40
http://www.avencast.com/
  • j0nNyKa
    #1
    Üdv.
    Érdekes, h nincs topicja a játéknak.
    Szóval egy rpg-szerűséggel van dolgunk, nekem bejött, pörgős.
    Vannak hibái, látszik, h nem "tökéletes" alkotás, de sztem kurvajó időtöltés.
    hivatalos honlap: www.acencast.com
    infók magyarul: avencast - pcdome
    képek: avencast - ign
  • Lyan Kyj
    #2
    nekem is nagyon tetszett a demo, a teljes meg vistán nem indult el, majd xp-n is megnézem.
    Tetszett a kombózós harc, meg a hangulata, remélem nem csak pár óra játékidővel rendelkezik.
  • wedge31
    #3
    Én probáltam a demot és a karaktermozgás több mint érdekesre sikeredet.
    Azért majd ránézek a fullra is.
  • j0nNyKa
    #4
    sztem teljesen megszokható, és jó a mozgatás, lehet választani 3 féle közül, abból a "legbonyolultabbat" válaszottam, és az full korrekt
  • Lyan Kyj
    #5
    ha a 3.-at választod, a teljesen megszokott wasd irányítást kapod.
  • Berv
    #6
    Sziasztok!
    Én is megszereztem, azt mondjátok érdemes kipróbálni?
  • j0nNyKa
    #7
    azt
  • Berv
    #8
    jó, akkor ...
  • j0nNyKa
    #9
    hm, most haladtam egész sokat, egyre jobban tetszik
    talán 1 leheletnyit vontatott a harc, viszont változatos
    a summon érdekes, szerintem túl erős, viszont bizonyos szitukban buta, mint 1 darab sajt
  • palli
    #10
    Korrekt kis játék ez,érdemes ki próbálni
  • j0nNyKa
    #11
    level 22, egyre jobban pörög, egyre élvezetesebbek a harcok
    mellesleg azok a summonok nyomorékok, akik közel és távolharcosok
    a csak közelharcos summonok tök okosak
    soul mage vagyok egyébként, tetűjó, nemtom a blood mien
  • RealWordl
    #12

    Sziasztok

    Tudna valaki segíteni nekem lenne egy gondom a jatekkal, ugye a kepernyon bal meg jobb oldalon fent ki vannak osztva a varazslatok, de amin nincs billentyű kiosztás azt, hogy lehet hasznalni ? Az opsonba semmelyikhez nincs karakter kiosztas.. Ezeket, hogy lehet hasznalni ? Nem tudom ez a soul magic, ??

    Elore is koszonom a segítseget.
  • j0nNyKa
    #13
    Uh, probalj mar meg magyarul irni :D
    Egyebkent a spell tree-ben raviszed a kurzort 1 spellre, nyomsz 1-tol 9-ig 1 szamot, es ki lesz ra osztva az adott spell.
  • kumite24
    #14
    Állítsd a kurzort az ikonra, és jelöld ki valamelyik F1,F2,stb.billentyüt
  • RealWordl
    #15


    Sziasztok valamelyikotoknek sikerult atjutni a planetariumnal, mert egyszeruen nem tudok sehol sem atjutni... talan hibas a jatek ?
  • schatis
    #16
    Hali
    a planetáriumba: a távcsővel kerezsd meg a kis kék csillagot, a távcső két oldalán lévő karral, irányítsd rá aaz igy összegyüjtött kék fényt. a prizmák segítségével pedig irányítsd rá a gépre..........
    Én a következő pályán vagyok elakadva, a 3 kódos gépen.
  • RealWordl
    #17

    Schatis köszi a segítséget :-) Már sikerült megoldanom, de ugy 3 napja nem birok rájonni az Anitalis-os feledaton egy olyan helysegben ahol 5db kép van a falon.. Ugy értem te is itt akadtál meg, ha jól értelmezem...
    Nem egy könnyü játék.. de ki mondottan tetszik... csak nagyon kevesen jáccák és nem lehet többet olvasni róla magyarul..
  • HammeRed
    #18
    A képeket a falon megfelelő sorrendben kell megérinteni.A kövi résznél akadtam meg én is ahol a szimbólumokat kell pakolgatni 3 helyre.Megvannak a szimbólumok viszont sehogy sem tudok rájönni a logikájára hogy hogyan kellene pakolni őket :-(.



  • ReVisor
    #19
    Még a játék elején, a kripta után valamiféle fákat kellene kezelésbe venni a gardenben. Van nálam zöld üvegecske, de azt hol és hogyan kell használni? Rohangáltam már vagy fél órát körbe-körbe de nem találom a megoldást, s így nem tok továbbhaladni... Pls help!
  • zenoka
    #20
    ha nalad van az uvegcsek akkora kertbe kell menni ahol egymassal harcolnak a faagnak alcazott orias hangyak:) ott eloszor az egyik oduhoz kell menni majd ketszer E utana a masik oduhoz..utana ki kell irtani a maradek "hangyakat" es kesz is.
  • HammeRed
    #21
    Nemmondom jó kis fejtörők vannak a játékban :-).Van hogy jó ideig agyalok egy helyen ahol megakadtam de idővel azért csak megjön az ihlet.Nekem inkább ezek teszik élvezetessé az egészet meg persze a spellek megjelenítésének a minősége.
  • Narven
    #22
    Helló :-) Én még csak most kezdtem, de nekem is nagyon teccik. Teljesen új "íze" van a kombinációs varázslatok miatt, nem csak egy kattintás, mint a legtöbb játékban. Én most járok az akadémia alatti kriptában, a főmonszta kinyírása van vissza, 6os szinten.

