16
Téli Sportos játékok
  • Firerock
    #1
    hellosztok
    ezt a topicot a téli sportos játékok szerelmeseinek nyitottam
    mert mindegyiknek van külön topicja de ez a topic magába foglalja az összeset(az RTLGames játékokat,(Skispringen,Biatlon,wintergames stb.)
    meg még van 1 csomó ilyesfajta játék)
  • Firerock
    #2
    Az RtlGames honlapján azt láttam hogy mostmár nem lessz külön Skispringen meg Alpine skiing hanem lessz egy RTL Biathlon 2008 és RTl Wintersports 2008
    nemtudjátok mikor jelenik meg?
  • Tobacco
    #3
    Én nagyon örülnék, ha nekifognának a játékfejlesztök, és csinálnának nagyon jó téli olimiai játékot, mert utoljára még commodore-n játszotam.
  • prezi
    #4
    az nagy flash volt, summer games is :D
  • leho94
    #5
    Csinálhatnának olyan game-t is amiben rendesen bennevan a biatlon...Nem ugy hogy csak 1-2 lövészet meg 8-9 perc az egész:S
  • Zsolti9014
    #6
    Torino 2006-ot próbáltátok már? Nekem tetszett.

    [csak videokártya illesztőprogramot kellett frissíteni hozzá (ati 9200se). sajnos azóta formáztam a gépet és megint az eredeti driver van fent, a legújabb meg nem túl jó ehhez a kártyához. sajnos azt a verziót meg nem találom :D]
  • leho94
    #7
    nemvolt rossz..
  • leho94
    #8
    RTL Biathlon 2007-ről annyit kérdeznék hogy ebben is rövid a táv vagy ez már rendesen hosszu??
  • N o N a m e
    #9
    ma jelent meg, az egyik magyar torrentes oldalon már tölthető, 4,41 Gb
  • Firerock
    #10
    az nekem is tetszett
  • Mo.Organ
    #11
    Én a mai napig játszom vele. Nagyon szeretem.
  • DariusHUN
    #12
    Engem az zavar, h nincsenek benne különböző pályák. Nekem egy olyan játék kéne amiben rendes bajnokságok vannak. Remélem az idei Hermann Maier féle játék ilyen lesz. Vki tud ajánlani 1et?
  • kirfer16
    #13
    Én már régotta játszok téli játékokal de ez szemétség hogy ha nem lessz siugrás mert annak mi értelme van hogy álandoan arrol a sáncrol ugrok le a winter sportba sokal jobb ha külön van minden játék bakker hogy a 2008-as winter parkba a curlinget hogy elrontoták az nem igaz nagyon ratyi lett.
  • Zsolti9014
    #14
    visszakerült az én gépemre is. sikerült a driver-frissítés. Le is nyomtam egy komplett bajnokságot, de sajnos kiestem a gyakorlatból :D
  • cubadog
    #15
    Sziasztok!
    Először is a videókártyám NX 7300 GT 256mb ddr2-es és néha a Pro Evolution Soccer 8 játékba de inkább úgymondom hogy majdnem minden játéknál előfordúl az a hiba hogy a pixelek elmosódnak néha az ember átlátszó stb... :( Miért van ez!? Rossz a videókártyám vagy a 300W-os tápomat kellene lecseréni ami kb 3-4éves!?
  • donpedro
    #16
    Üdv!

    Kipróbáltam az RTL idei 2 játékát és - szokás szerint - meglehetősen vegyes képet mutatnak. A Biathlonos játék pl teljesen jól sikerült, nagyon jó lett az irányítás, sokkal jobb a lövés mint tavaly, stb, stb, csak egy "apró" gond van - a legnehezebb ligáig vezető út nevetségesen könnyű, ellenben undorítóan hosszú.

    Összesen kb. 50 versenyen kellett átverekedni magam, és mind az 50-et megnyertem, hard fokozaton (nehezebb nincs), többnyire 1-2 perc körüli előnnyel. A Pro Extreme League már nem rossz, ott végre ki lehet kapni, bár furcsa módon ott is mindig minimum 2 hibát lő minden ellenfél...

    Ráadásul nem is lehet egyből az extreme pro ligában indulni, csak ha már egyszer végignyerted a többit - (ez pedig ugyebár cirka 10-15 óra eseménytelen körözgetést jelent, lényegében ellenfelek nélkül...).

    A licenc is felesleges, jó, hogy benne vannak az eredeti pályák, de százszor jobb lenne, ha inkább az igazi versenyzők lennének benne, vagy legalább egy nyamvadt editor, hogy türelmesebbek csináljanak maguknak normális játékot. Kicsit illúzióromboló, hogy a VB-n egy Ricardo Gomez nevű spanyol biatlonos (!) volt a legnagyobb ellenfelem...

    A Wintersports teljesen más tészta, egyszerű arcade fun semmi más, de annak marha jó, a barátnőmmel jókat tudunk ökörködni egymás ellen. Akinek a Torino 2006 bejött, az szerintem ezt is csípni fogja, pláne ha van kivel játszani, mert rengeteg multi opció van.