62
Lost Empire: Immortals
  • Renegade
    #1
    na, még jól nem láttam, h vki már megnyitotta volna, ezért félve bátorkodtam topicot nyitni. :-)

    a marketing rizsa:

    Colossal Galactic Map – Explore the vastness of a fully populated macrocosm, teeming with up to 5,000 stars of varying configurations. Encounter the interstellar communities of six playable empires and twenty-eight uniquely evolved minor civilizations.
    Vast Scientific Multi-nodal Research Tree – Conduct research across eleven scientific categories, branching out into 150 individual advances.
    Customize Ship Construction – Spaceship models consist of eight classes that conform to a mission type: exploration, reconnaissance, defensive patrolling, fleet interdiction and planetary invasion.
    3D Rendered Dual Warfare System – View massive 3D rendered space battles between turns, through an action camera and adjust your strategy based on the outcomes of the space battles.
    Multiplayer Action – Invite up to ten players to play in any one game. Create attributes to ensure that no two sides play with identical races.


    ismertető
  • ZsirosKenyer
    #2
    tisztára imperium galactica. De szerintem nem fogja felülmúlni, graffban meg pláne pdig az IG2 6-7 éves gém.
  • ColdFire
    #3
    2008as megjelenéssel valami nagyot kell dobni ilyen graf mellett
  • Renegade
    #4
    hát paradoxék sosem a grafikával villantottak. Viszont játszhatóság szempontjából nem igazán tudtak a többiek még nyomukba sem érni.
  • Agamemnon69
    #5
    Én ma akartam nyitni, de nekem a Lost Empire-re mem dobott ki találatot, csak az Immortals-ra...

    A Paradox Interactive kiadott pár képet készülő 4X űrstratégiájáról a Lost Empire: Immortalsról, melyben akár ötezer csillagból álló galaxisokban is terjeszkedhetünk. A Pollux Gamelabs játéka 2008 első negyedévében kerülhet a boltokba.

    Forrás: PC Dome

    Hát, ha így marad, akkor nem a grafikája miatt fogjuk ezt szeretni...
  • Renegade
    #6
    a tech tree érdekelne igazán, mondjuk van pár nagy előd amiből össze lehetne kalapálni egy egész jót, pl.:sword of the stars, mert gondolom a hoi-os nehezen lenne használható. :-)
  • Renegade
    #7
    na meg a játszhatóság, meg a vadászok használhatósága, jó pár játékba méltánytalanul a háttérbe szorulnak. :-(
  • Agamemnon69
    #8
    A SOTS-ot én is nagyon szerettem. Mindössze egy campaign-t hiányoltam belőle, az nagyon kellett volna!
  • Renegade
    #9
    meg vadászok, meg bolygó foglalás, meg rendes siplomácia :-)
    de pl a tech treet bámulatosan megoldották, na meg néhány random monster bedarálta a fél galaxist mire megállítottad. :-)
  • Agamemnon69
    #10
    Bolygót lehetett foglalni, igaz előtte el kellett távolítanod az ott élőket :)
  • Voltan
    #11
    Ha megnézed a gépigényt, meg a helyigényt, akkor már igen nyilvánvaló, hogy ez itt nem a grafikáról fog szólni. Attól még lehet kegyetlen jó. A Paradox soha nem a csillogó grafról szólt.
    Nézd meg a Crysist. Gyönyörű, álleesős, de azon kívül???
  • haxoror
    #12
    Na ezaz, a Master of Orion 2-t a mai napig elő szoktam venni pedig annak a grafja nem gyengén elavult már
  • Agamemnon69
    #13
    Csak egy csöppet elavult :)
  • Renegade
    #14
    én is 1 hete poroltam le. :-)
    az az egy, amiben minden benne van, amit az újak (nekem tetszően) csak külön-külön tudtak összehozni. :-(
  • Thanatos
    #15


    mongyuk szvsz hoi2 style fejlődést meg lehet csinálnü ürősre is, én örülnék neki speciel nem rossz a hoik kutatási rndszere :)
  • Renegade
    #16
    hát ezen én is méláztam, csak az a baj, hogy a paradox csak kiadó, nem fejlesztő :-(
  • Thanatos
    #17
    igen? jaj :S
  • Renegade
    #18
    új képek
  • Renegade
    #19
    új képek
  • Renegade
    #20
    na egy trailer, amiből már talán lehet sejteni vmit.
    trailer
  • Agamemnon69
    #21
    A trailer alapján nem lesz rossz játék ez!
  • Renegade
    #22
    új trailer
  • Renegade
    #23
    hivatalos honlap
  • Agamemnon69
    #24
    Kész a Lost Empire: Immortals

