37
Minden ami ékszer
  • timexxx
    #1
    Sziasztok! szerintetek egy olyan arany nyaklánc (ami ugy néz ki hogy 3 szem sárga arany utána 1 szem fehér arany) kb 40 grammos.. mennyit érhet körübelül??
  • tigeroo
    #2
    harmincezer...vagy nemtudom


    amugy nem igy kellene kezdeni egy topicot

  • mod
    #3
    Nekem ezek jönnek be nagyon.
  • blackgamer
    #4
    találtad valahol?
  • timexxx
    #5
    nem... kaptam. de azért harmincezernél kicsit többre számitanék
  • timexxx
    #6
    abbol indulok ki hogy a plázába láttam ilyen fajta láncot, csak más fajta láncszemekkel és kicsit vastagabba :D az volt 371.000 FT
  • REALista
    #7
    Akkor 35000...:)
  • REALista
    #8
    Egyébként ha elvinnéd egy ékszerészhez ő megmondaná szerintem...
  • timexxx
    #9
    igen, igazad van azt fogom :) csak én nem értek ám annyira az ilyen dolgokhoz szal abban sem voltam biztos hogy az ékszerész meg mondja nekem hogy mennyit ér, csak azt hogy hány karátos stb.
  • Pepsi Twist
    #10
    sztem 30e-40e
  • timexxx
    #11
    lehet igazad van, de én azt valahogy nagyon kevésnek tartom... ha ezüst lenne akkor még ok de hogy arany+ fehér arany?
  • Punker
    #12
    7-8 ezer / gramm-mal számolj, hogy mennyiért veszik be azt nem tom, de én augusztusban 7800 pénz/gramm áron vettem arany + fehér arany láncot.
  • timexxx
    #13
    hát hogyha csak 7000 Ft al szorzom a 40 grammot az 280.000 FT
  • timexxx
    #14
    remélem ennyit azért kapok érte :D
  • Punker
    #15
    felét számold szerintem kb + kérhetik a papírokat stb, d ebemész első ékszerboltba ki van írva legtöbbször a HUF / 1 gramm, legalább is miko rén keresgéltem kint volt a boltokban, vagy neten is meg lehet nézzni több bolt adatait.
  • timexxx
    #16
    rendben köszönöm. szoval akkor az ékszerész is be veszi.. rendben.
  • Punker
    #17
    nem biztos csak lehet, bolttól függ, de az tuti hogy ékszer bolt kevésért veszi be.
  • timexxx
    #18
    :S franc... azért 3000/ grammért jo lenne eladni :)
  • timexxx
    #19
    még a végén megtartom :D
  • Hixer
    #20
    ezek tök jól néznek ki, nem tudod, hol lehet itthon kapni ilyeneket?
  • timexxx
    #21
    nálam :D enyimet megveheted :D
  • blackgamer
    #22
    orgazda-e vagy?
    amúgy felrakod bármely magyar licitálós oldalra és kiderül hogy mennyit ér, az összes ékszerész/zálogos/régiséges ezeken lóg...
  • cement
    #23
    én ausztriában voltam egy ilyen üzletben, elég zsír bár inkább a nőknek vannak csak jó ékszerek, de nagyon igényes és színes
  • predator1982
    #24
    hello, érdekes topitynak indul:D én az ezüstöt kedvelem leginkább:D
  • Taranov
    #25
    Ha esetleg rákattintasz a Store Finder menüpontra...
  • timexxx
    #26
    mert?
  • timexxx
    #27
    licitálos oldalra fel teszem majd azt csé :D
  • timexxx
    #28
    amugy miért lennék orgazda?:D:D:D
  • timexxx
    #29
    egy kicsit off! punker látom a hobbyd között az airsoftot.. zsir én is szeretem :D
  • timexxx
    #30
    és ti mit gondoltok? Arany vagy Ezüst?
  • Taranov
    #31
    Mindegy, csak visszafogott legyen és ízléses.
  • blackgamer
    #32
    használd a válasz gombot
    ha igekötő az ige előtt akkor egybe
    leveheted az oldalról licitálás közben, nem kell feltétlen eladni
  • svacianegra
    #33
    online ékszerüzlet: extremesilver.hu itt találsz annyi baszott jó cucot piszok jó áron, reg sem kell, és két napon belül kiküldik házhoz, futárral, na ez zsírkiráy, én többször vettem náluk cucost, és nem vágtak át egyszer se.
  • Abruzzi
    #34
    Szevasztok!

    Barátnőmnek szeretnék neki venni egy ezüst gyűrűt olyan 5-15000 Ft között! 17. éves szóval nem valami antik dolog kell, bár tudok választani csak a lényeg hogy honnan. Pesten a 11. kerületben vagy környékén tud valaki ajánlani egy jó ékszerboltot?

    Ezen a héten költöztem csak fel a suli miatt így még nem ismerem ezeket ezért jól jönne a segítség :) előre is köszönöm.
  • Narusco
    #35
    Sziasztok! Tudom nem szép dolog itt reklámozni meg üzletelni, de van egy 100 00 Ft értékű Royal Diamonds Kft-s ajándék utalványom, amitől szívesen megválnék. Nem írnék árat, ha valaki érdekel adja meg az email vagy msn címét :)
  • tigeroo
    #36



    ezt a nyakláncot hogy hívják, milyen fajta?
  • erzsiszilagyi
    #37
    Sziasztok! Az interneten böngészve találtam ezt az ékszerboltot....(https://www.silver.ag/hu/) Nagyon szép dolgokat árulnak, az olcsóbb ékszerektől a drágábbakig