    ReVisor, Te hányas szinten nyírtad ki? A 6-os szinttel nagyon el vagyok maradva?

    Ja, az akadémián a könyvtáros küldetést meg tudta vki csinálni? Engem a csávó folyton kidob :-D
  • zenoka
    #23
    megoldas:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ott az a lenyeg hogy ne vegyen eszre bujocskazni kell a szekrenyek kozott es asszem a jobb hatso szekrenyben van amit keresel
  • Narven
    #24
    zenoka: Thx, megnézem majd a megoldásod :-)

    Bár egyelőre a kriptával sem boldogulok. Kinyírtam Taetiust, bementem a rúnákkal védett szobába, meg a vízzel-szakadékkal és tűzzel védett szobákba is. Én úgy érzem mindent megcsináltam, de mégsem sikerül leadni a küldetés az Akadémián. Vkinek vmi ötlete (ismét csak...)?
  • zenoka
    #25
    franc en meg nem tudok jatszani mert csk melo melo melo..:S
    [spolier] a taetius testet fel kell venni oda kell menni ahoz ami kinyitotta az ajtot -az korboncasztal;)- arra ratenni majd egyet visszakuldeni az asztalt ott rafujatni es kesz is [/spoiler]
  • zenoka
    #26
    giga spoiler veszely sorry !
  • Narven
    #27
    zenoka: Köszi, sokat segítettél!!

    Azóta már túl vagyok a Crystal Cavern-en, most csinálgatom a Planetáriumos küldetést, persze szép lassan, mert én vagyok az az ember, aki minden szobába bemegy és mindenkit kinyír :-) Nekem egyre jobban tecc a játék :-)

    Én a Blood Magic ágat választottam, vannak benne - már most 16. szinten - nagyon brutál varázslatok. Bár a játék (szerintem egyik) különlegessége a különböző bill.kombinációkhoz kötött varázslat, én mégis inkább az F1-F4 bill-ket jobban szeretem :-D 1xűbb :-))

    Ti hogy haladtok? Csak zenonak nincs ideje jáccani? ;-) (bocs zenoka)
  • zenoka
    #28
    en nalam a soul a nyero tavolrol dobalgatni:D ehh ne is mond szerintem ket unnep koztig max/autocaden kivul mas nem fog futni a gepeken:S
  • M.A.D.
    #29
    A 3 napja kijött patch-hez nem jött ki még törés. :(
  • zenoka
    #30
    Jojatekvolt vegignyomtam bar a vege fele jobb lett volna kozelharcod bloodmage-el nyomulni a szuk helyek miatt:)
  • Goblin125
    #31
    Helló!

    Új játékos vagyok, de már nagyon tetszik a játék.
    Az a baj, hogy elakadtam a Planetáriumban. Megtaláltam a kék fényt, de hova kell irányítani? Melyik gépre? És hogy? Kérlek segítsetek!

    Még 1 kérdés, hogy kell varázslatokat kombinálni?
  • zenoka
    #32
    kombinalni pl befagyasztod aztan mehet valami komolyabb ra.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a falon levo tukorre kell rairanyitani es igy tudod a geptermekhez eljutattni ott tudod majd feltolteni valamilyen cuccot (hogy mit mar nem emlexem pontosan regen jatszottam vele)
  • Mordoc911
    #33
    Hali, azon a részen vagyok ahol ki kellett nyirni a "családtagot" és szerezni kellett egy adag elemental vizet hogy megtisztitsam a kutat a szellemnek.Ez mind megvolt még a kings vaultot is végigjártam de nem tudom merre tovább.Elmentem a torony végéig ahol megjelenik az a gyik akit kiszabaitottam és mikor elmegy csapába kerülök és nem tudom hogyan tovább, kérem aki tudja mit kell tenni érthetően irja le mert nem akarom itt abbahagyni ha már eddig elvittem!!!
    Előre is kössz
  • rayP
    #34
    Sziasztok! Nekem is ugyanaz a problémám mint Mordoc911 -nek. A térképen sem mutatja a küldetéseket. Ez a játék hibája?
  • rayP
    #35
    Rendben van, rájöttem. Gorlin tekercsét kell segítségül hívni, aki beindítja a teleportokat. Már végig is játszottam.:) A küldetéseket megint mutatja.
  • TLOTR
    #36
    Szevasztok én végigvittem ezt a játékot de szerintem kurvanagy eltalálták de rendesen, nagyonnagy.
  • kukaca009
    #37
    ha tudja valaki mit kell csinálni mikor a varázsló elküld a magyarul kis szobába archmages-be ott a falon van négy kép és a szoba közepén van négy szobor, valamint a késes fószer a képen-nél kiír valamit, hogy találjam meg. De mit???
    A segítséget előre is köszi!!!
    Jó játékot mindenkinek.
  • TLOTR
    #38
    Hello, már nem emlékszem pontosan mit is kellett csinálni de ha jól emlékszem az egyik kép beszívott magába vagy h volt.
  • sparrow35
    #39
    Csak földalatti és zárt terek vannak a játékban?
  • morzsi555
    #40
    Ez az ízé a teljes játék a februári PC Guruban.