76
mindenféle. saját eggyüttes, tanárok stb
  • htr93
    #1
    no, erre kiváncsi leszek. úgy terveztem, hogy erre sztorikat lehet írni mint pl saját eggyüttes, zenetanárok, hangszerekkel elszenvedett sajnálatos balesetek, koncertek, stb.
  • Dono
    #2
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    behánytam a nagyszinpad előtt
  • n3whous3
    #3
    Nem vagyok benne a témában, de pl. Marilyn Manson egyik koncertjén ledobtak egy tudomisénmilyen állat koponyáját, ami meg egy ember koponyájába állt bele... meg is halt az illető
  • n3whous3
    #4
    együttes egyébként, nem 2 gy-vel :D
  • htr93
    #5
    azt hallottam, eg ydeath metál koncerten, amikor nagyon "jó volt a hangulat",(már előre levágtak pár kecskét) és a vérüket ráöntötték a közönségre a színpadról...
  • SHADOWEYES7
    #6
    és ez élmény????
  • htr93
    #7
    nem. élmény pl az, amikor a báty ám mikrofon ba, erősítre köttöttel kurva hangosan Burzsoa nyugdíjasokat énekel, én meg basszusgitárral kísértem, vagy amikor a saját gitártémámat nyomtam, a szomrút, ő meg nyomoott alá kurva jó dobtémát. EEEjjHHHh vagy amikor felvételin zenei szakközépben 0 pontos előfelvételi szófézs dogát írtam
  • Aspyrin
    #8
    Nincs ma suli?
  • htr93
    #9
    de, csak infóm van. feladat kész, lehet netezni. miért?
  • antijuve
    #10
    helyesírás rlz:)
  • martinho040150
    #11
    DIVIZÍÓ 88
    Rózsaszín Pitbull
    XD
  • Hellhammer
    #12
    Régebbi zenekarunkkal volt egy koncertünk aminek a vége felé már nem nagyon volt szomjas egyik tag sem :) A végén a többiek elkezdtek lepakolni de én még elkezdtem gitározgatni néhány alap rock and roll témát, amire aztán a basszusgitáros visszajött és elkezdett kisérni, aztán a dobos visszapakolta a cuccot és végül az énekesünk valami halandzsa nyelven elkezdte nyomni. Életem legjobb fellépése volt annak ellenére, hogy annyira részeg lettem a végére, hogy alig emlékszek valamire :)
    1 hétre rá az utcán megállított egy srác és megkérdezte, hogy a koncert végén miket játszottunk, mert az kurva jó volt, de én nem tudtam semmit mondani rá mert szinte végig jammeltünk. Aztán kiderült hogy vagy 1,5 órán keresztül nyomtuk még, a normális koncertprogramunk meg volt vagy 50 perc előtte. Állítólag volt hogy a közönségből jöttek fel emberek dobolni, gitározni, basszusgitározni meg énekelni :) Ja és annyi még hozzá, hogy death/trash metal-t nyomtunk azzal a zenekarral, szal ahhoz képest azért elég kontrasztos lehetett a végén a rock'n'roll :)
  • Rage47
    #13
    tök jó lehetett :)
  • cenobite
    #14
    Mi egyszer Pécsett léptünk fel, és hajnalban/reggel mentünk haza - vagyis a barátainkhoz, akiknél aludtunk. Már néhányan indultak dolgozni, stb., szóval ébredezett a város. Valakihez keveredett egy gázálarc, én pedig abban mentem végig, közben akusztikus gitáron játszottam. A többiek pedig kb. úgy néztek ki mellettem mint egy sereg zombi a Dead Rising-ből. Szóval erdekes látvány lehettünk. :)
  • Scottt
    #15
    Megbőgetni az ének tanárt na az igazi élmény :DDD[már 3x sikerült ;) ]
  • tommyg
    #16
    az nem élmény hanem
  • Rash87
    #17
    Kinek mi az élmény :D
  • Cat 02 #18
    GWAR
  • simirizsa
    #19
    Aszem ez ide való
  • John Cena
    #20
    LOL:D:D::DD
  • Dying Soul
    #21
    0:19-nél meg a legvégén a fószer az szinkronszínész, nem?
  • Brolly28
    #22
    a kárpátia miskolci koncerjén 1 skinhead nagy izgalmában izomból hasbakönyökölt
    utána bocsánatot kért és vett nekem 1 sört 300Ft-ért:|
  • Rise Against
    #23
    8 jégert, 11 sört... :Ds
  • simirizsa
    #24
    Sugárzik a csajból az értelem :D
  • hunbasser
    #25
    nagyon annak tűnik.vhonnan ismerős a hangja,de az arca is.persze,lehet,hogy csak keverem valakivel.
  • hunbasser
    #26
    :D
  • Coco
    #27
    :DD
  • martinho040150
    #28
    ez qrva jó vidi XXD
    ugy berugtam semmi pénzért xD
  • Monoton
    #29
    egyszer a zenetáborban ...
  • htr93
    #30
    mi is a fasság ?
  • Daza500
    #31
    Egyszer egy Bloodhound Gang koncerten az együttes tagjai vízipisztolyokba
    hugyoztak bele, aztán azzal spriccelték a közönséget.

    Még jó, hogy leghátul voltam.
    Érdekes módon mindenki nevetett ezen. :)
  • htr93
    #32
    megállt az élet. hát ebből nem lett olyan nagy siker.
  • Rise Against
    #33
    pedig érdekes topig. mármint, szeretem olvani az ilyet. szal jöhetnek még a sztorik nyugodtan :D
  • htr93
    #34
    hát még mindig nem jönnek. arra gondoltam lehet hogy az a gáz, hogy itt a zemberek csak sztoriznak, és nem egymással beszélnek, ezért nem tartósan népszerű téma.ahogy csúszik le a listán...egyre kevesebben is fognak ide írni.
  • Hakan
    #35
    Nyugi majd beindul;)
  • htr93
    #36
    háát....
  • Szuszidi
    #37
    Szép napot mindenkinek!
    Karácsonyi üdvözleteteket elküldhetitek a Megadance Rádióval! Irjátok meg nekem én beolvasóm a rádióba vagy küldj egy hang klipet ne legyen több 30 mp. Vasárnap 9-13 ig Illetve hétfőn 10-14 ig van az adás! Már lehet küldeni az email címemre, privibe!
  • htr93
    #38
    írok valamit hogy előrekerüljön...írjatok!
  • htr93
    #39
    ezt is csak te érted csináltam
  • htr93
    #40
    ma egy fél órás próbám lesz egy zongoraművésszel, és holnap megint csak, és a csellótanárom is ellátogat majd oda!ooyea