8


Boomtown
  • ancsie18
    #1
    Ma este 21:00 órakor indul a sorozat az AXN-en.

    Idézet a Sorozatjunkie-ról: "A nagyobb lélegzetvételű Boomtown a 2002-es idényben mutatkozott be az NBC-n, és 2003 decemberéig maradt műsoron, amikor is a nézettség már annyira alacsony szintre zuhant, hogy jóformán nem volt kinek vetíteni a részeket. Ezt mi kurvára nem értjük - mint ahogyan a kritikusok is értetlenül álltak a dolog előtt - mert a történet jól volt megírva, a szereplők kiváló teljesítményt nyújtottak, és a sorozat hangulata is kellőképpen egyedi volt. A hétről-hétre feldolgozott bűnügyeket a különböző résztvevők szemszögéből mutatták be, láthattuk az ügyédszek, a rendőrök és a mentősök, vagy a nyomozók oldaláról is, hogy mi is történt. Mykelti Williamson, Lana Parrilla, Donnie Wahlberg és Jason Gedrick is játszik benne, csak ajánlani tudjuk mindenkinek."

    Részletes információk még itt.

    Szerintem nagyon jónak ígérkezik. Én ma kezdem el nézni.
  • Attila8805
    #2
    Meglessük:D
  • ancsie18
    #3
    10 perc múlva kezdődik.
  • Attila8805
    #4
    Na megnéztem.
    Nem rossz.
    De nekem a Day Break jobban teccett a mai felhozatalból.
  • Enosh Chan
    #5
    A nezettseg azert csokkenhetett mert mar van vagy 10 ilyenfajta sorozat? :S
  • ancsie18
    #6
    Párom is kérdezte egyből, hogy ez valami újfajta Harmadik műszak lesz? Szerintem érdekes, bár az első rész picit el lett rontva azzal, hogy ilyen sok szereplő szempontjából mutatták be a dolgokat. Hátha a későbbi részekben nem fognak ennyien szerepelni, és kicsit bonyolultabb lesz a sztori is.
  • ancsie18
    #7
    Holnap este 21:00 órától második rész!
  • REALista
    #8
    Vagyis ma.:D