300
2008. augusztus 29-én jön ki!
  • Djemba
    #1
    Az első rész történései után Nina Kalenkov és Max Graber útjai szétváltak, kapcsolatuk teljes mértékben tönkrement. Míg Nina portugáliai hajóútján tölti az idejét, addig Max több indonéz templomot vizsgál meg. Mindeközben furcsa dolgok történnek, Nina saját szemével lát egy gyilkosságot Hamburgban, míg Max furcsa, természetfeletti események közepébe csöppen, melyek katasztrófák formájában mutatkoznak meg. A probléma több száz évre tekint vissza, még a középkorba, így a David Korell pappal kiegészült triumvirátus nekilát, hogy fényt derítsen a dologra. Egyre több áldozat kerül elő, egyre rejtélyesebb az ügy, mi pedig saját ösztöneinkre és leleményességünkre vagyunk utalva - ismét.
  • Djemba
    #2
    HIVATALOS OLDAL
  • Sephi
    #3
    Imadtam az elso reszt! eggyike a minosegi kaland jatekoknak!
  • Pistike 007
    #4
    Gépigény?:(
  • Djemba
    #5
    gépigény hehe
    csak 2 videó van róla semmit nem lehet tudni még
  • Djemba
    #6
    2 VIDEÓ!!!!
  • blackgamer
    #7
    német demo már van
  • tonyo9
    #8
    kijött a game német nyelven valaki magyaritsa gyorsan:D thx
  • blackgamer
    #9
    de a szinkront is!
  • lewus
    #10
    Hello na sikerült végigtolnom a Secret files 2-öt németül persze.
  • sjucus
    #11
    Az szép! Vajon mikor jön ki magyarul?
  • blackgamer
    #12
    van fent végigjátszás videó? engem csak a helyszínek érdekelnek
  • tysaboy
    #13
    Valaki tudna mondani erre 1 gépigényt KB???
  • trmn #14
    Na, most akadtam el. Valaki egy kis segítséget! Mit kell dugdosni a lukakba a templomnál?
  • ancsa265
    #15
    Segítsen valaki!Most akadtam el,a szerencse sütis kocsinál,nem tudom mit kell csinálni,hogy el menyjen onnan.
  • blackgamer
    #16
    már angol vagy még német?
  • ancsa265
    #17
    Német
  • Desiderata #18
    elvileg már megjelent, magyar felirattal
  • doncarlos
    #19
    Nekem meg van magyarul, de nincs működő crack.
  • n003
    #20
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    itt van német tört exe http://www18.zippyshare.com/v/85083031/file.html
    van a játék könyvtárában egy archives.ini fájl.
    megnyitjátok, és van egy olyan bejegyzés, hogy "ArchiveFileCount=5" , nah az 5öst átírjátok 4esre .. mentés és megy. ennyi
  • barack1
    #21
    ; Na, most akadtam el. Valaki egy kis segítséget! Mit kell dugdosni a lukakba a templomnál?

    Én is ott akadtam el. Pedig van hozzá segítség a naplóban (a legjobb oldali ikon) , ami elég világossá teszi, hogy felülre a Vénusz virág kell, alá a szentjános bogarak, alá a pávatoll, alá a hal, alá a béka, legalúlra, a méhektől elvett méz.

    Ezeket be is raktam, és nem működik.
    Ha valaki tudja, hogy mit kel tenni, írja meg.
  • n003
    #22
    én is ott akadtam el :|
  • karnokd
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem a béka, hanem a meztelen csiga kell oda. A csigát meg a sör+kert kombóval lehet fogni.
    Én csak arra nem jöttem rá, hogy a bogarakat hogy kell begyűjteni
  • n003
    #24
    thx
  • DORSANAX
    #25
    Sziasztok!
    Leírtam a megoldást az eredeti NO DVD ügyben,itt van,ahogy látom Spoilerben is.
    Nekem is van eredeti "bótim",de nem játszom jelenleg vele.Az lenne viszont a kérdésem,hogy állítólag valami hajón nem tudnak átadni valami levelet,vagy mit a fiúk ahol most írogatok néha és azt kérdezném,hogy Ti találkoztatok ezzel a problémával?
    Köszi a választ előre is...
  • DORSANAX
    #26
    Még valami:
    Ha van ilyen ekakadás,amiről írtam,akkor küldjetek egy becsomagolt mentést a [email protected] címre,megnézem az origi 1.02-es verzióval.
  • DORSANAX
    #27
    Vigyázni kell,mert az idegen mentések mellé nem véletlenül mellékelnek egy settings.ini és egy config.ini fájlt.Ha megnézitek a Users mappában azzal együtt vannak a mentések és ha a mentett állás nem egyezik a saját eredeti beállításaitokkal,akkor pl. kiléphet és egyéb problémákat okozhat.Tehát,ha idegen mentéseket használtok,akkor csak az illető által használt fenti két fájl-al lesz csak jó!!!
    Addig,amig mások mentéseit használjátok,a tieteket szedjétek ki és mentsétek el a settings.ini és a config.ini-vel együtt...