    Május közepén kerül a boltokba a Lost Empire: Immortals című 4X stratégia, melyet a Pollux Gamelabs fejlesztett. A sci-fi játékban hat faj küzd majd az uralomért egy hatalmas csillagrendszerben, mely akár ötezer naprendszer is tartalmazhat. Érdekessége lesz a játéknak az is, hogy huszonnyolc kisebb fajjal is találkozhatunk, melyekkel kereskedhetünk vagy akár le is igázhatjuk őket. Többágú kutatási fa várja a játékosokat összesen százötvennél is több felfedezni valóval. A harcok 3D-sek lesznek, hajóinkat pedig a rendelkezésre álló fegyverekkel mi szerelhetjük fel.

    Forrás: PC Dome
  • Agamemnon69
    #25
    A honlapon viszont ez van:Release date: March 11 US/March 14 EUR

    Remélem nekik lesz igazuk!
  • Agamemnon69
    #26
    demodemodemo
  • Agamemnon69
    #27
    Lost Empire: Immortals Shipping Dates Confirmed
    New York, USA (March 6, 2008) Paradox Interactive is pleased to confirm the fast-approaching shipping dates for its mega-4x strategy title: Lost Empires: Immortals. The hotly anticipated successor to Pollux Gamelabs’ original version will shipping to stores in the United States, from March 11 and across European stores from March 14.

  • Agamemnon69
    #28
    http://www.fileplanet.com/184936/180000/fileinfo/Lost-Empire:-Immortals-Demo
  • Agamemnon69
    #29
    Jee, már jön is. Este ki is próbálom :) - Máshol is fentvan, nem csak a fileplanet-en
  • Thanatos
    #30
    hát én megvárom akkor már a full-t :)
  • Agamemnon69
    #31
    Hm, este kipróbáltam, nem rossz, néhány órát majd el kell vele szórakozni. A tech-tree-je olyasmi, mint a Space Empires-ben volt, hogy ráállítottada kutatást egy témára, és akkor azt csak kutatta, kutatta lvl-eken át...

    A demóban a csatákat nem irányíthattam, csak utólag megnézhettem.

    Olyan méretű hajókkal jöttek ellenem semleges civilizációk (nem playernek számítók), amiket még közelről sem kutattam ki...

    Megnézem a neten, hátha fentvan már valahol a teljes.
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Nem rossz én hajnali kettőig toltam, de elfogyott a demo körlimitje... :DDD

    Amúgy a gépeket akkor is kordában lehet tartani, ha már 2x-5x erősebb mint te. 1xűen a bolygóvédelemre kell gyúrni és agyonpakolni mindent battalion-okkal és bolygóvédelmi rakettákkal (meg auto refresh-be hagyni). Azután amit előszeretettel támad, azt az outpostot erődnek nyilvánítani és máris dupla def cuccost építhetünk rá. Ennyi. Ekkor az űrben ő az úr, de ha orbitális pályára áll, pár kör alatt elfogy, mint az éjszakai pille nappal.

    Nagyon a science-re kell gyúrni (leader-einket is arra tolni) és lassan erősebb hajókat tudunk tervezni, mint bármi amit küldeni tudnak... Itt jönne a móka, de ez már a vége felé van sajnos... (mikor a gép 2k HP-s hajókat küld én meg 32k-s destroyer-eket terveztem... :D)
  • GCsab
    #33
    Hello!
    Háát. Nem tűnik rossznak a játék de nekem tiszta Homeworld másolat :/
    És akkor meg már inkább azzal játszok mert az meg is van :/
  • Thanatos
    #34
    kigyütt
  • mnorbi
    #35
    ezt most jol latom hogy csak nezhetem a taktikai harcot ?
  • Sir Quno Jedi
    #36
    gondolom, csak a demóban van így
  • plu604
    #37
    na felrakom mindjárt a fullt és kipróbálom én is.
  • Agamemnon
    #38
    Ez komoly, hogy a full is 600 MB, mint a demo?
  • Thanatos
    #39
    igen
  • Agamemnon
    #40
    áááá, ezeket a sötéteket, hát a Sins of a Solar Empire-t tették fel Lost Empire néven, és azt töltöttem le... áááá