3885
  • Bence94
    #1
    helo most már hivatalosan is lesz folytatás a rainbow six vegas 2 megvan eredetiben az 1
    Hivatalos sajtólevélben jelentette be a Ubisoft, hogy a korábban több díjat is besöpört taktikai-akciójáték, a Tom Clancy's Rainbow Six Vegas új taggal bővül.



    A második részt ugyanaz a UbiSoft Montreal hegeszti, aki az előző részt is elkövette. Előreláthatólag a next-gen konzolok mellett PC-re is kapható lesz a stuff. Ha a fejlesztés üteme megfelelően halad, akkor már jövő tavasszal, azaz valamikor márciusban vehetjük a kezünkbe a játékot, ami természetesen jó pár újítást tartalmaz majd.

    Pergősebb, látványosabb játékmenetet, több taktikai elemet, új helyszíneket és persze rengeteg vadonatúj multiplayer pályát, és jó pár játékmódot ígérnek. forrás:gamestar
  • tommyg
    #2
    na ez jó hír, de azt fontos volt leírni hogy az 1 megvan eredetibe
  • Kandurex
    #3
    nekem is meg van :)
  • akyyy
    #4
    nekem is van 1, gshez volt teljes gama
  • Balumann
    #5
    Az 1 nagyon tetszett, bár azért nem ártott volna több civilt beletenni, meg letartóztatást hiányoltam belőle nagyon (kicsit a SWAT 4 stílushoz lehetne közelíteni szerintem). Ezerszer jobb lehetne a játék. De mind1, végülis így is jó volt.
  • Sadist
    #6
    Fene egye meg, még az elsővel se játszottam, és már itt jön a második. Splinter Cellből is le vagyok maradva Csomó Ubisoft játék van, amit be kéne pótolni :C
  • Rage47
    #7
    remélem ezt jobban optimalizálják :)
  • Balumann
    #8
    Splinter Cell-nél az első 3 -al érdemes játszani, a 4 már történetben meg játékmenetben is kiesik, és ami most fog jönni az sem igazi Splinter már.
  • Prince of Máté
    #9
    Szerencsére PC-re is lesz.
  • Fenrir
    #10
    R6 egy katonai szervezet, nem rendőrségi. Szabadon lőhetnek le bárkit, nem túszmentés/gyanusított elfogás a feladatuk :)
  • Balumann
    #11
    Ja értem. Akkor csak annyi, hogy több civilt rakhatnának bele, h tényleg ne csak az legyen h menni kell előre és lőni mindenkit a 2 társon kívül :S Meg kicsit változatosabb feladatok. Sztem nem lenne akadálya.
  • ZsirosKenyer
    #12
    hatalmas gém!

    örülök hogy a folytatás is vegas-ban játszódik, imádtam!
  • grebber
    #13
    Beletehetnének Stranglehold féle rombolhatóságot!
  • Zsoltika 007
    #14
    Az fura mert az első részből is egy valag pályán túszt kellett menteni... De ahogy érzed :DD
  • MerlinW
    #15
    Hát akkor tessék olvasni:)
  • búgódisznó
    #16
    Ez van magyarul is? Egyáltalán nem olvasok ilyesmit de most a játék miatt kivételt tennék.
  • MerlinW
    #17
    ezek vannak
  • búgódisznó
    #18
    Látom lefordították magyarra a címet: "Szivárvány kommandó" elég bénán hangzik
  • Neoncsoves
    #19
    OFF:
    Maga a Rainbow Six, egy regény, amit Tom Clancy írt. Egy anti-terrorista szervezetről szól, aminek a neve "Rainbow".
  • Bence94
    #20
    üdv mármint a vegas 1. része.de ezt is meg veszem mert megérdemli csak az a gond hogy akkor a "sima vegast hanyagolják már nem mintha sokat foglalkoztak vele.a képen tetszik hogy lesz fekete ruhánk.
  • ScarY MAN
    #21
    tudsz fogalmazni barátom :D
    amugy nemtom... réjbovsziksz... hááát... valamikor letudott kötni...
  • búgódisznó
    #22
    Egyik legjobb FPS még ma is, a régebbiek egyenesen játék klasszikusok.
  • Sadist
    #23
    Pontosan azt írja, amire válaszoltál:
    "Several NATO countries have collectively organized an elite counterterrorist unit, composed of the best soldiers from the militaries of several nations"

