19
Miért nem megy Vista alatt
  • Dante73
    #1
    Hali mindenkinek!

    Nos, jön a nagy dömping FPS-ekből. CoD4, Crysis, stb...
    Ebből az alkalomból megleptem magam egy saitek fps pro command unit-al. Telepitem, normálisan, játékvezérlők klözt megjelenik, müködik rendesen. Belépek Cod4-be, semmi. STALKER-semmi, Vegas-semmi, SCDA-semmi... Mit lehetne tenni?

    Dante.
  • Pistike 007
    #2
    Fölösleges topik.

    Pista.
  • Yoda001
    #3
    ez mi egyébként?
  • akyyy
    #4
    lécci mond már el hogy mi ez mert nem birtam rájönni, vannak rajta számok, meg lent az a bigyó mire való, youtubon sincs semmi rola, omg..

    amugy sztem vista miatt... nézd meg a másik gépen hogy megy e xp-én. ha megy akkor bódottá van, ha nem, akkor meg szivás
  • kakaoskalacs
    #5
    billenytuzhez odapasszinthtao fps nehezitiő cumo hogy elmodnhasd te miylen kemény vagy :D
  • Pistike 007
    #6
    Dzsojsztik
  • Dante73
    #7
    Nagyon jó kis fps-ező cucc. sötétben világít, kicsi, így könyen ölbevehető, ami nekem kényelmesebb, fps közben, mint a billentyüzetet ölbekapni. A másik hogy világit. én meg sötétben játszok, élvezetesebb. Közben megoldottam egyébként, köszi a RENGETEG épitő jellegü hozzászólást! Gondolom, nem én vettem egyedül ijet magyarországon, és nem is csak nekem volt ilyen problémám... Mindegy is.

    Dante.
  • zeli
    #8
    Ez elfért volna itt is.
  • Muki100
    #9
    Nem tudom én esti FPS-ezés közben nem érzek kéztetést rá hogy ölbekapjam a tasztatúrát és világítson... gondolom kb. olyan mint a kakaóbiztos számítógép.
  • Cat 02 #10
    nekem meg világít a moncsim + csukott szemmel tudom hol vannak a gombok 4 év után
  • Cat 02 #11
  • simirizsa
    #12
    Nemtom én amikor leülök gépelé és csak rá teszem a kezem a bilentyüzetre alapból a wasd-n van a kezem :D
  • sweech
    #13
    nekem is, pedig ritkán játszok :D
  • Dante73
    #14
    Nem ezért inditottam a témát, de elmondom...
    Sokat TDU-zok. Annyit, hogy nincs értelme elrakni a kormányt. Így, mikor FPS el nyomulok, vagy ölbeveszem a billentyüzetet, vagy nyújtózkodok.
    A WSAD- vsl semmi bajom, nekem is odatalál a kezem, de ugye az a négy gomb kevés, kell még 15 másik, amit nem mindig találok meg elsőre, és marha idegesitő, ha azért lőnek le, mert mellényúltam, esetleg a win gombot nyomtam meg gugolás helyett. Ráadásul bal kéznél van az egér, igy a wsad-t jobb kézzel használom, ami kényelmetlen, ráadásul TFT-m van, ami nem világít keresztül a kormányon, igy a bill árnyékban van, + még fekete is... stb.
    De minek ragozzam? Kelett, megvettem. Mostmár müxik is. Ha vesz valaki egy ilyet, és nem megy normálisan, privizzen rám, szivesen segítek!

    Dante.
  • VRSDM
    #15
    nemtudom hány év után de vakon írok, fejből tudom mi holvan. persze biztos ez is hasznos egy cumó. de segíteni nem tudok ... :( max annyit tanulj meg vakon gépelni és nem lesznek ilyen gondok hogy nemlátod mimerre van ;)
  • vegicsek
    #16
    LoL, tedd át az egeret jobb oldalra:)
    Amúgy én régebben játék közben nemes egyszerűséggel kipattintom a win gombot:)
  • sweech
    #17
    képt!
  • Beast Machine
    #18
    gondolom azért van neki a bal oldalon, mert balkezes.-.
  • Pheel
    #19
    #8