21
Speedball 2 Tournament
  • Katun
    #1
    A Frogster kiadta az első játékbeli képeket futurisztikus és meglehetősen brutális sportjátékukról a Speedball 2-ről. A Kylotonn fejlesztette játék nagy részletességű modelleket használ meglepően gyorsan, egyszerre akár négyszázezer poligont is mozgatnak a képernyőn egyszerre. Az akciót nyolc forgatható és nagyítható nézőpontból szemlélhetjük majd, melyek között helyet kap a klasszikus helikopternézet, az oldalnézet és a karaktert követő külsőnézet is. A akció idén szeptemberben indul majd.




    Már megjelent a játék. Itthon még nem
  • leho94
    #2
    nekem minjá lejön
  • szurop
    #3
    Ez jó játék? Mit kell itt csinálni? A 2. kép olyan mintha egyfajta foci lenne, de biztos nem az.
  • leho94
    #4
    pedig az...:D
  • Katun
    #5
    Jaja
  • jemo69
    #6
    én sok helyen azt láttam hogy nem indul el nekik a hatred verzió, ezért kérdezném hogy töltsem vagy ne?
  • Sil3nt
    #7
    ez elindul: Speedball.2.Tournament.PROPER-DETONATiON
  • John Cena
    #8
    PS2 re ki jött a game Xbox? stb.?
  • leho94
    #9
    ez a topik sztem a PC-s verziónak nyílt.
  • Katun
    #10
    Szerintem a DETONATiON-t ott enm kell sok mindent bütykölni a telepítésnél.
    Idézek az NFO ból:
    "1. Unpack the release with WinRAR or WhatEver.
    2. Burn or Mount the game.
    3. Install the game!
    4. Copy over the crack.
    5. Play & Enjoy.
    6. Multiplayer."

    A HATRED-es ből nem idéznék mert megtelne a topik
  • Zomil
    #11
    vélemény a játékrol?:)
    érdemes kiprobálni, grafika milyen?
  • Thanatos
    #12
    hát én kiprobáltam..., 2 perc után azt mondom nekem azt az időt se érte emg amit a letöltésére forditottam, és ha belegodnolok hogy ezért pénzt kérnek :S
  • GTheo
    #13
    Ezmi???
  • simirizsa
    #14
    Aszem meggyöztél
  • ScarY MAN
    #15
    mi nem teccett belole?
  • tibi6893
    #16
    leszedtem a detonationost, én nem tom h a gépem (2.6ghz, 1gb ram és gef7600(256) lene xar v vmi más de olyan tetves lassu , és olyan könnyen kifagy h az lol...
    játszani nem is tudtam mert mindig error ha kész...
    pedig a GS videó alapján naon megteccet :(
    aki tud vmit help plz4
  • dani1992
    #17
    leszedtem a detonation-os verziót,és nem akar elindulni a játék.Crackeltem meg minden,azt amikor rámentem a játékra,bejött egy nagy feketeség.A tálcán jelezve volt,de a játék nem indult.
    Mi lehet a probléma??Létszi segítsetek!!!!!
  • tibi6893
    #18
    nekem is az volt , lassan(kurva lassan) ugyan de bejött -.-"
  • dani1992
    #19
    Hát ez nagyon lassú.Olyan lassú,hogy még játszani sem tudtam vele.Vajon mitől lehet ez?Akinek van tippje az írjon!!!!!
  • tibi6893
    #20
    fasza. akkor nem csak nekem van probléma ^^
  • tibi6893
    #21
    én jáccani se tudtam am mert 1x 86%os töltésnél rakott ki errorral utánna meg 100%nál :((