    Anti-terrorista szervezet, katonai múltú emberekből, akiknek a terrorista elhárítás a feladatuk. És itt az elhárítás az előbb lövünk, aztán kérdezünk elvet követi. Míg a SWAT életmentő szervezet, náluk a fegyverhasználat csak a legutolsó lépés.
  • VRSDM
    #24
    az új részekkel még nem játszottam, de tény hogy az első két epizód hatalmas robbanás volt a korában. emlékszem mikor kis szarosként, elvitt apám egy ismerőshöz akinek volt akkor már VGA-ja, (én karácsonyra vártam :D) szóval, ott játszottak vele, aztán eljöttünk és én nem játszottam.

    és sírtam :]
  • MerlinW
    #25
    Próbáld ki a Vegas-t. Nem fogsz csalódni.
  • Djemba
    #26
    tuti Dx10 grafikája lesz
  • Bence94
    #27
    nem
  • MerlinW
    #28
    Elvileg ez is U3-as lesz.

    Olyan játék ami csak DX10-en futna nem nagyon lesz amíg van XP szupport (ez per pillanat 2012-ig van letárgyalva). Vagy miután megszüntetik a DX9-ces kártyák gyártását.

    Lényeg, hogy gondolj csak bele, mi abban a biznisz ha a vásárlók csak X%-a vásárolja meg a játékot, mert nem használ Vista-t ill DX10-es kártyát.

    DX9 az alap, az hogy lesz benne DX10 mód az valószínű, de ha jövő tavasszal jelenik meg, esélyes hogy már DX10.1-et is fog tudni használni.
  • Balumann
    #29
    DX10-es kártya fog kelleni majd biztos, h betudd kapcsolni az antianalising-et, meg 1-2 motion blur meg mittudomén milyen effektet... :/
  • MerlinW
    #30
    Ha neked attól lesz jó egy játék...
  • tommyg
    #31
    sztem meg tuti h nem
  • Viktor9202
    #32
    Nyugiba legyél, az ubi nem hülye, még nem alakított DX 10 es játékot, szal itt az ideje és ez már DX 10 es lesz hidd el ;)
  • Balumann
    #33
    Nekem? engem annyira nem érdekel milyen grafikája van 1 játéknak, meg van-e AA. Gépet se fogok bővíteni kb. 2 évig.
  • Bence94
    #34
    helo vannak új infók

    A legfrissebb információk szerint a játék során választhatunk immár férfi/női karaktereket egyaránt, s azokat némileg alakíthatjuk is. A fegyverek terén is történik majd némi változás, egészen pontosan 11 új gyilkolóeszköz áll majd a rendelkezésünkre. Ezen kívül két új játékmóddal bővül majd a kínálat, melyet 11 - a Raven Shieldből átültetett - többjátékos pálya követ. Az ígéretek szerint ezen kívül a továbbfejlesztett M.I. is okoz majd néhány kellemetlen meglepetést a játékmenet során, no meg a sztori is érdekes lesz: már csak azért is, mivel hogy ez egy "prequel" epizód lesz, tehát az előzményt dolgozza fel a folytatás. Hát mindenesetre szeretettel várjuk a tavaszi megjelenést.

    ennek nem örülök miért nem folytatás lesz ? majd a vegas 3-ban mi?!
  • k3nGu
    #35
    hardwireden úgy olvastam h az előzmények lesznek benne meg az árulás utáni részek...
  • #36
    Trailer
  • Bence94
    #37
    nekem úgy tűnt mintha egy régebbi trailerből is volt valami de egyébként sok a játékbol nem volt
  • Bence94
    #38
    viedo és képek klikk
  • ZsirosKenyer
    #39
    csak nekem tűnik rosszabbnak a grafika mint az előző részben?
  • Bence94
    #40
    nem tudom remélem ezt a részt jól fogják optimalizálni pc-n és lesz sok beállítás nem úgy mint az egyben.