  • Lewis Hamilton
    #3
    "A Warez verzio már megérkezett"
  • ricsa008
    #4
    nekem holnap reggel indul tehát legkésőbb holnapután reggelre tok véleményt írni
  • csgj
    #5
    Hát, tény, hogy nem ez lenne az első, amit kommentelni kéne xD De ez van, ilyen a mai világ :P
  • ricsa008
    #6
    nekem idén bőven elég volt az 14 játék amit eredetibe megvettem ezt elhiheted
  • Kicsikiraly
    #7
    Gazdagék megtehetik...


    :DDD no offense :DDD
  • ricsa008
    #8
    jaja de az a gáz hogy a 14 ből 9 EVM játék öcsémnek :D
  • csgj
    #9
    xD Én régen a vacak gépemhez csak eredeti játékot vettem... Kb 90 van, akkor megszámoltam :D De azok nagy része is leárazott, vagy evm (mivel vacak gépem volt, csak azok mentek rajta). De legalább van köztük néhány régi nagy nevű game.... Most meg már egy jó ideje netem is van, normális gépem, megy a letöltés vásárlás helyett. Csak üres dvd-ket kell venni. Máris kevesebb pénz megy el csak játszásra.
  • mama2
    #10
    Ez pc-re mikor jelenik meg?
  • ricsa008
    #11
    mindenhol mász írnak
    PC Guru-n pl 2007. december 07. uhhogy biztosat sajna nem naon lehet mondani
  • ricsa008
    #12
    Nos hát lejött
    kezdem a gépigénnyel - nekem a gépen akadás nélkül megy full részletességen bár nincs sok állítási lehetőség
    a grafika - lehetne jobb sajna itt-ott kifejezetten hát hogyis monnyam Nem szép
    a játékélmény - ez viszont engem kárpótol a grafért mert nekem nagyon bejön az irányítás korrekt (mint pl a beowulfban itt is vannak "jókor nyomd a nyilakat" részek) , a hangok szerintem jók , a történet mivel még az elején vagyok így csak a kiscsajt és a jegesmacit tudtam irányítani
    de eddig azt mondom hogy összeségébe bejön
  • mama2
    #13
    Na megjelent:). Érdemes megrendelnem?

  • rage
    #14
    A játék első látásra grafikailag elmegy
    Legalábbis a többihez képest, amilyen ultra-gagyi játékok jönnek ki a különböző mesefilmekhez.

    A játék elején a hómezőkön kezdünk, itt hozzá lehet szokni a borzalmas kamerakezeléshez is. Az irányíthatóságot ez jelentősen befolyásolja, de azért még éppen elmegy. Maci jó erős, jó nagyokat tud ütni.

    Van némi ugrabugra rész is a kiscsajjal, majd jön a második szín, ami igazából a film elejére repít minket.
    Némi ügyeskedés a háztetőkön, majd kihívnak egy cat-hare versenyre, ahol háromszor kell utolérni egy srácot, katasztrófális kamerakezeléssel követve. Ha ő nyer, indul a checkpoint-tól újra az egész.Pár próbálkozás után meguntam, gondoltam, kilépek, úgyis is van a checkpoint. Ez hiba volt, mert checkpoint van, csak épp elmenteni nem lehet, azt magától teszi a program ki tudja mikor, így visszatett a második szín elejére.

    Ezt megünnepelve, le is uninstalláltam az egészet.
  • mama2
    #15
    Akkor jól tettem, hogy nem azt rendeltem?
  • r fruzsi
    #16
    Helló!
    Nekem nagyon tetszik a játék, elég változatos. Csak sajnos elakadtam egy résznél. Kb. a felénél a játéknak, amikor a medvével kell menni (nem tudom pontosan hol) havas hegyek között egy nagy kapun kell betörni, csak hogy közben lőnek rám emberkék és tornyok. Addig oké, hogy a tornyokat ledöntöm meg az embereket lepofozom, de amikor a kapuhoz érek akkor nagyon sokan lőnek rám és még lángszóró is van. A lángszóró mögött van egy kis piros fény, gondolom azt jelzi hogy le kell ütni a lángszórót vagy valami hasonló, de egyszerűen nem élem túl, mert vagy lelőnek, vagy a lángszóró éget meg. Akkor most mit kell csinálni?? Vagy ezt, csak ügyesebben, de egyszerűen nem tudom, már vagy 70szer megpróbáltam...
    Nem tud valaki segíteni?
  • kenderzen
    #17
    eléggé konzol feelingje van a játéknak , ami sztem csak pozitivum , de kurvára nem tudok tovább jutni a hajorol .
  • kenderzen
    #18
    megoldodott
  • sjucus
    #19
    Helló! tudna vki segíteni abban, hogy Coulter's flat (Anglia) hogyan tudok a folyosón továbbjutni? 2 búvóhelyet kipróbáltam, a 3.-nál a macska összeverekszik a majommal és nem tudom legyőzni. Ezután mindig elküldenek aludni. (mármint a játékban) és kezdhetem előlről ezt a részt.
  • zsp95
    #20
    Sziasztok! Nemrégen kezdtem el játszani,de máris elakadtam.:( A hajón utazok, és megcsináltam küldetéseket.Pl: felmostam a hajót,kiszabadítottam a hálóba akadt macskát, beszéltem Corammal,verkedtem a leopárdos emberrel. Hogyan lehet továbbjutni segítene valaki?
  • Galzra
    #21
    Hello
    Nekem ott van a gond hogy az elején amikor megy az a videó egy ideig normálisan játsza aztán hirtelen leáll és kilép ajátékból nem tudja valaki hogy ez miért lehet?
  • Frelog11
    #22
    Végigjátszás:
    http://www.youtube.com/watch?v=YMeybmGGgUI