64
Szal... (NEM nyúl hozzá! SQJ)
  • Sephi
    #1
    Sziasztok.

    Elsosorban az erdekelne engem hogy ki mit tud a jelenlegi magyar jatekfejlesztokrol. Pontosan hanyan vannak es vajon miket dolgoznak.

    En ketto ismerek :

    Most Wanted E.
    EnerGames Hungary.

    Valaki tud meg masokat is?

  • Sheltem
    #2
    Sephi te nagyon unatkozhatsz napközben hallod
  • Sephi
    #3
    Nem unatkozas ember. Egyszeruen erdekel. Jelenleg kutatom a piacot es kivancsi vagyok mert magyaroszagon nem leltem masokat es nem hiszem el hogy nincs tobb.
  • Sheltem
    #4
    Ask homework rip?
  • Adam5
    #5
    Hát ott volt pl a Clevers. Ők csinálták a Terminator: War of the machines-t, meg a Screamer 4x4-et pl. De hogy most mi van velük azt nemtudom :S.
  • akyyy
    #6
    digital reality (ipmerium galactica 1, 2 hg, meg asszem az a malacós játék, swine )

    meg van a terep 2 készítőitől az insane.


    meg dodo ifaszimulátora!
  • blackgamer
    #7
    egyik magyar gamer siteon van külön egy magyar játékfejlesztők blog, oda gyűjtik a magyar cégek híreit (hirtelen nem találom, nézzetek körül)
  • Sephi
    #8
    Didigtal Reality igen azt kerestem meg , koszonom.

    Masokat tudtok meg?
  • tomy8614
    #9
    http://jatekfejlesztes.lap.hu/#b11234750
  • Adam5
    #10
    3D Magic. Ők fejlesztik a RENAISSANCE - Chronicles of Chronia mmorpg-t :).
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Phylos Lab, Mythis ?
  • Sephi
    #12
    Nem talalok semmit roluk.
  • [HUN]FaTaL
    #13
    Ask Homework (Pure Pinball), Digital Reality (IG1-2), Stomregion (S.W.I.N.E, Panzerek) , Invictus(1nsane, Street Legal 1-2, CRC), Clevers(Terminator 3, Screamer 4x4)

    egyelőre ennyi jutott eszembe
  • blackgamer
    #14
    pc dome devblog
  • TS Zolly
    #15
    Philos Laboratories
  • Dodo55
    #16
    :D

    Amúgy akartam bele rakni AGEIA PhysX fizikát, mert amivel én próbálkoztam sajáttal, az nagyon bugos volt, de még nem jöttem rá, hogy hogyan tudnám a terepet alkotó mátrixot hozzárendelni a fizikai rendszerhez :D

    Mert ugye a bmp fájlból módosítható pálya az olyan feature, amiről nem mondok le semmilyen fizikai engine miatt :D
  • Drizzthsz
    #17
    Hehe, valahova lehet menni testernek? Eddig csak játékprogramozói állást láttam ilyen körben bme-s hirdetőtáblán, Eido keresett népeket, de annak már egy éve...
  • zvaragabor
    #18
    Black Hole Games
    Digital Reality
    Stormregion
    Invictus
    Silent Vertigo

    jatekfejlesztes.lap.hu
  • Fenrir
    #19
    Mythis-ből lett a Most Wanted Entertainment.
  • skristof
    #20
    philos már jóideje fel lett számolva, volt is belőle botrány. nem volt liszenszük asszem egy csomó fejlesztői szoftverhez vagy vmi ilyesmi..
  • Gibor
    #21
    Most nem akarom megmutatni csekély csapatomat a garázsprojectükről :D
  • ScarY MAN
    #22
    de akarjuk xD
  • Gibor
    #23
    Najó...
    A csapat neve SLModders ez még régi Street Legal modder csapatból maradt meg és mostis ez a nevünk egyenlőre tudtommal és ITT van a project Játékfejlesztés.hu-n és itt SG-n is van topicja.
  • hunbasser
    #24
    Motorhead nevű játék már van.
  • Gibor
    #25
    Link? mert én nemtudok róla csag Gearhead garage-ról és ez annak a remake-je...
  • HiPPoNaX
    #26
    Motorhead (bar ez arcade autoverseny, nem pedig GHG stilusu jatek)
  • Gibor
    #27
    értem télleg... nem akarok beletkötni de
    -a mienknek csak hasonló a címe...
    -ez scak PS-re van a mienk meg csak PC-re
  • skinnyman
    #28
    Stormregion a legnagyobb asszem, nagyon jó kis játékaik vannak (Panzers, Rush for Berlin)
  • HiPPoNaX
    #29
    En sem kotekedni akarok, de "Motorhead is a racing game, developed by Digital Illusions CE (DICE) in 1998, and published by Gremlin Interactive in Europe and Fox Interactive in North America. It is available for Microsoft Windows and PlayStation." szoval van ez pcre is :]
  • Gibor
    #30
    jólvan boríton nmeláttam... mind1 a lényeg hogy a mi gménknak nem ez a neve.
  • HUmanEmber41st
    #31
    Volna ötletem 1 Battlefield2 modhoz, de a komolyabb játékfejlesztő cégek még csak nem is válaszoltak leveleimre..
    Pedig zsír volna, kicsit kijuthatnának a nagyvilágba, mint annak idején a Desert Combat fejlesztői..
    Aki akarna vele foglalkozni, szívesen elmondanám..
  • Dragooon #32
    vivogames volt, de anno hirtelen eltűntek.. nem tudom miért, pedig úgy ahogy ismerőssel tartottuk a kapcsolatot velük.:(
  • LasDen #33
    Játékfejlesztés.hu
    Garázsprojectet és egyéb nagy próbálkozások......érdemes megnézni van 1-2 jó cucc...... :D
  • MuldR
    #34
    Q3 motor nem jo? Az ma ingyen van. :)
    BF2 ert meg fizetni kell.
  • gazgoblin
    #35
    PDAMILL ők is magyarok (haver dolgozik ott)
  • blackgamer
    #36
    hallgatunk
  • blackgamer
    #37
    egy kis nosztalgia, előástam a régi gamer újságjaimat, ECCO The Dolphin magyar fejlesztés volt és igen ötletes játék
    készül a folytatás egy garázsprojekt keretében, nem tudom mikorra lesz belőle valami
    de asszem Jaws is magyarok műve

  • ngcsnet
    #38
    vivogames, LOÁL

    az a "cég" 3 tinédzserből állt, akik sikeresen megnyitották 3ds maxban az ingyen letölthető modelleket, és rá tudtak nyomni a render gombra, hogy utána gamestaron hírként közöljék a csodás képeiket, a játékukokról, a Way of Crime-ról, ami természetesen egész magyarországon játszódik, és GTA-stílusú lesz, de persze annál sokkal jobb !!44356
  • Gregorius
    #39
    Gregorius' corner
  • Dragooon #40
    a garázsban gyakorló tinédzserekből álló zenekarokból is lettek később jó zenekarok :(
    voltak azért olyanok, hidd el, akik főiskolán vagy nemtoménhol tanultak már rég programozni.