    Fontos!
    Minden mentés egy adott beállítással együtt készül,amit a játékos beállít a játék kezdésénél!!!
    Ha mások mentéseit beteszitek,akkor a felbontás,fény-árnyék viszonyok,stb más lesz,tehát arra is vigyázni kell,hogy lehetőleg közben ne nagyon állítgassátok át a grafikát,mert problémát okozhat.Lásd User/Rendszergazda mappa tartalmát...
  • imirus
    #28
    Sziasztok

    Én a hajón akadtam el, mit kell csinálni, amikor összeraktam a jelmezt, de a bárpultos nem tudja a csajnak a kabinszámát, így a kulcsot sem tudom elvenni a pultról
    köszi
  • barack1
    #29
    imirus

    elküldtem privátba
  • psalm69
    #30
    Szia!

    Én is ennél a résznél vagyok elakadva a játékban.Ezért én is a segítségedet kérem.
    köszi


  • barack1
    #31
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A portással kell beszélni. Ehhez persze csengőt kell rakni a szögre. Adni kel egy ajándékot azzal, hogy a másik lánynak küldöd. A portás beteszi a pult mögé, majd elmegy. Egy tükröződő tárgyal meg tudod nézni, hogy hova tette.
  • barack1
    #32
    "Az lenne viszont a kérdésem,hogy állítólag valami hajón nem tudnak átadni valami levelet,vagy mit"

    Igen a német verziót használva nem adja át a levelet a sebesült pasinak. De visszaraktam a magyart, és így megy. A magyarhoz persze kell az eredeti CD.
  • Beaver
    #33
    Hali.. Maxxal elakadtam. A békát hogy lehet megfogni? A csigák se jönnek elő, hiába tettem oda a sört. A majom lábát sem tudom befesteni pirosra (gondom erre kell a piros szaft?) Már órák óta csak rohangálok körbe-körbe a lerombolt táborban. argh.
  • DORSANAX
    #34
    Kösz,hogy válaszoltatok,de ők a magyar verzióz használták és állítólag nem tudtak továbbmenni ott.Nem német verziót használtak,hanem magyart.Nekem is eredet megvásárolt magyar verzióm van,de azóta kiderült,hogy végül is végig tudták egyesek játszani úgy hogy a mémet .exe-t használták.Megmondom őszintén,hogy én is az eredetimhez német exe indítót használok,mert azért az mégis idegesítő,hogy állandóan ez van egyes játékokkal,hogy nyüstölnöm kell s DVD-t indításhoz.T.illik csak addig kell neki a DVD,amíg el nem indul,azután ki lehet venni nyugodtan.
    Jelenleg volt most egy visszajelzésem,miszerint végigjátszható így is normálisan,de az archive.ini-t át kellett írnom nekem is az eredeti gyári telepítésem után,hogy ne használjam a DVD-t...

    Ez nem warez,mert én most arról beszéltem,hogy a megvásárolt játékot hogyan lehet DVD nélkül elindítani.Csak azért jegyzem meg,mert szeretném elkerülni,hogy valaki "beszóljon"nekem...
  • n003
    #35
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    béka: a templomnál van egy nagy vörös büdös virág azt felveszed odarakod a béka melletti kőre és megvan
    majom: -tól jobbra van egy papaja-fa lerázol róla egy gyümölcsöt azt fested be a kannából vörösre és odaadod a majomnak
    csiga: ??! :(


    sajna nekem is előjött a sebesült fickónál a levél nemátadás :( de nem szólhatok egy rossz szótsem mert warázsolt van .. eredetibe meg nem fogom megvenni :|
  • Beaver
    #36
    Köszi!
  • Beaver
    #37
    Szedd le a pókhálót az indáról, tedd oda a zászlót, majd menj a temlomtérre, majd vissza. A pók új hálót szőő amibe belerepülnek a bogarak.
  • Beaver
    #38
    upsz, bocs :( elfelejtettem spolire-be tenni :(
  • Beaver
    #39
    akarommondani spoilerbe...:P A levélátadásnál én is megakadtam. A savegame-t nem akarom használni mert kb fél órányi játék így kiesik, meg tudni akarom mi történt.. :( Remélem lesz fix az 1.02-höz
  • karnokd
    #40
    Ha jól értem, akkor a levél átadás bug nem mindig jön elő a magyar+német kombinációval? Esetleg az eredeti német+némettel nem?